همه‌ی خبرهای امروز
 • شهید ۱۳۹۶-۰۹-۰۱ ۱۴:۵۵

  گفتگو با فرزند شهید

  لزوم رسالت رسانه ها در معرفی شهدا

  اهواز- شهید سید اصلان حسینی درست در کنار شهدای گمنام در حرم مطهر علی بن مهزیار(ع) به خاک سپرده شده است، اما خیلی ها می گویند ما این شهید را نمی شناسیم، پسرش این رسالت را متوجه رسانه ها می داند...

 • اهواز خاک ۱۳۹۶-۰۸-۳۰ ۱۳:۵۷

  آسمان اهواز خاکی شد

  اهواز- روز سه شنبه میزان غلظت گردوغبار در اهواز به ۲۳ برابر حد مجاز رسید و آسمان این کلانشهر را خاکی کرد.

 • سید مهدی ناظمی قره باغ ۱۳۹۶-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۹

  زلزله و ولوله

  اهواز_ زلزله تأسف بار استان کرمانشاه، بار دیگر نشان داد در جامعه ای زندگی می کنیم که حواشی بر متن آن غلبه دارد و حتی در حادترین شرایط، نمی توانیم به تشخیص اولویتها و ضرورتها برسیم...

 • جاده /گزارش تصویری ۱۳۹۶-۰۸-۲۷ ۱۲:۵۶

  پروژه جاده مسجدسلیمان-بازفت با مشکل کمبود نقدینگی و کارگر مواجه است

  اهواز_ مدیر حوزه طرح های شرکت ساخت در خوزستان در پی اعتراض پیمانکاران پروژه جاده مسجدسلیمان_بازفت (گدار) گفت: اوراق بهاداری از سوی وزارت راه و شهرسازی اخیرا اعلام شده که ماه آینده به پیمانکاران پرداخت می شود.

 • بدوی ۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۱۲:۰۶

  حبیب اهواز شهید شد

  اهواز_ عصر دلگیر یکی از روزهای آبان ماه ٩٦، تکیه گرفته ام درختی را مقابل خروجیِ فرودگاه اهواز، مسافرم رخ می نماید، دستی به سینه می گذارم و دستی از بُهت به سر، پای رفتن ندارم، این بار مسافرم آرام خوابیده است آخر در یک تابوت بهشتی، مزیّن به شمایل شهید و بیرق میهن، نجوا می کنم با خود، «حاج حبیب» خوش آمدی برادر...

 • نان ۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۱۰:۵۰

  سفره اهوازی ها در حسرت نان باکیفیت

  وقتی آب در نانوایی ها سلامت مردم را به خطر می اندازد

  اهواز-ناسالم بودن آب آشامیدنی در خوزستان با داشتن املاح بسیار شهروندان را ناچار به استفاده از دستگاه های تصفیه آب کرده است، این در حالی است که بسیاری از نانوایی های اهواز از همین آب و بدون دستگاه تصفیه آب در پخت نان استفاده می کنند.

 • لنج ۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۰۹:۵۴

  حکایت لنج های به گل نشسته

  شناورهای جنوب از گرانی سوخت می‌سوزند

  اهواز- شناور داری و اشتغال بر روی لنج ازجمله مشاغلی است که باپوست و گوشت مردم جنوب کشور عجین شده است و اقتصاد آن‌ها را با صید گره‌زده است.

 • امپراتور ۱۳۹۶-۰۸-۲۱ ۱۵:۳۶

  زنگ خطر رده سرخ برای «سمندر امپراتور»

  جانوری که فدای زیبایی اش می شود

  اهواز- خشکسالی، چشمه های خشک شده و آبشارهایی که در حال از بین رفتن است و از سوی دیگر آلودگی های آب دست به دست صید های غیر مجاز داده اند تا یکی از زیباترین نمونه های سمندر که متعلق به استان خوزستان  است از بین برود.  

 • حرف مردم ۱۳۹۶-۰۸-۲۱ ۱۰:۴۳

  حرف مردم

  اهواز - مخاطبان قدس از مشکلات موجود در استان خوزستان گفتند.

 • کجباف ۱۳۹۶-۰۸-۲۱ ۱۰:۴۰

  همسر شهید مدافع حرم در گفت و گو با قدس آنلاین:

  هادی کجباف در دفاع از مرزهای اعتقادی به شهادت رسید

  اهواز- شهید هادی کجباف درراه خدا رفت، اما بعد از شهادت او پیشنهادهای خفت‌بار گروه تروریستی داعش، آن‌ها را منفورتر و آرمان شهید هادی کجباف یا ابوسجاد را برای مردم نمایان‌تر می‌کند تا راه او ادامه داشته باشد.

 • نقاش خوزستانی ۱۳۹۶-۰۸-۲۰ ۱۴:۲۸

  بانوی نقاش خوزستانی:

  نقاشی از واقعه ی کربلا مرا به حرم می برد

  اهواز_ گفت و گوی صمیمی با قهرمان ورزشی، کارمند نمونه سال۹۴ اداره ورزش و جوانان اهواز، نقاش و خطاط خوب مسجدسلیمانی، در ارتباط با برگزاری دومین نمایشگاه نقاشی اش به مناسبت اربعین حسینی...

 • کاروان اربعین حسینی از شاهچراغ به کربلا وارد گچساران شد ۱۳۹۶-۰۸-۱۹ ۱۶:۳۳

  تکمیل امکانات زیرساختی در مرز های چذابه و شلمچه

  اهواز_معاون دفتر ارزیابی عملکرد وزارت امور اقتصادی عنوان کرد: میزبانی از زائران اربعین در مرزهای خوزستان و مهران خوب بوده و در بحث زیرساختی و سرمایشی و گرمایشی برای موکب های وزارت اموراقتصادی برنامه های خوبی داریم.

 • ساختمانها ۱۳۹۶-۰۸-۱۸ ۱۳:۴۲

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  ساخت و سازهای بی روح در اهواز/ پیامد بی توجهی به طراحی شهری

  اهواز- در خیابان ها و کوچه پس کوچه های اهواز که قدم برداری شکل و شمایل ساختمان های شهر شباهتی به یکدیگر ندارند از سوی دیگر نوع معماری این ساختمان ها باعث شده ساکنین آن مشکلات عدیده ای داشته باشند.

 • بیابان ۱۳۹۶-۰۸-۱۶ ۱۳:۰۹

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  ارثیه شوم بیابان زدایی برای خوزستان/ سرطان محیط زیست درکمین استان

  اهواز- کسی شاید فکر نمی کرد خوزستانی که منبع آب است روزگاری با بیان زدایی دست و پنجه نرم کند اما حالا بیابان زدایی در استان خوزستان یکی از مهمان های خوانده شده از انتقال آب است که طرح هایش داد اهالی محیط زیست، مردم و دلسوزان را درآورده است هرچند فقط افسوس است که می ماند وقتی که این طرح ها به همان شکل پیگیری می شود...

 • استقرار پاویون ایران در نمایشگاه نفت و گاز عمان و ترکمنستان ۱۳۹۶-۰۸-۱۵ ۱۴:۳۵

  فستیوال سازه های صنعتی و تحولی در نگاه صنعت نفت

  اهواز- نُهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان امسال با حال و هوایی متفاوت تر...

 • تنبر ۱۳۹۶-۰۸-۱۳ ۱۱:۴۶

  مراسم رونمایی از تمبرهای یادبود نمایشگاه صنعت نفت خوزستان

  اهواز_ مراسم رونمایی از تمبرهای یادبود نمایشگاه صنعت نفت خوزستان و شرکت ملی‌مناطق‌نفت‌خیزجنوب و چهار عنوان کتاب در این حوزه در نمایشگاه بین المللی اهواز انجام شد.

 • استاندار خوزستان ۱۳۹۶-۰۸-۱۲ ۱۴:۴۱

  راه‌های منتهی به پایانه مرزی چذابه چهار خطه و شش خطه شوند

  اهواز_ استاندار خوزستان گفت: قرار است راه‌های منتهی به پایانه مرزی چذابه چهار خطه و شش خطه شوند و در بخشی از این راه‌ها اقداماتی صورت گرفته است.

 • پیاده روی اربعین ۱۳۹۶-۰۸-۱۲ ۱۴:۰۹

  استانداری و دستگاه‌های اجرایی زیرساخت های مناسبی را برای تردد زوار فراهم کرده اند

  اهواز_ رییس دفتر رییس جمهور گفت: از استانداری خوزستان و دستگاه‌های اجرایی و به خصوص مردم این منطقه باید تشکر کرد که زیرساخت های مناسبی را برای تردد زوار فراهم کرده اند.

 • واعظی ۱۳۹۶-۰۸-۱۲ ۱۱:۳۸

  اربعین یک واقعه‌ی مهم از نظر مذهبی، سیاسی و اجتماعی است

  اهواز- رییس دفتر رییس جمهور عنوان کرد: اربعین یک واقعه‌ی مهم از نظر مذهبی، سیاسی و اجتماعی است و نظر دولت و نظام آن است تا این مراسم به بهترین شکل و با امنیت کامل برگزار شود.

 • کاوش ۱۳۹۶-۰۸-۰۹ ۲۱:۴۸

  «شمی» کاوش گاهی به قدمت تاریخ

  اهواز_بزودی فعالیت های باستان شناسی هیئت ایرانی _ایتالیایی به سرپرستی «جعفر مهرکیان» در کاوش گاه شمی در شمال شرق ایذه  آغازخواهد شد.

 • مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان ۱۳۹۶-۰۸-۰۹ ۲۱:۴۲

  کنوکارپوس تنها عامل بیماری های تنفسی نیست

  اهواز_ مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان عنوان کرد: یکی از مولف های ما کنوکارپوس است، اینکه همه تقصیر ها را  گردن کنوکارپوس بیاندازیم درست نیست چرا که اصل موضوع استان آلودگی های صعنتی و نفتی است، باید مسئولان امر فکر به حال این موضوع کنند.

 • عامل انتشار تصاویر شخصی در فضاي مجازي دستگیر شد ۱۳۹۶-۰۸-۰۷ ۱۵:۵۱

  وقتی فضای مجازی پا در کفش مدیران می کند

  اهواز- این روزها در فضای مجازی گروه هایی تحت عنوان «خدمات رسانی آب و فاضلاب اهواز» و «شهرداری» تشکیل شده که ابهامات بسیاری را به وجود آورده است به گونه ای که حتی مدیران روابط عمومی این ادارات از وجود این گروه های خبری اطلاعی ندارد.

 • سید مهدی ۱۳۹۶-۰۸-۰۷ ۱۴:۵۴

  هراس از خود

  اهواز_ ظاهر امر چنین است که نویسنده ای می نویسد و خواننده ای می خواند.

 • شلمچه ۱۳۹۶-۰۸-۰۷ ۱۴:۰۳

  تجلی شیعه با پای پیاده در مسیر کربلا

  اهواز- این روزها در شلمچه مردم آماده می شوند و کوله بار می بندند تا بروند، مثل همان وقتها که ۸ سال طول کشید اما این بار نه برای جنگ. پیاده روی کیلومترها راه، به اسم اربعین و به عشق آزادگان کربلا...

 • شبکه ۱۳۹۶-۰۸-۰۷ ۰۹:۴۳

  بازاریابی های اینترنتی خوب یا بد؟

  اهواز- مسئول دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایات بازاریابی اینترنتی می‌گوید: محور بازاریابی‌های اینترنتی دو سایت مربوط به مرکز اسناد و بازرگانی ایران است، شرکت‌های مجاز در آنجا ثبت‌شده و مشخص است، حدود ۲۱ شرکت در سطح کشور در حال فعالیت است که مجوز خود را از شرکت صنعت، معدن تجارت کسب کرده‌اند و در سطح استان‌ها فقط همین چند شرکت شعبه‌های مجاز دارند.

 • راسفند ایذه ۱۳۹۶-۰۸-۰۶ ۲۱:۳۷

  راسفندی ها دیگر بوی تعفن زباله ها را استشمام نمی کنند

  اهواز_روستای راسفند از توابع بخش مرکزی ایذه روستایی است که اکنون بیش از ۲۸ سال این روستا محل دفن زباله های شهرستان ایذه شده است، همچنین شهرکی در این روستا واقع شده که ۲۲ سال از عمرش می گذرد اما در این مدت چشمش به آسفالت گرم نشده است.

 • منبع اب ۱۳۹۶-۰۸-۰۶ ۲۱:۱۹

  انفجار گاز در کوی رمضان اهواز جان گرفت

  اهواز-شب گذشته حادثه ای تلخ، ۳۰ مهر را برای مردم کوی رمضان اهواز تکرار کرد تا در ۵ روز دوبار به عزا بنشینند.

 • نمایشگاه عکس هفته دفاع مقدس ۱۳۹۶-۰۸-۰۶ ۱۱:۳۸

  یادمان‌های ایثار و شهادت درشان مردم اهواز نیست

  خوزستان پیشتاز در جنگ بازمانده از موزه دفاع مقدس

  اهواز- اگر خوزستان را پایتخت دفاع مقدس تصور کنیم احداث باغ‌موزه را می‌توان پایتخت این استان و سند افتخارآمیز آن دانست اما متأسفانه باوجوداینکه این استان درنبرد حق علیه باطل نسبت به سایر استان‌ها پیشتاز بوده است اما در حوزه ایجاد باغ‌موزه دفاع مقدس عقب‌مانده است.

 • منبع آب ۱۳۹۶-۰۸-۰۳ ۱۶:۴۸

  منبع آب آب ندارد! شقایق جان ندارد!

  اهواز- خانه اینجا جای امنی نیست ....

 • بیمارستان ۱۳۹۶-۰۸-۰۳ ۱۶:۰۷

  هیچ کدام از بیمارستان های کلانشهر اهواز کاربری درمانی نداشته است

  اهواز- به گفته سرپرست جدید علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی جندی شاپور اهواز از ۷ بیمارستان این کلانشهر در تاریخچه هیچکدام از آن ها اشاره ای به بیمارستان نشده است و این نشان از آن دارد که کاربری آن ها درمانی نبوده است.