همه‌ی خبرهای امروز
 • رتبه چهارم رقابتهای بین المللی آهنگسازی کرال ایتالیا امروز ۱۵:۴۱

  آهنگساز کرمانی رتبه چهارم رقابتهای بین المللی آهنگسازی کرال ایتالیا را بدست آورد

  کرمان - مسعود نکویی آهنگساز کرمانی ، در چهارمین دوره رقابتهای بین المللی آهنگسازی کرال مردان komos ایتالیا عنوان چهارمی را به خود اختصتص داد.

 • سونامی خشک در کرمان ۱۳۹۶-۰۷-۲۲ ۱۰:۱۳

  «سونامی خشک» درکرمان می تازد، همت مسئولین کجاست

  کرمان- هم اکنون تامین آب آشامیدنی کرمان در حالی در مرحله قرمز و هشدار قرار گرفته که درکنار غفلت تعجب انگیز و تاریخی که برای جلوگیری از کم آبی در این استان رخ داده ، همچنان برداشت بی رویه از منابع آبی ادامه دارد و بخش عمده محصولات کشاورزی کشور در استانی تولید می شود که چالش تامین آب دارد.

 • اتباع بیگانه ۱۳۹۶-۰۷-۱۸ ۱۰:۳۶

  قدس گزارش می دهد؛

  جلوگیری از تحصیل دانش آموزان اتباع بیگانه شایعه یا واقعیت؟

  کرمان- هفته گذشته خبری در فضای مجازی منتشر و دست‌به‌دست شد که حکایت از اخراج دانش آموزان دختر تبعه کشور افغانستان در استان کرمان داشت.

 • تاکسی پیکان ۱۳۹۶-۰۷-۱۵ ۱۵:۲۳

  تاکسی های فرسوده پیکان ۹۰ هزارتومان جریمه می شوند

  کرمان - مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمان گفت:تاکسی های فرسوده پیکان که از ابتدای مهرماه در شهر تردد کنند،علاوه بر نمره منفی، ۹۰ هزارتومان جریمه نقدی می شوند.

 • هامون جازموریان ۱۳۹۶-۰۷-۱۲ ۱۰:۰۰

  شاهرگ جازموریان زیر تیغ

  هلیل رود تحلیل می‌رود

  کرمان- بر اساس مستدات ۸۰ درصد آب تالاب جازموریان از طریق رودخانه هلیل‌رود تأمین می‌شود و ۲۰ درصد بقیه نیز توسط رودخانه بم پور سیستان و بلوچستان به این تالاب منتقل می‌شود حال مسئولان کرمان تصمیم دارند تا باهدف تأمین آب شرب مردم کرمان، در سرشاخه‌های هلیل‌رود در منطقه راور، سد احداث کرده و آب آن را به کرمان منتقل کنند موضوعی که به محل مناقشات بسیاری در این روزها تبدیل‌شده است.

 • برداشت خرما ۱۳۹۶-۰۷-۰۴ ۰۹:۱۶

  ۳۰ درصد خرمای بم در جعبه‌های خارجی صادر می‌شود

  دست کشاورزان از صادرات کوتاه و خرما بر نخیل

  کرمان- شرق استان کرمان شامل شهرستان‌های بم، ریگان، فهرج و نرماشیر و یکی از قطب‌های اصلی تولید خرما استان و کشور به شمار می‌رود و خرمای مضافتی بم شهرت جهانی دارد.

 • پیام مشترک ۱۳۹۶-۰۶-۳۰ ۲۰:۰۳

  به مناسبت هفته دفاع مقدس منتشر شد؛

  پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار کرمان

  کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه و استاندار کرمان طی پیامی مشترک، هفته دفاع مقدس را گرامی داشته و تاکید کردند: مردانه ایستادن اجری بی پایان دارد که نوشتن از آن در قالب کلمات نمی گنجد.

 • کرمان ۱۳۹۶-۰۶-۲۶ ۱۳:۱۲

  نخستین سکونتگاه شهر کرمان در معرض تخریب

  سایه پروژه بام کرمان بر روی آثار باستانی سنگینی می‌کند

  کرمان- برخلاف نظر استاندار که از پروژه بام کرمان به عنوان چاه نفت یاد می کند اما بسیاری از دوستداران میراث فرهنگی نظری مخالف داشته و می‌گویند: پروژه‌هایی که یکی پس از دیگری کلید می‌خورند تا لرزه بر اندام تاریخ چند هزارساله ایران بیفکنند. این بار اما نوبت به نخستین سکونتگاه شهر کرمان رسیده است.

 • درخت میوه ۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۰:۲۳

  سفر به هند ایران؛

  جیرفت سرزمین همزیستی میوه های گرمسیری و سردسیری

  کرمان- جیرفت یا سرزمین هزار گوهر که تمدن آن ریشه در دل تاریخ دارد از دو واژه«جیر» به معنای پست و پایین و «افت» به معنی افتاده تشکیل شده که خود گواه اقلیم متفاوت این منطقه است

 • خیرالله خادمی ۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۲۲:۱۳

  معاون وزیر راه:

  زیرساخت‌های کشور متناسب با ناوگان جاده‌ای رشد نداشته است

  کرمان- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: زیرساخت‌های کشور متناسب و همراه با ناوگان جاده‌ای رشد نداشته است و تعداد خودروها و ناوگان جاده‌ای بیشتر از زیرساخت‌ها پیشرفت داشته که این یک مشکل و خسارت است.

 • کرمان ۱۳۹۶-۰۴-۲۰ ۱۱:۱۹

  زخمه کهنه امکانات درمانی مرهم نشد

  بیمارستان «رودبار کرمان» چشم انتظار نوشدارو

  کرمان- ۲۱ اردیبشت ماه ۹۶ برای مردم رودبار در جنوب استان کرمان خاطره خوشایندی را رقم زد زیرا بیمارستانی که کلنگ آن در سال ۱۳۸۷ بر زمین خورد و قرار بود ۱۰ ماهه احداث شود پس از گذشت ۱۹ سال با حضور وزیر بهداشت به بهره برداری رسید و روزنه ای از امید در دل مردم این دیار ایجاد کرد.