همه‌ی خبرهای امروز
 • بافت کهن شهر تاریخی یزد ۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۱۱:۴۹

  در پی ثبت جهانی بافت تاریخی یزد

  یو نسکو و دنیا تمام قد به احترام مردمان سختکوش کویرسرتعظیم فرود آوردند

  یزد –پس از چند سال و با کش و قوس های فراوان شهر تاریخی یزد، به عنوان نخستین شهر تاریخی ایران و بیست‌ و دومین اثر تاریخی کشور در چهل و یکمین اجلاس کمیته میراث جهانی یونسکو به ثبت جهانی رسید و یو نسکو ودنیا تمام قد به احترام مردم ایران و مردمان سختکوش دیار کویری یزد ایستادند و سر تعظیم فرود آوردند و ایرانیان بار دیگر و اقتدار و عظمت خود را به جهانیان ثابت کردند .

 • تخت بیمارستانی ۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۱۰:۳۵

  عاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی:

  قطب پزشکی کشور با کمبود تخت ویژه مواجه است

  یزد- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی با تایید پاسخگو نبودن تعداد تخت‌های نآی.سی.یو» موجود در بیمارستان‌های یزد برای تامین نیاز تمام بیماران، از کمبود حداقل ۴۰ تخت وی‍ژه دیگر در استان خبر داد.

 • بیمارستان ۱۳۹۶-۰۴-۰۷ ۱۰:۵۴

  بلاتکلیفی یک بیمارستان؛

  خیری که به وعده خود عمل نکرد و مسئولینی که پاسخگو نیستند

  یزد - استان یزد سالها قطب درمان کشوراست ولی شهرستان های استان قطب درمان نبوده هیچ که، بلکه دربعضی موارد از داشتن امکانات درمانی کامل هم درمضیقه بوده شهرستان خاتم درجنوب استان یکی از شهرستان های محروم استان به ویژه در بحت بهداشت و درمان بوده عملیات اجرایی ساخت بیمارستان ۹۶ تختخوابی خاتم در سال ۹۳ کلنگش به زمین خورد به رغم تامین زمین، هنوز ساخت آن آغاز نشده است.

 • سرمایه‌گذاری‌های خارجی ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۳:۱۵

  رفع مشکلات سرمایه گذاری در یزد واقعیت یا سراب؟!

  یزد- در حالی که استاندار یزد در سال جدید به طور مکرر در جلسات متعدد از رونق اقتصادی و به ویژه هموار شدن مسیر تولید و سرمایه گذاری سخن می گوید اما بسیاری از صنعتگران از اوضاع نابسامان صنعت می گویند.

 • شهر یزد ۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۱۲:۳۴

  گزارش قدس از کمبود مراکز اقامتی در دومین شهر خشتی دنیا

  کمبود هتل در شهری که سودای ثبت جهانی دارد

  پرونده شهر یزد مدتی است برای ثبت به یونسکو ارسال شده و در آستانه ثبت جهانی بسر می‌برد. هر ساله گردشگران زیادی برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری این شهر به یزد سفر می‌کنند و آنچه در این بین مشهود است، کمبود هتل و مراکز اقامتی است که برای شهرتاریخی یزد زیبنده نیست.

 • صنعت ۱۳۹۶-۰۳-۰۱ ۱۱:۳۳

  حمایتی از دولت ندیدیم

  یزد بر مدار بیکاری می چرخد

  یزد- رونق اقتصادی نخستین و البته بیشترین مطالبه مردم کشور از رئیس جمهور است، خواسته ای که این روز ها گریبانگیر بسیاری از کسبه و بنگاه های اقتصادی از جمله استان یزد شده است.

 • تبلیغات ۱۳۹۶-۰۲-۲۹ ۱۶:۱۳

  سخنرانی های تبلیغاتی فرماندار «شایعه» یا«شائبه»؟

  یزد- شمارش معکوس برای اعلام نتیجه انتخابات شورای شهر و همچنین ریاست جمهوری آغاز شده است اما در این بین برخی از اتفاقات و رفتار های مدیران که شبهات متعددی را در اذهان عموم مردم بر جای گذاشته است هنوز بلاتکلیف مانده که چه نتیجه ای به همراه خواهد داشت و آیا رسیدگی به این شبهات با تعیین رییس جمهور به دست فراموشی سپرده می شود؟

 • ابرکوه - کراپ‌شده ۱۳۹۶-۰۱-۰۴ ۱۰:۰۸

  آشنایی با نگین سبز ایران با ۴۵۰۰ سال سن

  برای مشاهده مسن ترین موجود زنده ایران به ابرکوه سفر کنید

  یزد- درخت «سرو» ابرکوه موجود زنده چهار هزار و ۵۰۰ ساله ای است که با وجود ۴۵ قرن هنوز در دل کویر ابرکوهی یزد خرم و شاداب است و همه ساله تعداد بی شماری از گردشگران را به سمت خود جذب می کند.

 • یزد - کراپ‌شده ۱۳۹۵-۱۲-۳۰ ۱۲:۳۹

  همسفر با جاذبه های گردشگری یزد

  سفر به زیباترین شهر خشتی جهان/نخستین های جهان را در این شهر دنبال کنید

  یزد- بافت تاریخی شهر یزد از میراث تاریخی بشر و از جاذبه های گردشگری ایران به شمار می رود که به عنوان اولین شهر خشتی و دومین شهر تاریخی جهان شناخته شده است.