همه‌ی خبرهای امروز
 • رمضان ۱۳۹۸-۰۳-۰۲ ۱۱:۳۳

  مسلمانان و اقوام مختلف به ضیافت الهی دعوت شدند

  آداب‌ورسوم ایرانی در آئینه رمضان/از کلوخ اندازی تا شو خوانی کویر

  میهن- ماه مبارک رمضان با سحری‌ها و افطاری‌های به‌یادماندنی‌اش بوی صمیمیت می‌دهد.

 • البرز ۱۳۹۸-۰۲-۲۵ ۱۴:۵۷

  به دلیل فرسودگی و کمبود اعتبارات

  ناوگان حمل‌ونقل کرج دود می‌کند

  کرج- کلان‌شهر کرج به‌عنوان مرکز استان البرز در حالی از آلودگی هوا رنج می‌برد که تاکنون به دلایل متعدد اقدامی برای تقویت ناوگان حمل‌ونقل عمومی این شهر برداشته نشده و تمامی اهداف از پیش تعیین‌شده در این راستا نیز به دلایل تحریم و یا شانه خالی کردن دولت از زیر بار تعهدات به سنگ خورده است.

 • دارو ۱۳۹۸-۰۲-۲۴ ۱۰:۲۴

  البرز پیشتاز حرکت به سمت خودکفایی حوزه درمان؛

  مخابره سلامت از قطب دارویی کشور

  البرز- در روزهایی که هجمه دشمنان برای اعمال تحریم های ظالمانه برعلیه دولت و ملت ایران به شکل فزاینده ای افزایش یافته و حتی به حوزه انسانی چون غذا ودارو رسیده است اتکا به توان داخل و کاهش وابستگی به بیرون از مرزها می تواند یک خبر مسرت بخش باشد.

 • سردار مومنی ۱۳۹۸-۰۲-۲۳ ۱۷:۴۵

  دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر :

  سالانه بیش از ۸۰۰ تن مواد مخدر در کشور کشف می‌شود

  البرز - دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با اعلام اینکه سالانه بیش از ۸۰۰ تن مواد مخدر در کشور کشف می شود، گفت: بخش عمده مواد مخدر در کشور افغانستان است که سطح زیر کشت آن از وسعت چندین کشور بیشتر است و به سمت اروپا ترانزیت می شود.

 • ابوالفضل اینانلو
۱۳۹۸-۰۲-۲۳ ۱۵:۰۹

  فرماندار فردیس :

  جداسازی کامل شهرداری فردیس از کرج را دنبال می‌کنیم

  البرز - فرماندار فردیس با اشاره به اینکه انتزاع فردیس از کرج از لحاظ تقسیمات سیاسی انجام شده است، گفت: انتزاعی که ما مد نظر داریم جداسازی کامل شهرداری فردیس از کرج است که اقدامات کارشناسی آن انجام شده است و نگرانی در خصوص مشخص بودن محدوده شهری نداریم.

 • البرز ۱۳۹۸-۰۲-۲۳ ۱۵:۰۸

  مدیرعامل گروه صنعتی مپنا خبر داد:

  برقی‌سازی وسائل نقلیه کشوردر آینده‌ای نزدیک

  البرز - مدیرعامل گروه صنعتی مپنا با اعلام اینکه در حال برقی سازی وسائل نقلیه در کشورهستیم، گفت: در درجه اول برقی سازی تاکسی ها مدنظر است وپس از آن به ترتیب اتوبوس ها وخودروهای شخصی در دستور کار است.

 • کرج ۱۳۹۸-۰۲-۲۳ ۱۰:۵۲

  رئیس سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج :

  ساخت وساز میدان میوه و تره‌بار کرج مجوز دارد

  البرز - رئیس سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج گفت: عرصه ۲.۵ هکتاری در کنار میدان میوه و تره باربه عنوان‌سامانه فروش محصولات کشاورزی در سازمان جهاد مطرح شده و مجوز گرفته است.

 • علیرضا کریمی ۱۳۹۸-۰۲-۲۳ ۱۰:۴۷

  اهداء مدال کشتی گیر البرزی برای آزادی زندانیان

  البرز- کشتی گیر ملی پوش البرز با اشاره به اهدای یکی از مدال های خود برای آزادی زندانیان غیرعمد گفت: سعی دارم با کمک خداوند زمینه آزادی افراد گرفتار بیشتری را فراهم کنم.

 • میدان میوه وتره بار ۱۳۹۸-۰۲-۲۳ ۱۰:۴۴

  رییس اتحادیه بارفروشان کرج:

  حقوق بارفروشان درساخت وسازهای بازار میوه دیده شود

  البرز- رئیس اتحادیه صنف بارفروشان کرج با اشاره به اینکه ساخت و سازی در محدوده بازار میوه و تره بار در حال انجام است، گفت:می خواهیم حق و حقوق خود در خصوص ساخت و سازها در این مورد را بدانیم و نگذاریم این حقوق پایمال شود.

 • شهردار کرج ۱۳۹۸-۰۲-۲۳ ۱۰:۴۳

  شهردار کرج عنوان کرد:

  لزوم ایجاد بازار میوه و تره بار جدید در استان البرز

  البرز - شهردار کرج با بیان اینکه برای ایجاد بازار میوه و تره بار جدید در نقطه ای دیگر از شهر کرج به زمینی ۱۶ تا ۱۷ هکتاری نیاز است ‌گفت: تامین زمینی به این وسعت در توان شهرداری کرج نیست و امیدواریم با همکاری اداره کل راه و شهرسازی البرز این امر محقق شود.

 • شورای شهر کرج ۱۳۹۸-۰۲-۲۲ ۱۴:۵۲

  در جلسه شورای شهر مطرح شد

  شهرداری کرج گزارشی شفاف از قراردادهای خود ارائه دهد

  البرز - یکصد و چهل ودومین جلسه شورای شهر کرج در حالی برگزار شد که نمایندگان مردم در پارلمان شهری بار دیگر خواستار ارائه گزارش شفاف شهرداری کرج در خصوص قراردادهای مختلف شدند.

 • سردار مولایی ۱۳۹۸-۰۲-۲۲ ۱۴:۵۲

  فرمانده سپاه پاسداران استان البرز:

  آماده همکاری با شورای شهر کرج در جهت محرومیت زدایی هستیم

  البرز - سردار یوسف مولایی با بیان اینکه سپاه با شناسایی مناطقی در سطح کلانشهر کرج اقدامات لازم را در جهت محرومیت زدایی شروع کرده است گفت: سپاه آماده است تا در قالب طرح کرامت وهمکاری با شورای شهر کرج در جهت محرومیت زدایی همکاری کند.

 • اتومبیلرانی ۱۳۹۸-۰۲-۲۲ ۱۱:۵۱

  رییس هیئت اتومبیلرانی وموتورسواری البرز:

  برای توسعه همگانی وفرهنگی موتورسواری و اتومبیلرانی تلاش می‌کنیم

  البرز- رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز گفت: یکی از افتخارات این هیات ورزشی تلاش در زمینه توسعه همگانی و فرهنگی ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی بوده است.

 • کتاب، وکتابخوانی ۱۳۹۸-۰۲-۲۲ ۱۰:۰۸

  مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز:

  فعالیت متنوعی در حوزه ترویج فرهنگ کتابخوانی داریم

  البرز- مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با اشاره به فعالیت‌های متنوع کتابخانه‌های عمومی در حوزه ترویج فرهنگ کتابخوانی گفت: خوشبختانه امروزه ترویج کتابخوانی و مطالعه به یک چالش مهم در بین مسئولان و فعالان حوزه فرهنگ تبدیل شده است.

 • فلاح ۱۳۹۸-۰۲-۲۱ ۱۶:۱۶

  مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز :

  البرز در حال تبدیل شدن به هاب دارویی کشور است

  البرز - مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان البرز با اعلام اینکه البرز در حال تبدیل شدن به هاب دارویی کشورو منطقه است، گفت : باید در سال جاری حدود ۴۵ هزار اشتغال خالص داشته باشیم که این تعریف اشتغال خالص متفاوت از خروجی اشتغال و جذب اشتغال است.

 • صادرات ۱۳۹۸-۰۲-۲۱ ۱۶:۱۵

  سرپرست گمرک البرز عنوان کرد:

  کاهش میزان صادرات البرز در مقایسه با ۲ سال گذشته

  البرز - سرپرست گمرک استان البرز با بیان اینکه در سال گذشته رقم واردات استان البرز ۳۲۰ میلیون دلار بوده است، گفت: این در حالی است که سال گذشته البرز۱۱۹ میلیون دلار صادرات داشته است واین میزان صادرات نسبت به دو سال گذشته کاهش داشته است.

 • بولس ۱۳۹۸-۰۲-۲۱ ۱۴:۱۸

  رئیس هیئت بیلیارد، بولینگ و بولس استان البرز خبرداد

  بارندگی‌ها مانع بهره برداری از اولین زمین "بولس" کرج

  البرز- رئیس هیئت بیلیارد، بولینگ و بولس استان البرز در خصوص آخرین وضعیت زمین بولس مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج گفت: به دلیل بارش های مستمر در حال حاضر امکان بهره برداری این زمین وجود نداردو تبدیل به علفزار شده است.

 • هلال احمر ۱۳۹۸-۰۲-۲۱ ۱۰:۵۴

  معاون امداد و نجات هلال احمر البرز خبرداد

  امدادرسانی به ۴۴ نفر در قالب ۱۳عملیات طی یک هفته گذشته

  البرز- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز گفت: نجاتگران این جمعیت طی هفته گذشته در ۱۳ عملیات امدادرسانی به ۴۴ نفر در محورهای مواصلاتی و ارتفاعات این استان خدمات رسانی کردند.

 • شاکرمی دادستان کرج ۱۳۹۸-۰۲-۱۹ ۲۰:۲۴

  دادستان مرکز استان البرز:

  مردم در شرایط کنونی اقتصادی تعامل بیشتری باهم داشته باشند

  البرز- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با بیان اینکه نوسانات بازار دادستانی را به شدت درگیر خود کرده است، گفت: در این فشار و تحریم های اقتصادی مردم باید با یکدیگر تعامل بیشتری داشته باشند و به هم رحم کنند.

 • البرز ۱۳۹۸-۰۲-۱۹ ۱۳:۵۶

  در پی اعتراض اهالی رسانه البرز به توزیع ناعادلانه آگهی‌ها صورت گرفت

  اولتیماتوم ۴۵ روزه دادستان البرز به اداره کل ارشاد

  البرز- دادستان عمومی وانقلاب اسلامی مرکز استان البرز با اعلام التیماتوم به اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز برای ارائه گزارش نحوه توزیع آگهی های دولتی تا پایان خردادماه خواستار رفع اشکالات دراین خصوص شد.

 • محصول دانش‌بنیان ۱۳۹۸-۰۲-۱۹ ۱۲:۱۵

  رئیس پارک علم و فناوری استان البرز:

  ۴درصد شرکت های دانش بنیان کشور در البرز مستقر است

  البرز- رئیس پارک علم و فناوری استان البرز با اشاره به اینکه حدود ۱۷۰ شرکت دانش بنیان در البرز داریم وشامل ۴ درصد شرکت های دانش بنیان کشور می شود، ‌گفت: ۴۰۴ میلیارد تومان در سال ۹۷ شرکت های دانش بنیان فروش داشته اند.

 • بابک دین پرست ۱۳۹۸-۰۲-۱۹ ۱۲:۱۴

  معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور :

  البرز شایسته نرخ بیکاری ۱۴ درصدی نیست

  البرز - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: نزدیکی به پایتخت و وجود حدود ۱۵۰ برند صنعتی از ظرفیت‌های استان البرز به شمار می رود لذا این استان شایسته نرخ بیکاری 14 و هفت دهم درصدی نیست.

 • شاهمرادی ۱۳۹۸-۰۲-۱۹ ۱۲:۰۷

  رئیس سازمان صنعت، معدن تجارت البرز :

  البرز در پرداخت تسهیلات رونق تولید در جایگاه نخست قرار دارد

  البرز- رئیس سازمان صنعت، معدن تجارت البرز با اعلام اینکه البرز در پرداخت تسهیلات رونق تولید درسال گذشته با یک هزار و ۶۷۰ میلیارد تومان رتبه نخست کشور را کسب کرده است، ‌گفت:اهمیت رفع شعاع ۱۲۰ کیلومتری فعالیت صنایع لازم است رسیدگی مجدد آن در دستور کار مقامات دولتی قرار داده شود.

 • طرح ضيافت الهي ۱۳۹۸-۰۲-۱۸ ۱۳:۳۴

  میزبانی ۲۸ بقعه متبرکه البرز از طرح «ضیافت الهی»

  البرز- مدیرکل اوقاف و امر خیریه استان البرز از اجرای طرح ضیافت الهی در ۲۸ بقعه متبرکه استان البرز همزمان با ماه مبارک رمضان خبرداد و گفت: ۵ بقعه متبرکه در ساوجبلاغ، ۹ بقعه متبرکه در طالقان، ۱۰ بقعه متبرکه در کرج، ۲ بقعه متبرکه در اشتهارد و ۲ بقعه متبرکه در نظرآباد میزبان طرح ضیافت الهی هستند.

 • دستگيري سارقان مسلح طلافروشی خیابان امامت مشهد در کمتر از 24 ساعت /گزارش تصویری ۱۳۹۸-۰۲-۱۸ ۱۲:۴۰

  رییس پلیس آگاهی البرز خبرداد

  دستگیری اعضای باند سرقت منازل در البرز

  البرز- رئیس آگاهی استان البرز از دستگیری اعضای باند سرقت از منازل در البرز خبر داد وگفت: اعضای این باند چهارنفره به ۴۰ فقره سرقت در البرزاعتراف کرده اند.

 • چرخساز ۱۳۹۸-۰۲-۱۸ ۱۲:۳۹

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز خبرداد

  آغاز اجرای طرح "همای رحمت" همزمان با ماه رمضان در البرز

  البرز- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز گفت: این جمعیت هر ساله در ماه مبارک رمضان طرح همای رحمت را برای کمک به نیازمندان اجرا می‌کند.

 • احمد فاضلیان ۱۳۹۸-۰۲-۱۸ ۱۰:۰۳

  رئیس کل دادگستری استان البرز:

  جرایم خشن در البرز کاهش چشمگیری داشته است

  البرز- احمد فاضلیان با تاکید براینکه میزان جرایم خشن در البرز کاهشی چشمگیر داشته است گفت: یکی از سیاست‌های مهم دادگستری استان البرز، تسهیل ارائه خدمات قضایی به مردم است تا بدون داشتن ترددهای غیر ضرور، احقاق حق کنند

 • البرز ۱۳۹۸-۰۲-۱۸ ۱۰:۰۱

  مدیرکل استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان خبر داد

  برگزاری دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور در ۸۰ رشته

  البرز- نشست هماهنگی برگزاری دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در البرز در حالی به انجام رسید که در این جلسه مدیرکل دفتر توسعه آموزشهای پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان خبر از برگزاری دوره دوم در ۸۰ رشته ورزشی داد.

 • سعید نمکی ۱۳۹۸-۰۲-۱۷ ۱۴:۰۷

  وزیر بهداشت:

  نظام سلامت کشور باید با ارزانترین و موثرترین شیوه اداره شود

  البرز - سعید نمکی با بیان اینکه باید با ارزان ترین و موثرترین شیوه ممکن نظام سلامت کشور را اداره کنیم، ‌گفت: سهم بخش سلامت از تولید ناخالص ملی به بیش از ۹ درصد رسیده است و این آمار در کشور انگلیس برابر ۸ و در کشورهای منطقه بیشتر از عدد ۸ نیست.

 • ۱۳۹۸-۰۲-۱۷ ۱۳:۴۷

  رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر فردیس انتقاد کرد

  طرح "شفافیت مالی" در شهرداری فردیس مسکوت مانده است

  البرز- ملیحه اکبری از مسکوت ماندن طرح سامانه شفافیت مالی در شهرداری فردیس خبرداد و گفت: این طرح با ۷ رای به تصویب رسید اما شهرداری هنوز هیچ اقدامی در این خصوص انجام نداده است.