همه‌ی خبرهای امروز
 • تصادف اتوبوس محور فهرج _ زاهدان ۱۳۹۶-۰۸-۰۶ ۱۰:۰۶

  ۱۱۰ نفر فوتی در ۶ ماهه نخست سال

  حادثه در جاده‌های زنجان سبقت می‌گیرد

  زنجان- آمار تصادفات منجر به فوت در استان زنجان در طی سال گذشته با کاهش روبرو بوده و به ۲۴۹ نفر رسیده است که بنا بر گفته فرمانده انتظامی استان زنجان شاید آمار خوبی باشد ولی قانع‌کننده نیست.

 • گندم ۱۳۹۶-۰۷-۱۵ ۱۰:۰۵

  به دلیل ضعف اقتصادی کشاورزان

  دسترنج گندم کاران زنجانی نان سفره دلالان می‌شود

  زنجان-به دلیل شرایط جوی نامناسب و کاهش فراوان بارندگی‌ها، اغلب گندم کاران زنجانی قادر به بازدهی اقتصادی مناسب و همچنین بازپرداخت تسهیلات نیستند

 • خشکسالی ۱۳۹۶-۰۷-۰۳ ۰۸:۵۰

  فرونشست یک متری سفره‌های آب

  عطش زنجان بیشتر می شود

  زنجان-بنا بر گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ۷۰ روستای استان زنجان با مشکل حاد بی‌آبی مواجه هستند و اثرات سوء این کم‌آبی تا شهر زنجان نیز امتدادیافته است.

 • کارگران ۱۳۹۶-۰۶-۲۴ ۱۲:۴۰

  کارگران روغن نباتی«جهان» نانشان در روغن نیست

  زنجان- کارگران روغن نباتی جهان که ماه هاست روغن بیکاری را بر تن خود زده اند با وجود اینکه بار ها با اجتماع در مقابل استانداری خواستار دریافت مطالبات خود شدند اما این تجمعات و وعده های مسئولان مبنی بر احقاق حقوق کارگران تاکنون دستاوردی نداشته است.

 • سد تهم ۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۴:۵۳

  معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان بیان کرد:

  سد تهم برای تأمین آب شرب زنجان ذخیره مناسبی ندارد/ معضل کم آبی یک چالش جهانی است

  زنجان- معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان گفت: سد تهم از ذخیره مناسبی برای تامین آب شرب استان زنجان برخوردار نیست.

 • سرویس بهداشتی مدارس ۱۳۹۶-۰۴-۳۱ ۱۶:۳۹

  نبود حداقل‌ها در فضاهای آموزشی؛

  مدارسی که هنوز سرویس بهداشتی ندارند

  زنجان- این گزارش به موضوعی می‌پردازد که کمتر موردتوجه بوده است. سرویس بهداشتی مدارس. شاید برایتان عجیب باشد اما هنوز هستند مدارسی که یا سرویس بهداشتی ندارند یا سرویس‌های بهداشتی غیراستانداردی دارند و درنهایت دود این بی‌مسئولیتی به چشم دانش‌آموزانی می‌رود که به بیمارهای مختلف گرفتار می‌شوند.

 • زیتون ۱۳۹۶-۰۴-۲۷ ۱۳:۱۴

  طارم زنجان قطب زیتون کشور؛

  زیتون کاران زنجانی در انتظار «برند سازی»

  زنجان- امروزه زیتون تولیدی در زنجان علیرغم نداشتن برند مخصوص به دلیل شرایط اقلیمی خاص و استفاده نکردن از سموم شیمیایی برای آفت زدایی طرفداران زیادی را در بازارهای داخل و خارجی برای خود دست و پا کرده است.

 • مسگری ۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۱۳:۵۲

  سایه سنگین واردات بر سر صنعت مسگری زنجان

  زنجان- نبود مدیریت مناسب در بخش واردات موجب تضییع تولید و آسیب به اقتصاد کشور می شود و ورود کالای قاچاق باعث ایجاد بی انگیزگی و تضعیف تولیدکنندگان و آسیب جدی به اقتصاد کشور خواهد شد.

 • پروژه سبزه میدان زنجان ۱۳۹۶-۰۴-۱۲ ۱۵:۴۶

  چالش پروژه های شهری در زنجان/ بخش دوم

  پروژه سبزه‌میدان، کلاف سردرگم

  زنجان- پروژه سبزه‌میدان به یکی از چالش‌برانگیزترین پروژه‌های شهر زنجان تبدیل‌شده است. در شرایطی که برخی از اعضای شورای شهر این پروژه را به حال زنجان مفید می‌دانند برخی دیگر معتقد هستند این پروژه ثروت شهر را به باد خواهد داد.

 • پرواز زنجان به نجف ۱۳۹۶-۰۴-۱۲ ۱۱:۲۶

  مدیر فرودگاه زنجان:

  عوارض گمرکی پرواز زنجان به نجف را به تعویق انداخت

  زنجان- مدیر فرودگاه زنجان با اشاره به تعویق افتادن پرواز به عتبات عالیات گفت: اواخر مرداد ماه نخستین پرواز حج تمتع از فرودگاه زنجان انجام می‌شود.

 • منابع آب ۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۱۰:۱۳

  نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد:

  لزوم مدیریت منابع آبی/ زیرساخت توسعه اقتصاد شهرستان طارم آب است

  زنجان- نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت:زیرساخت توسعه اقتصاد شهرستان طارم، تامین آب است و باید به تامین آب شرب سالم توجه جدی از سوی مسئولین در دستور کار قرار گیرد.

 • پروژه سبزه میدان زنجان ۱۳۹۶-۰۴-۰۷ ۱۵:۰۳

  سرنوشت پروژه سبزه‌میدان زنجان چه خواهد شد؟/ بخش اول

  سبزه‌میدان، پژمرده است

  زنجان- پروژه سبزه‌میدان که قدمت بیش از دو دهه دارد تاکنون شاهد کش‌وقوس‌های فراوانی در بین موافقان و مخالفان اجرای خود بوده است. این طرح که امروزه به‌عنوان کابوسی برای متولیان حوزه شهرسازی است در فهرست پروژه‌هایی است که اگر اجرا شود منظر و سیما و به قول مسئولین شهری، ویترین شهر را زیبا و دیدنی‌تر می‌کند. اما توقف طولانی در اجرای پروژه، شکل اجرای پروژه و هزینه بسیار بالایش شهروندان زنجانی را نگران کرده است.