همه‌ی خبرهای امروز
 • افتتاحیه نمایشگاه گل و گیاه مشهد ۱۳۹۷-۰۲-۱۸ ۱۱:۲۶

  رئیس شورای شهر مشهد خبر داد:

  تخفیف ۲ میلیونی در پروانه ساختمانهای دارای باغ‌بام

  قدس آنلاین: شهرداری مشهد برای ترغیب فعالان حوزه ساختمان و شهروندان برای ایجاد باغ‌بام، برای افرادی که متعهد به ایجاد این فضا شوند، متری ۲۰۰ هزار تومان در پروانه ساختمانی تخفیف می‌ دهد.

 • شورای شهر مشهد ۱۳۹۷-۰۲-۱۷ ۱۸:۳۳

  نام گذاری یکی ازخیابانهای مهم مشهد به نام «خلیج فارس» 

  قدس آنلاین-  رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت:یکی از مسیرهای اصلی شهر را که متناسب با این نام باشد به نام خلیج فارس نامگذاری می کنیم.

 • بازگشت بیمار قلبی ۱۳۹۷-۰۲-۱۷ ۱۳:۴۴

  مدیر پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های دانشگاه علوم پزشکی خبر داد:

  غربالگری ۳۱۰ هزار نفر در مشهدبرای بیماری‌های قلبی 

  قدس آنلاین: مدیر پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گفت: خطر سنجی بیماری‌های قلبی و عروقی برای ۳۱۰ هزار و ۳۴۹ نفر از جمعیت تحت پوشش دانشگاه که شامل ۱۲.۴۳ درصد افراد بالای ۳۰ سال می‌شود صورت گرفته است.

 • الیت ۱۳۹۷-۰۲-۱۷ ۱۲:۱۴

   12 برابر شدن تبدیل خیابانهای مشهد به پارکینگ خودروها

  قدس آنلاین-مدیرعامل شرکت ترافیک الیت از استفاده 12 برابری از ظرفیت پارک خودور در معابر تحت پوشش طی سال گذشته خبر داد.

 • رشتخوار ۱۳۹۷-۰۲-۱۷ ۱۱:۲۳

  ۳۰ معلم نمونه در رشتخوار تجلیل شدند

  رشتخوار – به مناسبت بزرگداشت هفته معلم با حضور معاون مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، امام جمعه، و جمعی از فرهنگیان و مسئولین شهرستان از ۳۰ معلم نمونه و ۲۰ دانش آموز رتبه برتر و باز نشته فرهنگی در سطح شهرستان رشتخوار و استانی با اهدی لوح سپاس و هدیه نقدی تجلیل شدند.

 • بازار طلا ۱۳۹۷-۰۲-۱۶ ۱۴:۰۸

  گزارش قدس انلاین از آتش بازی دربازار راکد

  قیمت طلا درمشهد رکورد 200هزارتومان راشکست

  قدس انلاین – سعید کوشافر: طلا که این روزها جورکش دلار شده وممنوعیت فروش ارز دربازار ازاد به بازار سکه و طلا هجوم اورده است ساعتی قبل رکوردهای عجیبی از خود برجا گذاشت ، به گونه ای که هرگرم طلای 18عیار دراستانه 200هزارتومان قرارگرفت .

 • رشتخوار ۱۳۹۷-۰۲-۱۶ ۱۲:۳۶

  معاون وزارت آموزش و پرورش در رشتخوار:

  ۳۰ درصد مدارس کشورفرسود ه و نیازمند مقاوم سازی است

  رشتخوار – معاون وزارت آموزش و پرورش گفت:در بودجه ۹۷ بیش از ۳۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار ملی و استانی پیش بینی شده که اختصاص این اعتبار نوسازی مدارس کشور را نجات داد و جان تازه ای برای ساخت و ساز ها داد.

 • رشتخوار ۱۳۹۷-۰۲-۱۶ ۱۰:۲۷

  معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری:

  دولت به دنبال ایجاد اشتغال است

  رشتخوار -معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری گفت:دولت به دنبال ایجاد اشتغال است و به کسانی وام می دهد که بتوانند وام و اقساط آن را از محل شغل ایجاد شده پرداخت نماید و به دنبال بدهکار کردن مردم به بانک ها نیست.

 • رشتخوار ۱۳۹۷-۰۲-۱۳ ۱۱:۰۲

  ۸۰۰میلون تومان برای احداث مجتمع فرهنگی هنری رشتخوار اختصاص یافت

  رشتخوار- معاون پارلمانی و حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفرش به رشتخوار مبلغ ۸۰۰ میلون تومان برای احداث مجتمع فرهنگی هنری رشتخوار تخصیص داد.

 • رشتخوار ۱۳۹۷-۰۱-۲۸ ۲۲:۱۰

  کلنگ مجتمع ورزشی امام رضا (ع) در محمد آباد آستانه رشتخوار به زمین زده شد

  رشتخوار -با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، اهالی محمد آباد و مسئولان اجرای شهرستان، برای اولین بار در شهرستان محروم رشتخوار کلنگ مجتمع ورزشی امام رضا (ع) در روستای محمد آباد آستانه رشتخوار به زمین زده شد.

 • رشتخوار ۱۳۹۷-۰۱-۲۱ ۱۱:۱۳

  فرماندار رشتخوار:

  خیرین مدرسه ساز در رشتخوار ۲۲میلیارد تومان سرمایه گذاری کردند

  رشتخوار -فرماندار رشتخوار گفت:خیرین مدرسه ساز در رشتخوار طی سال گذشته بیش از ۲۲ میلیارد تومان به امر ساخت مدرسه برای احداث ۱۲۶ کلاس درس اهدا کردند.

 • رشتخوار ۱۳۹۶-۱۲-۲۲ ۱۰:۲۳

  ۱۲۶ کلاس درس در شهرستان رشتخوار ساخته شد

  رشتخوار-مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار گفت:در سال جاری توسط خیرین ۱۲۶ کلاس درس در این شهرستان ساخته شده و برخی هم در حال ساخت است.

 • درختکاری ۱۳۹۶-۱۲-۲۰ ۱۱:۳۶

  در هفته منابع طبیعی؛

  ۱۳ هزار اصله درخت در شهرستان رشتخوار توزیع شد

  رشتخوار -رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان رشتخوار از توزیع ۱۳ هزار اصله درخت همزمان با هفته منابع طبیعی در این شهرستان خبر داد و گفت: انواع نهال های غیر مثمر به صورت رایگان و نیم بها برای ترویج فرهنگ درختکاری و کشت فضای سبز توسط اداره منابع طبیعی شهرستان توزیع شده است.

 • رشتخوار ۱۳۹۶-۱۲-۲۰ ۱۱:۳۲

  پول پنبه کاران رشتخواری هنوز پرداخت نشده است

  رشتخوار - عضو انجمن صنفی کشاورزان رشتخوار گفت:کشاورزان پنبه کار خصوصا در منطقه زر خیز طلای سفید بخش جنگل از توابع شهرستان رشتخوار از عدم تسویه مطالبات شان از سوی دولت گلایه دارند.

 • رشتخوار ۱۳۹۶-۱۲-۰۹ ۱۵:۳۳

  در شهرستان رشتخوار برگزار شد

  اختتامیه جشنواره فرهنگی و هنری خاتون خورشید

  رشتخوار - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان رشتخوار گفت: اختتامیه جشنواره فرهنگی و هنری خاتون خورشید با رویکرد حضرت فاطمه (س) و تکریم مقام زن در این شهرستان به کار خود پایان داد.

 • رشتخوار ۱۳۹۶-۱۲-۰۱ ۱۱:۲۵

  رشتخوار در سالروز شهادت‌ حضرت فاطمه (س) غرق در ماتم بود

  رشتخوار -در سالروز شهادت‌ام ابیها، حضرت فاطمه زهرا(س) مردم شهرستان رشتخوار با بر پایی مراسم عزاداری و مداحی غرق در عزا و ماتم بود .

 • رشتخوار ۱۳۹۶-۱۲-۰۱ ۱۱:۱۵

  بارش رحمت الهی در رشتخوار موجب خوشحالی مردم شد

  رشتخوار -رییس شورای اسلامی شهرستان رشتخوار گفت:مردم شهرستان رشتخوار درپی بارش باران در شب گذشته پس از گذشته دو ماه از زمستان وخشکسالی های چند سال گذشته که پیامدهای ناشی از آن همچنان ادامه دارد، از بارش رحمت الهی ابراز خرسندی کردند و به درگاه ایزد منان سجده شکر بجای آوردند.

 • رشتخور ۱۳۹۶-۱۱-۲۹ ۱۹:۲۲

  عضو شورای اسلامی شهر رشتخوار:

  رشتخوار نیازمند پایگاه امداد و نجات بین جاده ای است

  رشتخوار -عضو شورای اسلامی شهر رشتخوار خواستار ساخت پایگاه امداد و نجات جاده ای در رشتخوار به تربت حیدریه و رشتخوار به خواف شد.

 • رشتخوار ۱۳۹۶-۱۱-۲۲ ۱۳:۳۱

  فریاد انزجار از اسکتبار جهانی در رشتخوار

  رشتخوار -مردم ولایت مدار و همیشه درصحنه رشتخوار با شرکت پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و فریاد مرگ بر امریکا مرگ بر اسراییل، بار دیگر انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

 • رشتخوار ۱۳۹۶-۱۱-۲۰ ۱۵:۴۶

  ائمه جمعه شهرستان رشتخوار؛

  حضور میلیونی ملت ایران در راهپیمایی ۲۲بهمن دشمن را به زانو در می آورد

  رشتخوار –ائمه جمعه شهرستان رشتخوار در خطبه های پر صلابت نماز جمعه بر حضور باشکوه ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن که لبیک به ندای مقام معظم رهبری است تاکید کردند و گفتند : حضور میلیونی ملت ایران در راهپیمایی ۲۲بهمن دشمن را به زانو در می آورد.

 • رشتخوار ۱۳۹۶-۱۱-۱۹ ۱۹:۵۳

  ۱۰ طرح عمرانی، صنعتی در رشتخوار به بهره برداری رسید

  همزمان با هشتمین روز از دهه فجر ده طرح عمرانی در بخش های صنعتی و آسفالت و بهسازی روستایی در رشتخوار کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.

 • رشتخوار ۱۳۹۶-۱۱-۱۸ ۱۹:۱۷

  فرماندار شهرستان رشتخوار تاکید کرد؛

  حضور در راهپیمایی اثبات حمایت از نظام و رهبر انقلاب

  رشتخوار- فرماندار شهرستان رشتخوار با تبریک دهه مبارکه فجر  در جمع مردم جنت آباد جنگل با دعوت از مردم انقلابی شهرستان رشتخوار  خواست تا حضور با شکوه در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، حمایت خود را از نظام و رهبری بار دیگر به اثبات برسانند.

 • رشتخوار ۱۳۹۶-۱۱-۱۵ ۱۷:۴۰

  چهار پروژه خدماتی در رشتخوار افتتاح شد

  رشتخوار -در چهارمین روز از دهه فجر ،چهار پروژه خدماتی با اعتبار بالغ بر دو میلیارد تومان در بخش مرکزی رشتخوار به بهره برداری رسید.

 • رشتخوار ۱۳۹۶-۱۱-۱۲ ۱۸:۴۴

  نماینده مردم رشتخوار و خواف در مجلس خبر داد؛

  تخصیص اعتبار برای محور رشتخوار- خواف

  رشتخوار-عضو کمسیون تلفیق بودجه در مجلس شورای اسلامی و نماینده خواف و رشتخوار ازردیف مستقل اعتباری برای چهار بانده شدن محور سنگان، نشتیفان، خواف رشتخواربه تربت حیدریه خبر داد.

 • رشتخوار ۱۳۹۶-۱۱-۱۱ ۱۰:۴۱

  در رشتخوار

  ۶طرح کشاورزی در دهه فجر افتتاح می شود

  رشتخوار - مدیر اداره جهاد کشاورزی رشتخوار از افتتاح ۶ طرح کشاورزی در دهه فجر امسال خبر داد.

 • رشتخوار ۱۳۹۶-۱۱-۱۰ ۱۸:۱۱

  رییس کمیته امداد رشتخوار خبر داد:

  افتتاح مسکن مددجویان در دهه فجر

  رشتخوار-رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) رشتخوارگفت: در دهه فجر امسال ۵ واحد مسکونی ویژه مددجویان در شهرستان رشتخوار با اعتبار یک میلیارد و۸۰۰ میلیون ریال افتتاح می‌شود.

 • رشتخوار ۱۳۹۶-۱۱-۰۷ ۱۴:۲۵

  مردم و مسئولان محلی از مشکلات شهرستان رشتخوار می گویند:

  جاده‌ها بدون ایمنی، ورزشگاه‌ها بدون سقف، خانه‌های سلامت نیمه کاره

  رشتخوار - رشتخوار محروم ترین شهرستان استان خراسان رضوی است که به اذعان خیلی از مسئولان شهرستانی و استانی محرومیتی تاریخی را به همراه دارد، هرچند اقدامات ارزنده ای بعد از انقلاب اسلامی صورت گرفت ولی به دلیل عمق محرومیت هنوز هم مشکلات در مراکز شهری و روستاهای این شهرستان چنان روشن و آشکار هستند که جای تامل دارد.

 • رشتخوار ۱۳۹۶-۱۱-۰۲ ۱۸:۰۸

  با اجرای پروژه های صنعتی؛

  رشتخوار شاهد رونق اقتصادی خواهدبود

  رشتخوار - فرماندار شهرستان رشتخوار با اشاره به اجرای طرح های فولادی ،احداث سیلو گندم، معاینه فنی، شرکت ساخت فیلر هوا، شرکت بسته بندی زعفران، کارخانه پودر سیر و پیاز و ... بیان کرد: با ریل گذاری های صورت گرفته ، رشتخوار شاهد یک رونق عظیم اقتصادی خواهد بود.

 • رشتخوار ۱۳۹۶-۱۰-۱۵ ۱۴:۴۲

  مردم به ولایت و انقلاب وفادار هستند

  رشتخوار -امام جمعه رشتخوار گفت:مردم به ولایت و انقلاب وفادار هستند و در این راستا مسئولین باید به فکر رفع مشکلات مردم باشند که از همه مهمتر رفع بیکاری و ایجاد اشتغال است