همه‌ی خبرهای امروز
 • اسکان ۱۳۹۶-۱۰-۲۶ ۲۲:۰۳

  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:

  آماده سازی ۴۴۱ مدرسه برای اسکان میهمانان نوروزی در استان کرمان

  کرمان - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان از آماده سازی ۴۴۱ مدرسه برای اسکان میهمانان نوروزی در استان خبر داد.

 • آزمایشگاه های نانو ۱۳۹۶-۱۰-۲۶ ۲۱:۵۹

  مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:

  کسب رتبه اول کشوری آزمایشگاه های نانو

  کرمان - مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در چهارمین دوره ارزیابی عملکرد آزمایشگاه‌های آموزشی فناوری نانو مرکز پژوهش های علمی و آموزشی استان کرمان رتبه اول را در بین آزمایشگاه های نانو کشور در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ به خود اختصاص داد.

 • کشف مواد مخدر ۱۳۹۶-۱۰-۲۶ ۲۱:۵۸

  درگیری مسلحانه وکشف محموله ۵۱۰ کیلوگرمی مواد افیونی

  کرمان - فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری مسلحانه تکاوران قرارگاه عملیاتی ابوذر با سوداگران مرگ و کشف محموله ۵۱۰ کیلوگرمی مواد افیونی در کهنوج خبر داد.

 • کتابفروشی ۱۳۹۶-۱۰-۲۶ ۲۱:۵۷

  اعلام جزئیات اعطای وام توسعه و تجهیز کتابفروشی ها

  کرمان - معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، از اجرای طرح « اعطای وام تاسیس، توسعه، نوسازی و تجهیز کتابفروشی » بر اساس قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ودر اجرای ماده ٤ آیین نامه نحوه پرداخت یارانه در حوزه نشر خبر داد.

 • اشتغال ۱۳۹۶-۱۰-۲۶ ۲۱:۵۵

  معاون استاندار کرمان خبر داد:

  معرفی ۲۸۵ طرح اشتغال روستایی کرمان به بانک

  کرمان - سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری کرمان گفت: بانک سینا با همکاری دفتر امور روستایی و شوراها استانداری نسبت به اعطای تسهیلات در جهت توسعه طرح های اشتغالزا در مناطق روستایی اقدام نموده است.

 • صنعت استان ۱۳۹۶-۱۰-۲۳ ۱۶:۰۸

  اوضاع صنعت استان کرمان خوب نیست

  کرمان - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان با بیان اینکه اوضاع صنعت استان خوب نیست و هر روز با بحران هایی در این حوزه روبرو هستیم بیان کرد: تسلط به مشکلات تولیدکنندگان و شجاعت دادستان مایه امید و قوت قلب فعالان اقتصادی است.

 • اسلحه، تفنگ ، قتل ۱۳۹۶-۱۰-۲۳ ۱۵:۳۸

  راز مفقود شدن دختر جوان کشف شد

  کرمان - رییس دادگستری شهرستان ریگان در رابطه با پرونده پیچیده مفقودی یک دختر جوان در این شهرستان گفت: شامگاه گذشته پس از ۶ ماه تحقیق فنی مشخص شد خانم جوان به ضرب گلوله به قتل رسیده است.

 • طرح نیک ۱۳۹۶-۱۰-۲۰ ۱۵:۱۰

  طرح نیک در مهد کودک های استان کرمان درحال اجرا است

  کرمان - مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: طرح نیک در راستای تفاهم نامه منعقد شده بین ستاد اقامه نماز کشور و سازمان بهزیستی به منظور آموزش مربیان و مدیران مهدهای کودک در راستای بکارگیری شیوه های نوین آموزش و نهادینه کردن مفاهیم دینی در کودکان در قالب دوره های آموزشی دو روزه در استان به اجرا درآمد.

 • دستگیری ۱۳۹۶-۱۰-۱۹ ۱۶:۴۷

  سارق باغ مرکبات با اسلحه اسباب بازی دستگیر شد

  کرمان - دادستان عمومی وانقلاب شهرستان عنبرآباد از دستگیری سارقی که با اسلحه کلاشینکف اسباب بازی اقدام به ایجاد رعب و وحشت و سرقت می کرد خبر داد.

 • کانکس ۱۳۹۶-۱۰-۱۹ ۱۶:۱۱

  تحویل کانکس به مردم زلزله زده کوهبنان آغاز شد

  کرمان - سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری کرمان از آغاز تحویل کانکس های دولتی به مردم زلزله زده کوهبنان خبر داد.

 • دادگستری کرمان ۱۳۹۶-۱۰-۱۸ ۲۰:۰۰

  عوامل اصلی ناآرامی های اخیر کرمان شناسایی و دستگیر شدند

  کرمان - رییس کل دادگستری استان کرمان روز دوشنبه در نشست با روسا و دادستان های حوزه های قضائی استان کرمان افزود: هوشیاری و بصیرت و دشمن شناسی ملت شریف ایران فتنه و توطئه را به شکستی مفتضحانه کشاند.

 • جلسه ۱۳۹۶-۱۰-۱۸ ۱۶:۰۵

  تلاش برای ایجاد ۱۵۰ فرصت شغلی پایدار در کرمان ظرف سه سال آینده

  کرمان - بررسی واحدهای فعال صنعتی استان و تلاش برای توسعه و ایجاد ۱۵۰ فرصت شغلی پایدار ظرف سه سال آینده در حال انجام است.

 • گاز ۱۳۹۶-۱۰-۱۸ ۱۶:۰۳

  توصیه شرکت گاز به بهینه مصرف کردن گاز

  کرمان - شهروندان استان کرمان دیروز ۲۷ میلیون متر مکعب گاز مصرف کردند.

 • گفتگو ۱۳۹۶-۱۰-۱۸ ۱۵:۴۰

  پیگیری مطالبات مردم از سوی مسئولان

  کرمان - استاندار کرمان در گفتگوی ویژه خبری سیمای مرکز کرمان مطرح کرد: ما به دنبال طرحی هستیم که مردم به بیان مطالبات خود بپردازند وآمادگی داریم با عذرخواهی از مردم که باید فرهنگ آن در بین مسئولان نهادینه شود، به مشکلات مردم رسیدگی کنیم.

 • رفع تصرف اراضی ملی ۱۳۹۶-۱۰-۱۳ ۱۶:۴۱

  ۵۰ هزار مترمربع اراضی ملی در کرمان رفع تصرف شد

  کرمان - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از رفع تصرف ۵ هکتار اراضی ملی و کشاورزی طی یک ماه گذشته در کرمان خبر داد و گفت: اولویت دادستانی مقابله و مبارزه با حاشیه نشینی و رفع تصرف از اراضی دولتی است.

 • جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان ۱۳۹۶-۱۰-۱۳ ۱۵:۵۳

  رفع اشکال گره مالی پروژه های استان کرمان

  کرمان - استاندار کرمان با بیان اینکه در دو سه هفته اخیر مشکل پروژه هایی که گره مالی داشته اند، برطرف شده است، گفت: تامین مالی یک هزار میلیارد تومانی پروژه های آبی و تامین مالی پروژه انتقال آب از خلیج فارس در قلب سندیکای بانکی پیگیری شده است.

 • میراث فرهنگی ۱۳۹۶-۱۰-۱۱ ۱۶:۳۱

  برگزاری کمپین تخصصی آموزش صادرات خرده فروشی صنایع دستی در کرمان

  کرمان - مدیر کل میراث فرهنگی استان کرمان گفت:این همایش یک روزه به دنبال آشنایی صنعتگران صنایع‌ دستی با نحوه فروش دست‌سازها در داخل و خارج از کشور است.

 • کارگروه تخصصی اقتصادی ۱۳۹۶-۱۰-۱۱ ۱۶:۲۳

  طرح جامع گردشگری شرق استان کرمان تا یکماه آینده تصویب شود

  کرمان - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با اشاره به اقدامات خوب معین اقتصادی منطقه سه استان، گفت: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان باید طی یک ماه آینده طرح جامع گردشگری شرق استان را به تصویب کارگروه گردشگری استان برساند.

 • قرآن و عترت ۱۳۹۶-۱۰-۱۱ ۱۶:۰۶

  مهلت ارسال آثار به دومین هفته قرآن وعترت تمدید شد

  کرمان - مهلت ارسال آثار به دبیرخانه دومین هفته قرآن وعترت کرمان تا ٢٠ دیماه تمدید شد.

 • دیدار ۱۳۹۶-۱۰-۰۷ ۱۰:۲۱

  نیازمند فضایی شاد و بانشاط در شهر کرمان هستیم

  کرمان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: در شهر کرمان با همه دشواری ها و تنگناهایی که وجود دارد ، نیازمند فضایی شاد و بانشاط هستیم و این فضای شاد همراه با آرامش را باید با فعالیت های فرهنگی و هنری به جامعه ارائه کنیم.

 • کنفرانس ۱۳۹۶-۱۰-۰۵ ۱۶:۲۱

  ۵ هزار واحد مسکونی فرسوده در شهرهای استان کرمان وجود دارد

  کرمان - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، با تأکید بر اینکه الگوی ساخت‌وساز در روستاها باید مشخص شود، گفت: در شهرهای استان کرمان مجموعا ۵ هزار هکتار واحد مسکونی فرسوده وجود دارد که سهم شهر کرمان از آن ۱۳ درصد می باشد.

 • آزمون ۱۳۹۶-۱۰-۰۵ ۱۵:۲۷

  آزمون ادواری استانداردهای مهارتی در کرمان

  کرمان - بیست و چهارمین آزمون ادواری و سومین آزمون جامع استانداردهای مهارتی کار و دانش (نظری ،علمی) از روز پنجشنبه هفتم تا شنبه نهم دی ماه به مدت سه روزدر کرمان برگزار خواهد شد.

 • محمد علیزاده ۱۳۹۶-۱۰-۰۴ ۱۷:۱۰

  ارائه تسهیلات دولتی ویژه جهت ایجاد اشتغال و حمایت از مشاغل خانگی در کرمان

  کرمان - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان خبر داد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای ایجاد اشتغال و حمایت از مشاغل خانگی تسهیلات دولتی ویژه ارائه می دهد.

 • نمایشگاه کتاب ۱۳۹۶-۱۰-۰۳ ۱۶:۴۷

  پیش فروش بن تخفیف نمایشگاه کتاب کرمان آغاز شد

  کرمان - معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: کارت ویژه خرید یارانه ای کتاب با ٢٠ درصد تخفیف در اختیار دانشجویان،طلاب، اساتید، اعضای هیات علمی، مدرسان حوزه و سایر اشخاص حقیقی قرار می گیرد.

 • جازموريان ۱۳۹۶-۱۰-۰۳ ۱۶:۴۵

  ورود دستگاه قضائی به مشکلات شبکه آب رسانی بخش جازموریان

  کرمان - رییس دادگاه عمومی بخش جازموریان از ورود دستگاه قضائی به مشکلات شبکه آب رسانی بخش جازموریان خبر داد وافزود: مسئولان بایستی در کوتاه ترین زمان نسبت به تامین آب شرب سالم مردم منطقه اقدام نمایند.

 • همایش معاونین سیاسی اجتماعی فرمانداری های سراسر استان ۱۳۹۶-۰۹-۲۷ ۱۶:۰۶

  ۱۰ دفتر تسهیلگری در کرمان راه اندازی می شود

  کرمان - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان، با بیان این که دفاتر تسهیلگری در مراکز ۱۰ استان کشور به صورت پایلوت راه اندازی می شود، گفت: کرمان با ۱۰ دفتر تسهیلگری، بیشترین تعداد دفتر را در میان این استان ها دارد و ۲ میلیارد تومان اعتبار برای راه اندازی دفاتر کرمان در نظر گرفته شده است.

 • زندانی جرائم غیر عمد ۱۳۹۶-۰۹-۱۹ ۱۳:۴۶

  سامانه درج مشخصات محکومین متواری در کرمان راه اندازی می شود

  کرمان - معاون برنامه ریزی وتوسعه قضائی دادگستری کل استان کرمان گفت:طبق دستورالعمل ساماندهی واحد های اجرای احکام، راه اندازی سامانه ای جهت درج مشخصات محکومین متواری ومجهول المکان ضرورت دارد.

 • مدیرکل دامپزشکی استان کرمان ۱۳۹۶-۰۹-۱۶ ۱۳:۲۸

  شایعات شیوع آنفلوانزای پرندگان در کرمان صحت ندارد

  کرمان - مدیرکل دامپزشکی استان کرمان اعلام کرد: خوشبختانه تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر وجود کانون آنفلوانزای پرندگان در استان کرمان گزارش نشده است.

 • توزیع برق ۱۳۹۶-۰۹-۱۶ ۱۳:۲۶

  مشکل برق در تمامی روستاهای زلزله زده بخش کوهساران حل شده است

  کرمان - مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان کرمان اظهار داشت: مشکل برق در تمامی روستاهای زلزله زده بخش کوهساران حل شده است و هیچ مشترکی بدون روشنایی نیست.

 • جلسه استاندار ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۰۰:۱۱

  تامین زیرساخت های ارتباطی در زمان حوادث ضروری است

  کرمان - استاندار کرمان گفت: تامین زیرساخت های ارتباطی به ویژه در زمان بروز حوادث اصلی اساسی است که باید با همکاری وزارت ارتباطات و اپراتورهای همراه انجام شود.