همه‌ی خبرهای امروز
 • تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با اساتید و فعالان قرآنی:
اساس بیداری اسلامی، شکل‌گیری هویت قرآنی جوامع است دیروز ۲۲:۵۶

  تولیت آستان قدس رضوی در محفل قرآنی صمیمی با استادان و فعالان قرآنی:

  اساس بیداری اسلامی، شکل‌گیری هویت قرآنی جوامع است

  حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی شب گذشته در جمع استادان و فعالان قرآنی گفت: اساس بیداری اسلامی، شکل گیری هویت قرآنی جوامع اسلامی برای مسلمان زیستن است. تمام دعوای جهان اسلام با مستکبران بر سر این است که عده‌ای به نام اسلام می‌خواهند مسلمان زندگی کنند و عده‌ای خود خواه، خود بین و مستکبر به سبب منافعشان این اجازه را نمی‌خواهد بدهند. در این مراسم باشکوه قرآنی، قاریان برجسته کشور به تلاوت قرآن کریم پرداختند.

 • ونیزی به نام الهیه مشهد- گزارش تصویری ۱۳۹۷-۰۲-۲۵ ۱۵:۱۵

  منطقه الهیه مشهد مشابه " ونیز " شد / گزارش تصویری

  احمد فیاض - بارش های شدید بهاری در مشهد که از عصر دیروز آغاز گردید باعث آبگرفتکی خیابان ها و معابر شهری شد و مشکلات عدیده ای را برای شهروندان این شهر ایجاد کرد. شدت این آبگرفتی و نبود خروجی مناسب برای روان آب ها باعث شد تا منطقه ی نوساز شهری الهیه واقع در منطقه 12 مشابه شهر ونیز شود و مشکلات ناشی از آن برای اهالی این منطقه دوچندان گردد.

 • اختتامیه ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو در مشهدمقدس ۱۳۹۷-۰۲-۲۴ ۲۲:۱۶

  اختتامیه ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو در مشهدمقدس/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - مراسم اختتامیه ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو با عنوان «قدس، پایتخت ‏همیشگی فلسطین» با حضور حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی و میهمان کنفرانس که شامل شخصیت‌های سیاسی (نمایندگان سابق و فعلی اتحادیه اروپایی و نماینده فعلی پارلمان یکی از کشورهای اروپایی)، نظامی (سرهنگ سابق جنگ روانی ارتش آمریکا و کارشناس ارشد سابقِ سیاست‌های امنیتی دفتر وزیر دفاع آمریکا)، امنیتی (افسر سابق اطلاعات نظامی سی.آی.ای)، چهره‌های آکادمیک، رسانه‌ای، هنرمندان و فعالین ضد جنگ در مشهد برگزار شد.

 • دومین روز ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو در مشهدمقدس ۱۳۹۷-۰۲-۲۳ ۱۶:۴۴

  دومین روز ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو در مشهدمقدس/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - دومین روز ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو با عنوان «قدس، پایتخت ‏همیشگی فلسطین» با حضور 60 اندیشمند از سراسر دنیا در مشهد اغاز شد، در این کنفرانس وضعیت تروریسم غربی و همچنین عدم آزادی بیان در رسانه‌های غرب، مسائل روز دنیا به‌ویژه خروج آمریکا از برجام مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.لازم به ذکر است میهمانان کنفرانس شامل شخصیت‌های سیاسی (نمایندگان سابق و فعلی اتحادیه اروپایی و نماینده فعلی پارلمان یکی از کشورهای اروپایی)، نظامی (سرهنگ سابق جنگ روانی ارتش آمریکا و کارشناس ارشد سابقِ سیاست‌های امنیتی دفتر وزیر دفاع آمریکا)، امنیتی (افسر سابق اطلاعات نظامی سی.آی.ای)، چهره‌های آکادمیک، رسانه‌ای، هنرمندان و فعالین ضد جنگ هستند.

 • ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو ۱۳۹۷-۰۲-۲۳ ۰۰:۰۰

  ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو

  علی کریمی رستگار - ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو با عنوان «قدس، پایتخت ‏همیشگی فلسطین» با حضور 60 اندیشمند از سراسر دنیا در مشهد اغاز شد، در این کنفرانس وضعیت تروریسم غربی و همچنین عدم آزادی بیان در رسانه‌های غرب، مسائل روز دنیا به‌ویژه خروج آمریکا از برجام مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.لازم به ذکر است میهمانان کنفرانس شامل شخصیت‌های سیاسی (نمایندگان سابق و فعلی اتحادیه اروپایی و نماینده فعلی پارلمان یکی از کشورهای اروپایی)، نظامی (سرهنگ سابق جنگ روانی ارتش آمریکا و کارشناس ارشد سابقِ سیاست‌های امنیتی دفتر وزیر دفاع آمریکا)، امنیتی (افسر سابق اطلاعات نظامی سی.آی.ای)، چهره‌های آکادمیک، رسانه‌ای، هنرمندان و فعالین ضد جنگ هستند.

 • ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو در مشهدمقدس ۱۳۹۷-۰۲-۲۲ ۱۵:۱۴

  ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو در مشهدمقدس/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی-ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو با عنوان «قدس، پایتخت ‏همیشگی فلسطین» 22 الی 24 اردیبهشت در مشهد مقدس در حال برگزاری است و میهمان کنفرانس که شامل شخصیت‌های سیاسی (نمایندگان سابق و فعلی اتحادیه اروپایی و نماینده فعلی پارلمان یکی از کشورهای اروپایی)، نظامی (سرهنگ سابق جنگ روانی ارتش آمریکا و کارشناس ارشد سابقِ سیاست‌های امنیتی دفتر وزیر دفاع آمریکا)، امنیتی (افسر سابق اطلاعات نظامی سی.آی.ای)، چهره‌های آکادمیک، رسانه‌ای، هنرمندان و فعالین ضد جنگ هستند.حدود 60 اندیشمند از سراسر دنیا در این همایش حضور دارند و مسائل روز دنیا به‌ویژه خروج آمریکا از برجام نیز در مدت برگزاری این همایش به صورت ویژه مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

 • بازدید مقام معظم رهبری 
 از سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۱۳۹۷-۰۲-۲۱ ۲۱:۱۸

  بازدید مقام معظم رهبری از سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران / گزارش تصویری

  پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (مد ظله العالی) - حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (جمعه) از سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مصلای امام خمینی رحمه‌الله بازدید کردند.

 • راهپیمایی ضداستکباری مردم مشهد پس از نماز جمعه ۱۳۹۷-۰۲-۲۱ ۱۵:۵۶

  راهپیمایی ضداستکباری مردم مشهد پس از نماز جمعه/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی-مردم شریف مشهد پس از اقامه نماز عبادی ـ سیاسی جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ در پی خروج دولت آمریکا از برجام با سردادن شعارهای ضدآمریکایی و ضداستکباری به راهپیمایی پرداخته، و اعتراض خود را به نقض عهد آمریکا و اظهارات دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا نشان دادند.

 • تجمع بزرگ طلاب و فضلای حوزه علمیه خراسان رضوی / گزارش تصویری

۱۳۹۷-۰۲-۲۰ ۱۸:۵۰

  تجمع بزرگ طلاب و فضلای حوزه علمیه خراسان رضوی / گزارش تصویری

  حسین کام شاد- این مراسم به مناسبت بدعهدی های دولت آمریکا و خروج این کشور از برجام با سخنرانی آیت ‌الله علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در مدرسه عالی نواب صفوی مشهد برگزار شد.

 • حضور و سخنرانی آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در دانشگاه فرهنگیان ۱۳۹۷-۰۲-۱۹ ۱۹:۲۲

  حضور و سخنرانی آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در دانشگاه فرهنگیان / گزارش تصویری

  پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری - حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی، صبح امروز (چهارشنبه) به‌مناسبت هفته‌ی گرامیداشت مقام معلم، با حضور در دانشگاه فرهنگیان، در دو دیدار جداگانه، در جمع مسئولان وزارت آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان و در اجتماع اساتید،‌ کارکنان و دانشجو معلمان این دانشگاه سخنرانی کردند.

 • رونمایی چاپ جدید کتاب تفسیر ابوالفتوح ۱۳۹۷-۰۲-۱۸ ۱۱:۱۳

  رونمایی از چاپ جدید کتاب «تفسیر ابوالفتوح»

  مسعود نوذری- با حضور تولیت آستان قدس رضوی شامگاه دوشنبه هفدهم اردیبهشت از چاپ جدید «تفسیر ابوالفتوح» با تقریظ آیت الله شبیری زنجانی در قم رونمایی شد.

 • اولین یادواره شهدای مشهدی مدافع حرم ۱۳۹۷-۰۲-۱۳ ۱۳:۱۳

  اولین یادواره شهدای مشهدی مدافع حرم /گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - اولین یادواره شهدای مشهدی مدافع حرم با عنوان "به وقت قدس"شامل برنامه های فرهنگی همچون روایتگری حماسه معنوی شهدای مدافع حرم ، برگزاری نمایش آئینی فرآیند حضور مدافعان حرم در جبهه برگزارشد. این مراسم از 12 تا 19 اردیبهشت هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء به آدرس چهار راه نخریسی (کارخانه نخریسی) دایر خواهد بود.

 • جشن شب نیمه شعبان در حرم مطهر رضوی ۱۳۹۷-۰۲-۱۲ ۰۱:۴۴

  جشن شب نیمه شعبان در حرم مطهر رضوی/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - مراسم جشن شب میلاد با سعادت امام زمان (ع) (نیمه شعبان)با حضور مجاوران و زائران در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

 • مراسم اختتامیه دوازدهمین مسابقه بزرگ راهیان نور / گزارش تصویری ۱۳۹۷-۰۲-۱۰ ۲۰:۳۶

  مراسم اختتامیه دوازدهمین مسابقه بزرگ راهیان نور / گزارش تصویری

 • بازدید رهبر معظم انقلاب از نمایشگاه کالای ایرانی ۱۳۹۷-۰۲-۱۰ ۱۹:۱۰

  بازدید رهبر معظم انقلاب از نمایشگاه کالای ایرانی / گزارش تصویری

  پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری - رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر یکشنبه به مدت دو ساعت و نیم از نمایشگاه کالای ایرانی در حسینیه امام خمینی(ره) بازدید کردند.

 • دیدار تیم های فوتبال مشکی پوشان - پارس جنوبی جم ۱۳۹۷-۰۲-۰۷ ۲۲:۱۲

  دیدار تیم های فوتبال مشکی پوشان - پارس جنوبی جم /گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار -دیدار تیم های فوتبال مشکی پوشان - پارس جنوبی جم از هفته سی ام لیگ برتر ایران(جام خلیج فارس) در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار شد. این بازی با نتیجه 1-0 به نفع پارس جنوبی جم به پایان رسید.

 • دیدار دانش آموزان و معلمان بعد از 34 سال/ گزارش تصویری ۱۳۹۷-۰۲-۰۷ ۱۸:۳۱

  دیدار دانش آموزان و معلمان بعد از 34 سال/ گزارش تصویری

  حسین کام شاد- دیدار صمیمی و بیاد ماندنی معلمان و دانش آموزان قدیمی بعد از 34 سال در مدرسه صورت گرفت .

 • آسمان اهواز سرخ و سیاه شد ۱۳۹۷-۰۲-۰۳ ۱۶:۴۱

  اینبار هم به جای مدیریت بحران ، باران به داد مردم رسید!

  آسمان اهواز سرخ و سیاه شد / گزارش تصویری

  حدیث کریمی - چند روز بیشتر نبود که مردم اهواز شاهد باران و آسمانی ابری بودند که امروز آسمان دوباره رنگ خاک گرفت و بعد خوشبختانه باران نفس خاک را برید و بار دیگر به داد مردم رسید .

 • اینجا هر روز نماز جماعت برگزار می شود- گزارش تصویری ۱۳۹۷-۰۲-۰۳ ۱۶:۰۱

  اینجا هر روز نماز جماعت برگزار می شود/گزارش تصویری

  احمد فیاض - شماری از اصناف و مغازه داران در خیابان منطقه ی الهیه ی مشهد طی اقدامی خودجوش و معنوی هر روز در پیاده رو اقدام به برگزاری نماز جماعت می کنند .

 • دیدار تیم های فوتبال پدیده -مشکی پوشان ۱۳۹۷-۰۲-۰۲ ۲۲:۲۱

  دیدار تیم های فوتبال پدیده -مشکی پوشان/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - دیدار تیم های فوتبال پدیده -مشکی پوشان(شهرآوردمشهد) از هفته بیست و نهم لیگ برتر ایران(جام خلیج فارس) در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد برگزار شد .این بازی با نتیجه 2 -1 به نفع پدیده به پایان رسید.فبل از شروع بازی از خانواده دو شهید اخیر مرزبانی تجلیل به عمل آمد.

 • دیدار صمیمی قایم مقام تولیت آستان قدس رضوی با جانبازان قطع نخاعی/گزارش تصویری ۱۳۹۷-۰۲-۰۲ ۲۰:۴۷

  دیدار صمیمی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با جانبازان قطع نخاعی/گزارش تصویری

 • امروز روز زمین پاک است ! ۱۳۹۷-۰۲-۰۲ ۱۷:۲۷

  اهواز تنها کلانشهری است که در آن تفکیک زباله یا پسماند انجام نمی شود

  امروز روز زمین پاک است ! / گزارش تصویری

  طیبه قاسمی - امروز روز زمین پاک است و شعار امسال نه به نایلون های پلاستیکی، ....هیچ فرصتی بهتر از این نیست که درباره زباله های شوم حرف زد به خصوص پلاستیک ها که جان زمین را می گیرند. در اهواز جدای از معظل ریزگردها ، زباله هم معضلی است که لازم است با یک هدف کارشناسی شده به دادش رسید، شاید جالب باشد بدانید تنها کلانشهری است که در آن تفکیک زباله یا پسماند انجام نمی شود و پلاستیک ها مختلط در انواع زباله ها می شوند! و متاسفانه شما درختان و بوته های بسیاری را می بینید که به پلاستیک آذین شده اند، از طرفی نکته تاسف بار سطل زباله های تقریبا خالی است که کوهی از زباله را کنارشان می بینی، یا جوی های پر از پلاستیک، زباله های عفونی که جوی کوچک خون در محله ها راه می اندازند و نخاله های ساختمانی که کنار نازیبایی ها برای شهر چند بیماری ناقابل هم به ارمغان می آورد، این ها را فقط در حاشیه های اهواز نمی بینید در دل شهر و میان پیچ پر رفت و آمدترین پل آن (پل پنجم) یا در بازار بزرگ نادری و عبدالحمید، گلستان، پاداد و نقاط فراموش شده و جدا شده ای مثل کارون...واقعا چه اتفاقی دارد برای این شهر می افتد ؟! اهواز کلانشهری، گم شده در زباله ها ...

 • جشن شب میلاد حضرت اما حسین(ع) در حرم مطهر رضوی ۱۳۹۷-۰۱-۳۱ ۰۲:۳۹

  جشن شب میلاد حضرت امام حسین(ع) در حرم مطهر رضوی/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - هم زمان با حلول ماه شعبان مراسم جشن شب میلاد با سعادت امام حسین (ع) با حضور مجاوران و زائران در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار وزیر و مسئولان و جمعی از کارکنان وزارت اطلاعات ۱۳۹۷-۰۱-۲۹ ۲۰:۱۵

  رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار وزیر و مسئولان و جمعی از کارکنان وزارت اطلاعات/ گزارش تصویری

  پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری - حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) با وزیر و مسئولان و جمعی از کارکنان وزارت اطلاعات دیدار کردند .

 • مراسم رژه روز ارتش در مشهد برگزار شد/ گزارش تصویری ۱۳۹۷-۰۱-۲۹ ۱۴:۱۸

  مراسم رژه روز ارتش/ گزارش تصویری

  حسین کام شاد - به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی مراسم رژه نیروهای مسلح صبح امروز در مشهدمقدس برگزار شد.

 • بارش برف در قوچان ۱۳۹۷-۰۱-۲۷ ۲۰:۴۲

  بارش برف در قوچان / گزارش تصویری

  مهدی عقیقی - بارش برف در آخرین روزهای فروردین ماه 97 مردم قوچان را غافلگیر کرد .

 • کنفرانس کنترل عفونتهای بیمارستانی در بیمارستان رضوی مشهد/گزارش تصویری ۱۳۹۷-۰۱-۲۷ ۱۶:۳۴

  کنفرانس کنترل عفونتهای بیمارستانی در بیمارستان رضوی مشهد/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی_ کنفرانس یکروزه "کنترل عفونتهای بیمارستانی و آموزش بهداشت دست" با حضور متخصصان و اساتیدی از داخل و خارج کشور در بیمارستان رضوی مشهد برگزارشد.

 • دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با مقام معظم رهبری ۱۳۹۷-۰۱-۲۵ ۱۷:۴۱

  دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با مقام معظم رهبری / گزارش تصویری

  پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری - هم‌زمان با خجسته سالروز بعثت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (صلی‌الله‌علیه‌وآله)، جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی در تهران و قشرهای مختلف مردم، صبح امروز (شنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 • اجتماع عظيم هيئت های مذهبی درحرم مطهر امام رضا(ع) ۱۳۹۷-۰۱-۲۳ ۲۳:۰۸

  اجتماع عظیم هیئت های مذهبی درحرم مطهر امام رضا(ع) /گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - همزمان با غروب سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) هزاران عزادار زائر و مجاور در صحن انقلاب حرم مطهررضوی اجتماع کرده و به عزاداری و مرثیه سرایی پرداختند.

 • همایش بزرگ سفیر هدایت ۱۳۹۷-۰۱-۲۳ ۱۴:۰۴

  همایش بزرگ سفیر هدایت/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - در آستانه بعثت پیامبر اکرم (ص) همایش بزرگ«سفیر هدایت» و گردهمایی روحانیون شیعه و اهل سنت خراسان با حضور حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی وعلمای اهل سنت از کشورهای لبنان و عراق در مشهد برگزار شد.