همه‌ی خبرهای امروز
 • کاخ گلستان ۱۳۹۶-۰۱-۰۶ ۱۴:۰۳

  با حضور معاون اول رئیس جمهور؛

  مراسم جشن جهانی نوروز در کاخ گلستان برگزار شد

  مراسم جشن جهانی نوروز در کاخ گلستان در حالی آغاز شده است که در این مراسم وزیر امور خارجه، رئیس سازمان میراث فرهنگی و معاون اول رئیس جمهور حضور دارند.

 • رئیس جمهور در کردستان ۱۳۹۶-۰۱-۰۶ ۱۰:۴۳

  با دستور رئیس‌جمهور

  بهره‌برداری همزمان از ۲۳ پروژه اقتصادی و زیربنایی در استان کردستان آغاز شد/ اشتغالزایی برای ۶۴۸۱ نفر

  با حضور رئیس‌جمهور در استان کردستان و به صورت ویدئو کنفرانس، حدود ۲۳ طرح و پروژه اقتصادی و زیربنایی در سطح استان با قابلیت ایجاد اشتغال برای ۶۴۸۱ نفر افتتاح شد.

 • راه آهن رشت-قزوین-نوبخت ۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۲۱:۴۵

  سخنگوی دولت:

  در سال 95 کسری بودجه نداشتیم

  محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت گفت: سال گذشته دولت با کسری بودجه مواجه نشد و منابع بودجه از طریق درآمدهای نفتی، مالیاتی، حقوق گمرگی و واگذاری دارایی های مالی و اوراق محقق شد.

 • وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۲۰:۴۰

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

  اقدامات لازم برای تامین ارتباطات مورد نیاز ثبت نام انتخابات شوراها انجام شده/فعالیت سه شیفت همکاران وزارت ارتباطات در ایام نوروز

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ازتامین کامل زیرساخت های مورد نیاز در جریان فرایند انتخابات پیش رو درکشور خبر داد و گفت:خوشبختانه با وجود اینکه قبل از آغاز سال نو پیش ثبت نام انتخابات شورای شهر و روستا شروع شده بود،تاکنون هیچگونه قطعی و اختلال در تامین زیرساخت های ارتباطی این حوزه درهیچ نقطه ای از کشور نداشتیم.

 • شورای شهر ۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۱۸:۴۴

  فرهادی در جمع خبرنگاران:

  حدود هزار نفر تاکنون برای انتخابات شوراهای شهرروستا ثبت نام کردند

  فرماندار تهران گفت: تا قبل از اتمام کار ثبت نام قطعی ۹۱۷ نفر ثبت نام کردند که با پایان ثبت نام قطعی این رقم به هزار نفر می رسد.

 • طلایی ۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۵:۲۷

  ضرورت وحدت در این برهه از زمان در میان جریان ارزشی

  اگر تعبیر اصولگرایی را به معنای واقعی کلمه در نظر بگیریم، کسانی که از چارچوب اصول انقلابی، ارزشی، مردمی و ولایی خارج نشده‌اند را نباید جریان واگرا در نظر بگیریم، ولی اگر از این چارچوب خارج شده‌اند و مسیرشان را جدا کرده‌اند با این تعریف دیگر اصولگرا به حساب نمی‌آیند. معمولاً جریاناتی که در گروه اول قرار می‌گیرند شاید در ظاهر تشتت و عدم یکپارچگی را در نظر بیاورند، ولی به استحکام و ریشه زدن بنیانی جریان اصولگرایی کمک می‌کنند.

 • آیت الله رییسی ۱۳۹۵-۱۲-۲۱ ۲۳:۱۲

  تولیت آستان قدس رضوی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما:

  تنها راه فقرزدایی و رفع محرومیت ها تحقق اقتصاد مقاومتی است/افتتاح رواق اختصاصی بانوان در حرم رضوی همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا(س)

  حجت الاسلام والمسلمین رییسی تنها راه فقر زدایی و محرومیت زدایی را اهتمام همه دستگاه ها و نهادها برای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست.

 • محسن مهدیان ۱۳۹۵-۱۲-۰۱ ۱۰:۲۵

  یادداشت روز «روزنامه قدس»

  آشتی ملی به زبان ساده

  محسن مهدیان

  در انگاره «آشتی ملی» نباید متوقف شد. آشتی ملی یک صورت بندی ساده دارد که رجوع به آن مانع برخی بدفهمی ها می شــود. مخالفت با آشــتی ملی به چه دلیل است؟ آیا مخالفت با آشــتی ملی یعنــی بن بســت در فعالیت سیاســی اصلاح طلبان؟ مرحله بعد از آشتی ملی چیست؟ مسأله آشتی ملی خیلی پیچیده نیست، اگر ساده سازی و اجزای آن بررسی شود.

 • علی نادری ۱۳۹۵-۱۱-۲۸ ۱۱:۰۶

  یادداشت روز «روزنامه قدس»

  گلایه مندی نجیبانه

  علی نادری*

  مردم «اقدام و عمل» را می بینند؛ نیازی به گزارش ندارد. هشــدار رهبر انقلاب را جــدی بگیریم. مردم نجیبنــد، امــا گلایه منــد! باید بــرای رفع گلایه مندی کاری کــرد، کاری فراتر از امضای یک توافق با چند کشور خارجی.

 • شریعتی ۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۱۱:۴۹

  یادداشت روز «روزنامه قدس»

  ولایت فقیه، عامل اصلی پیشبرد اهداف انقلاب

  مالک شریعتی

  کار اصلی امام خمینی(ره) به عنوان معمار اصلی انقلاب اســلامی ایران، بنیانگــذاری یک نظام مدنی ـ سیاسی جدید و نوین در جهان براساس عقلانیت اسلامی بود.

 • محمدرضا جمالی ۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۰۹:۳۵

  یادداشت روز «روزنامه قدس»

  انقلاب ادامه دارد...

  دکتر محمدرضا جمالی

  انقلاب ادامــه دارد، چون تفکر انقلابی ادامه دارد. انقلاب ادامه دارد، چون بهترین گزینه برای اداره کشور راه و رسم انقلابی گری است. انقلاب ادامــه دارد، چون مردم همچنان بر این عقیده هســتند که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. انقلاب ادامه دارد ...

 • مرتضی طلایی  ۱۳۹۵-۱۱-۲۲ ۱۲:۴۸

  یادداشت

  عصر بالندگی انقلاب 

  مرتضی طلایی

  درست است که غربی ها همواره تلاش دارند که مشکلات و گرفتاری هایی در کشور ایجاد کنند ولی عمده آسیبی که ما دیده ایم مربوط به ضربه هایی است که از درون خود خورده ایم.

 • ایمان شمسایی ۱۳۹۵-۱۱-۲۱ ۰۹:۲۰

  سرمقاله روزنامه قدس

  چرا ۲۲ بهمن را جشن بگیریم؟ 

  ایمان شمسایی

  حفظ اســلام، توجه بــه محرومان، عدم اعتماد به اســتکبار، توجه به توان داخلی و چشم پوشی از امدادهای شرقی و غربی و اطاعت از ولی امر، مؤلفه هایی است که نسخه شفابخش همسایگان و متاع صادر شــده از انقلاب ایران به شــمار می آید و خاورمیانــه تا آفریقــا را به تصرف خود درآورده است.  

 • حسین رویوران ۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۰۹:۲۹

  یادداشت

  چهره واقعی آمریکا در مواضع اخیر ترامپ

  حسین رویوران

  آمریکا در هر دو دوره ریاست جمهوری ترامپ و اوباما با مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی تضاد دارد؛ این واقعیتی است که مقام معظم رهبری نیز در فرمایشات روز گذشته بر آن تاکید کردند؛ اینکه آقای ترامپ حقیقت مواضع آمریکا را روشن کرده است.

 • زهره الهیان ۱۳۹۵-۱۱-۱۸ ۰۹:۱۴

  یادداشت

  انقلاب با مسئولینی که خود را جدا از مردم می دانند، بیگانه است

  زهره الهیان

  متاسفانه بعضا مشاهده می کنیم برخی مسئولین با رفاه طلبی و تجملگرایی به تدریج به سمتی روی آورده اند که نسبت به درد و مشکلات مردم بیگانه باشند و منش و مشی زندگی آنها به سمتی رفته که نسبت به مشکلات توده مردم بی توجه شوند؛ قاعدتا این رویه با مشی امام خمینی(ره) و دغدغه های مقام معظم رهبری بسیار فاصله دارد.

 • قاسمی ۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۰۹:۴۴

  قاسمی در جمع خبرنگاران:

  وزارت خارجه میانجیگری کویت را در رابطه میان ایران و عربستان تایید نمی کند

  سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به اینکه میانجیگری کویت در رابطه میان ایران و عربستان را نمی تواند تایید کند ادامه داد: ما در ارتباط با سایر کشورهای منطقه ای نیازی به میانجی نداریم.

 • زاهدی ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۵:۵۰

  زاهدی

  چتر جبهه مردمی برای نخبگان/نیازمند دولت قدرتمند و یکپارچه هستیم

  رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: شرایط منطقه، خاور دور و مباحث بین المللی ناشی از انتخابات آمریکا مسائلی است که ایجاب می کند یک دولت قدرتمند، یکپارچه و متحد با یک تیم کاری قوی حضور داشته باشند.

 • باهنر ۱۳۹۵-۱۰-۱۵ ۱۲:۴۰

  باهنر خبر داد

  ۲۱ نامزد جبهه پیروان به ائتلاف وحدت نیروهای انقلاب معرفی شدند

  رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری از معرفی ۲۱ نامزد این جبهه برای انتخابات شوراها به ائتلاف وحدت نیروهای انقلابی خبر داد.

 • لاریحانی ۱۳۹۵-۰۹-۲۶ ۱۲:۲۵

  لاریجانی:

  پرداخت خسارت به کشاورزان گلستانی را پیگیری خواهیم کرد

  گرگان- رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به خسارت‌های سرمای اخیر به محصولات کشاورزی در استان گلستان، گفت: شخصا پیگیر پرداخت خسارت‌ها به کشاورزان خواهم بود.

 • روحانی و ظریف ۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۶:۵۴

  گزارشی از واکنش‌های داخلی و خارجی نسبت به نامه‌های روحانی به ظریف و صالحی

  "ابهام" بزرگترین ویژگی نامه‌نگاری آقای رئیس‌جمهور!

  پس از دستورات رئیس‌جمهور به ظریف و صالحی، کارشناسان و فعالین فضای مجازی واکنش‌های مختلفی به این اظهار نظر بیان کردند، اظهار نظرهایی که ابهام ویژگی اصلی آن بود.

 • جبراییلی ۱۳۹۵-۰۹-۲۳ ۱۰:۴۰

  لیبرال‌های ایرانی و «بخش خصوصی» غربی

  غربی‌ها وقتی در سال ۲۰۱۰ موج جدیدی از تحریم‌های یک و چندجانبه علیه کشورمان را آغاز کردند، به صراحت از تحریم‌های فلج کننده(Crippling Sanction) سخن به میان آوردند. دشمن برای فلج کردن اقتصاد ایران، عملیات خود را در سه جبهه تدارک دیده بود. نخست،‌ قطعنامه ۱۹۲۹ در سطح شورای امنیت سازمان ملل متحد؛ ‌دوم، تحریم‌های یک و چندجانبه آمریکا و شرکای غربی؛‌ و سوم، ‌خروج شرکت‌های خارجی از ایران.

 • سینا واحد ۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۰۸:۱۰

  سینا واحد

  هفده دی ایستگاه زلزله دهشتناک

 • مهدی یاراحمدی خراسانی ۱۳۹۵-۰۸-۱۳ ۱۰:۰۵

  مهدی یاراحمدی خراسانی

  انقلاب دوم وتسخیر مرکز بحران آفرینی آمریکا

 • میثم خاکباز ۱۳۹۵-۰۸-۰۹ ۰۷:۵۹

  میثم خاکباز

  هشدار به دلسوزان انقلاب اسلامی