همه‌ی خبرهای امروز
 • خودپرداز ۱۳۹۶-۰۳-۲۹ ۱۳:۱۲

  رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت مازندران:

  عملکرد دستگاههای خودپرداز مازندران بررسی می شود

  ساری- رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت مازندران از اجرای طرح نظارت بر دستگاههای خود پرداز در تاریخ پنجم و ششم تیرماه سالجاری در سراسر استان خبر داد.

 • زباله ۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۲:۱۳

  رویای یک شمالی؛

  بختِ محیط زیست مازندران بلند است!

  چه بهار طرب انگیزی...! کسی کنار دریا، سازدهنی می زند و ساحل، پاک و برّاق است... و تا چشم کار می کند، لبخندِ پُر و پیمان دیده می شود... مسافرانِ بافرهنگ و بومیانِ مراقبی که جای جای این زیست بوم در ترددند...

 • دستگیری قاتل فراری ۱۳۹۶-۰۳-۲۲ ۱۴:۱۶

  قاتل سابقه دار در سراوان دستگیر شد

  زاهدان- با تلاش ماموران انتظامی شهرستان سراوان قاتلی که به دلیل اختلافات شخصی دوست خود را بر اثر ضربات چاقو به قتل رسانده بود، در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

 • ماهیگیری با قلاب ۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۱:۲۳

  طی دستورالعمل سازمان حفاظت محیط زیست گیلان؛

  صدور پروانه صید ماهی با قلاب در گیلان آغاز شد

  رشت_ سازمان حفاظت محیط زیست طی دستورالعملی، شرایط و نحوه صدور پروانه ویژه صید ماهی با قلاب در رودخانه های استانهای گیلان ، مازندران و گلستان را در سال ۹۶ اعلام کرد.

 • وزیر بهداشت ۱۳۹۶-۰۳-۱۳ ۱۲:۴۹

  من مزدورم...!

  بابک رحیمیان

  بابک رحیمیان- هنگامی که «عبدالمالک ریگی» شرور شرق کشور پس از به شهادت رساندن جمعی از هموطنان ما دستگیر شد صفت «مزدور»به این فرد اطلاق شد و امروز که وزیر بهداشت در دولت عقلانیت برای خطاب به بنده و همکارانم از این صفت استفاده می کند مرا به این نکته ظریف واداشت تا لب به اعتراف گشوده و مصادیق مزدوری خودرا تصدیق کنم.

 • اختلال در اینترنت ۱۳۹۶-۰۳-۰۸ ۱۴:۰۵

  اینترنت چهارمحال و بختیاری دچار اختلال می شود

  شهرکرد- مسئول روابط عمومی مخابرات منطقه چهارمحال و بختیاری از بروز اختلال در اینترنت مشترکان خانگی استان به مدت ۵ ساعت در روز سه شنبه ۹ خردادماه جاری خبر داد.