همه‌ی خبرهای امروز
 • 1 ۱۳۹۷-۰۶-۲۶ ۱۰:۳۵

  تعرض به حریم سفارتخانه‌های ایران در قلب اروپا با اهمال پلیس/ ایران در انتظار محاکمه متجاوزان

  چندی است عناصر وابسته به گروهک‌های تروریستی، در کشورهای اروپایی اقدام به تعرض به سفارتخانه‌های ایران می‌کنند و قابل تامل آنکه برخلاف قواعد پذیرفته‌شده بین‌المللی، نیروهای انتظامی و امنیتی کشورهای اروپایی، هیچگونه ممانعتی از تعرض این متجاوزان به عمل نمی‌آورند.

 • مجلس ۱۳۹۷-۰۶-۲۱ ۱۳:۴۳

  گرایش سیاسی نمایندگانی که به کمپین #شفافیت_آرا پیوستند + جدول

  بیش از ۷۰ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به کمپین #شفافیت_آرا پیوسته‌اند که در گزارشی به ترکیب فراکسیونی آنها پرداخته‌ایم.

 • عارف ۱۳۹۷-۰۶-۱۹ ۱۳:۵۶

  گزارشی از بررسی یک پرونده در دستور کار کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس؛

  ساعت سکوت "عارف" درباره پرونده تخلف تحصیلی "حسین فریدون"

  روز گذشته زاهدی رئیس سابق کمیسیون آموزش مجلس برای اولین بار گوشه‌ای از تخلفات تحصیلی برادر رئیس‌جمهور را فاش کرد؛ در این میان عارف که ۸۰ روز از انتخاب‌اش به عنوان رئیس جدید این کمیسیون می‌گذرد تاکنون از اظهار نظر درباره این پرونده خودداری کرده است.

 • روحانی ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ ۱۵:۱۳

  گزارشی از دایره مسئولان مشمول «طرح اصلاح قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان»

  کدام مقامات مشمول قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان می‌شوند؟ + جدول

  مصوبه مجلس شورای اسلامی شامل تعداد زیادی از مسئولان کشور در دستگاه‌های اجرایی می‌شود که باید از مسئولیت‌شان کناره‌گیری کنند.

 • روحانی ۱۳۹۷-۰۶-۱۱ ۱۵:۵۶

  گزارشی از تنگ تر شدن حلقه حامیان روحانی از انتخابات تا امروز؛

  حامیان حسن روحانی کمتر و کمتر می‌شوند/ پشیمانی در حلقه یاران روحانی

  هر چه از عمر دولت دوازدهم می‌گذرد میزان حامیان حسن روحانی کمتر و کمتر می‌شود و گروه‌ها و افراد مختلف که روزی حامی روحانی بودند امروز تلاش می‌کنند تا از اقدامات دولت تبری بجویند، این روند بعد از مردم، سلبریتی‌ها و اصلاح‌طلبان به حلقه یاران نزدیک روحانی رسیده است و این حسن روحانی است که هر روز تنها تر از روز گذشته می‌شود.

 • 0 ۱۳۹۷-۰۵-۲۳ ۱۲:۳۱

  روایت عاطفه پورحکیمی و دوستانش که با طرح «فراتر از مرزها» به کمک مردم فوعه و کفریا رفته‌اند

  پویش مربای  زردآلو

  عاطفه پورحکیمی و دوستانش کمپین «فراتر از مرزها» را راه انداخته‌اند تا هم صدای کودکان سوری و یمنی و میانماری را به گوش دنیا برسانند و هم از فقر و گرسنگی نجاتشان دهند. خبرنگار ما به سراغ آنان رفته و درباره این پویش با آنان صحبت کرده است.

 • اسرائیل ۱۳۹۷/۰۳/۲۱

  مروری بر مهم‌ترین عوامل نرم فروپاشی رژیم اشغالگر قدس

  چرا اسرائیل 25سال آینده را نخواهد دید؟

  مهدی زارع

  بر اساس مرزهای به رسمیت شمرده شده بین‌المللی عرض این کشور دروغین در بیشترین حالت ۱۳۷ کیلومتر و در کمترین حالت ۱۴ کیلومتر است. این، باعث شده است تا نقاط مختلف این رژیم به‌راحتی در تیررس دشمنان آن قرار بگیرد. نمونه این در دسترس بودن را در جنگ‌های اخیر این رژیم به جریان مقاومت شاهد بودیم.

 • فیلم سینمایی «استرداد» ۱۳۹۷/۰۳/۱۱

  روس‌ها در 10 خرداد سال 1334 حاضر شدند بدهی شان را به ایران بپردازند

  11.5 تُن طلا کجا رفت؟

   چه با نرخ سال‌های 1320 به بعد، چه با نرخ یکی دو سال مانده به پیروزی انقلاب و چه به قیمت سال‌های اخیر... فرقی نمی‌کند... 11.5 تن طلا، هر جور و با هر معیاری که حساب کنید چیز کم و ناقابلی نیست که بشود از خیر آن گذشت. برای همین ماجرای پرداخت بدهی یا غرامت 11.5 تُنی طلا توسط روس‌ها به ایران، چند بار و در دوره‌های مختلف داغ می‌شود و تا مدت‌ها محل بحث و اختلاف نظر سیاستمداران، روزنامه نگاران، مورخان و حتی مردم کوچه و بازار است.