همه‌ی خبرهای امروز
 • 0 دیروز ۱۲:۳۱

  روایت عاطفه پورحکیمی و دوستانش که با طرح «فراتر از مرزها» به کمک مردم فوعه و کفریا رفته‌اند

  پویش مربای  زردآلو

  عاطفه پورحکیمی و دوستانش کمپین «فراتر از مرزها» را راه انداخته‌اند تا هم صدای کودکان سوری و یمنی و میانماری را به گوش دنیا برسانند و هم از فقر و گرسنگی نجاتشان دهند. خبرنگار ما به سراغ آنان رفته و درباره این پویش با آنان صحبت کرده است.

 • اسرائیل ۱۳۹۷/۰۳/۲۱

  مروری بر مهم‌ترین عوامل نرم فروپاشی رژیم اشغالگر قدس

  چرا اسرائیل 25سال آینده را نخواهد دید؟

  مهدی زارع

  بر اساس مرزهای به رسمیت شمرده شده بین‌المللی عرض این کشور دروغین در بیشترین حالت ۱۳۷ کیلومتر و در کمترین حالت ۱۴ کیلومتر است. این، باعث شده است تا نقاط مختلف این رژیم به‌راحتی در تیررس دشمنان آن قرار بگیرد. نمونه این در دسترس بودن را در جنگ‌های اخیر این رژیم به جریان مقاومت شاهد بودیم.

 • فیلم سینمایی «استرداد» ۱۳۹۷/۰۳/۱۱

  روس‌ها در 10 خرداد سال 1334 حاضر شدند بدهی شان را به ایران بپردازند

  11.5 تُن طلا کجا رفت؟

   چه با نرخ سال‌های 1320 به بعد، چه با نرخ یکی دو سال مانده به پیروزی انقلاب و چه به قیمت سال‌های اخیر... فرقی نمی‌کند... 11.5 تن طلا، هر جور و با هر معیاری که حساب کنید چیز کم و ناقابلی نیست که بشود از خیر آن گذشت. برای همین ماجرای پرداخت بدهی یا غرامت 11.5 تُنی طلا توسط روس‌ها به ایران، چند بار و در دوره‌های مختلف داغ می‌شود و تا مدت‌ها محل بحث و اختلاف نظر سیاستمداران، روزنامه نگاران، مورخان و حتی مردم کوچه و بازار است.

 • سید احمد خمینی ۱۳۹۷-۰۲-۱۶ ۱۲:۴۸

  بایکوت دوباره یک سند مهم تاریخی در مؤسسه نشر آثار امام(ره)

  مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی بار دیگر در سکوتی معنادار، از انتشار "رنجنامه مرحوم حاج احمد خمینی" در نمایشگاه کتاب امسال امتناع کرد.