همه‌ی خبرهای امروز
 • کمال قربانیش ۱۳۹۷-۰۳-۲۶ ۱۳:۳۴

  ماجرای ناجی روستای پسوه پیرانشهر از سیل به روایت اولین خبرنگاری که خودش را به روستا رساند

  چوپان فداکار

  حامد کمالی

  خبرش به قول معروف مثل بمب صدا کرد. حتی خود کسانی هم که برای اولین بار سراغ او رفتند و با او گفت وگو گرفتند فکر نمی‌کردند که این حرکت هوشمندانه یک چوپان ساده پیرانشهری این قدر مهم و بزرگ شود که تا چند روز بعد همه خبرگزاری‌ها و بخش‌های خبری تلویزیون درباره آن صحبت کنند و گزارش بروند، چه برسد به اینکه استاندار و فرماندار و رئیس هلال‌احمر کلی راه طی کنند تا او را از نزدیک ببینند و از او قدردانی کنند.

 • قوه ۱۳۹۷-۰۳-۰۹ ۱۴:۵۵

  دیدگاه اعضای کمیسیون قضایی درباره دائمی‌شدن قوانین مجازات اسلامی‌ و آئین دادرسی کیفری

  نقاط ضعف قوانین را می‌دانیم/۴۵ ایراد را شناسایی کرده‌ایم/متهمان در بدو دستگیری می‌توانند تقاضای وکیل کنند

  قدس آنلاین- محمود مصدق: طرح دائمی‌شدن قوانین آیین دادرسی کیفری و مجازات اسلامی ‌به تصویب مجلس شورای اسلامی‌رسیده است. به گزارش خبرنگار ما ، طرح دائمی ‌شدن قوانین آیین دادرسی کیفری و مجازات اسلامی در حالی به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی ‌رسیده است که ابتدای تیرماه آینده مهلت اجرای آزمایشی آن‌ها به پس از نزدیک به ۴ دهه پایان می‌یابد.

 • مجتبی همتی فر ۱۳۹۷-۰۳-۰۴ ۱۴:۴۵

  ضرورت وجود طرح جامع برای تعطیلات

  جامعه:این روزها، بحث تعطیلات زمستانه از سوی مسئولان وزارت آموزش و پرورش مطرح شد؛ طرحی که چند سالی است در میانه آلودگی هوای کلان‌شهرها در نیمه دوم سال به رو می‌آید و دوباره فراموش می‌شود.

 • گیشا ۱۳۹۷-۰۲-۱۶ ۱۲:۱۸

  شهرداری پول نداد، دردسر مردم ادامه دارد

  طرح احداث زیر گذر «گیشا» در خواب زمستانی

  قدس آنلاین- محمود مصدق: پروژه احداث زیر گذر غیر همسطح بزرگراه‌های جلال آل‌احمد و شهید چمران، یا همان زیر گذر گیشا هنوز از خواب زمستانی بیدار نشده است.