همه‌ی خبرهای امروز
 • عماد آبشناس ۱۳۹۶-۱۰-۱۸ ۱۲:۴۲

  کارشناس مسائل بین الملل در گفت و گو با «قدس آنلاین»:

  آمریکا به دنبال بدعت گذاری علیه حکومت های مخالف خود در شورای امنیت سازمان ملل است/بی نتیجه ماندن جلسه شورای امنیت علیه جمهوری اسلامی شکست فوق العاده سنگینی برای دولت آمریکا بود

  ساحل عباسی

  بی نتیجه ماندن جلسه شورای امنیت سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی ایران شکست فوق العاده سنگینی برای دولت آمریکا به شمار می رود بنحوی که می توان گفت آبروریزی بزرگی برای آمریکاست. اروپایی ها در بر هم زدن برجام با آقای ترامپ همکاری نکردند ، از سوی دیگر ترامپ تلاش کرد تا قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی معرفی کند که با اعتراض کل جهان درمجمع عمومی سازمان ملل متحد مواجه شد.

 • شیخ عبدالله صالح ۱۳۹۶-۱۰-۰۹ ۱۱:۰۹

   «شیخ عبدالله صالح»جانشین دبیرکل جمعیت عمل اسلامی بحرین در گفت‌وگو با «قدس»:

  آل خلیفه شبیه ترین مزدور به صهیونیست‌هاست

  محمد فاطمی زاده

  اظهاراتی که از سوی مقامات سازمان ملل مطرح و مواضعی که اتخاذ می شود، فقط برای از بین بردن نکوهشها است. مسئولیتهای بزرگ و سنگینی بر دوش مسئولان سازمان ملل قرار دارد و اظهارنظر از سوی آنها کمترین اقدام در برابر وزن سنگین این سازمان در جهان است.

 • شیخ تاج الدین هلالی ۱۳۹۶-۰۹-۲۸ ۱۲:۰۳

  «شیخ تاج الدین الهلالی»، مفتی سابق اهل سنت استرالیا در گفت‌وگو با«قدس»:

  تکفیری‌ها بدنبال شیوه های جدید برای مقابله با جریان مقاومت هستند

  جواد طالبی

  داعش در عراق وسوریه با عملیات نظامی صرف نابود نمی شود و ما برای مبارزه با این خطر تروریستی باید یک جریان سراسری در گوشه گوشه جهان راه بیاندازیم

 • مسلمانان روهینگیا ۱۳۹۶-۰۹-۲۱ ۱۴:۰۲

  گزارش «قدس» از آخرین وضعیت مسلمانان روهینگیا در گفت‌وگو با «شیخ مین تی» عالم میانماری

  جنگ مسلمان و بودیسم یک توطئه ساختگی است

  روح الله فرقانی فدافن

  ایالت راخین درکشور میانمار جزیره ای استراتژیک است که مسلمانان روهینگیایی قرن‌هاست که در آن سکونت دارند و اخیرا شاهد رقابت دو قدرت جهانی یعنی آمریکا و چین در این منطقه با یکدیگر هستیم

 • سید صادق الشرفی ۱۳۹۶-۰۹-۲۱ ۱۰:۵۹

  «سیدصادق الشرفی»عضو « جنبش أنصارالله» یمن در گفت‌وگو با «قدس»:

  شیعیان و اهل سنت در برابر صهیونیست‌ها جبهه واحد تشکیل می‌دهند

  رامین حسین آبادیان

  محاصره مردم یمن آخرین کارت عربستان سعودی است که برای به زانو درآوردن ملت یمن از آن استفاده می‌شود

 • فادی الشمری ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۰۸:۳۸

  «فادی الشمری» عضو ائتلاف ملی عراق در گفت‌وگو با «قدس»:

  هسته اولیه ارتش آزادسازی فلسطین شکل گرفته است

  محمد فاطمی زاده

  در مرحله بعد از شکست داعش باید شرایط و محیط جدیدی ایجاد کنیم تا تروریستها در آن احساس امنیت نکنند. در این موضوع عوامل سیاسی، امنیتی، اقتصادی و خدمت‌رسانی به مردم نقش دارد

 • شیخ ماهر حمود ۱۳۹۶-۰۹-۰۳ ۱۳:۳۷

  «شیخ ماهر حمود» دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مقاومت در گفت‌وگو با قدس:

  حامیان داعش هم از آن ناامید شده‌اند

  علی درخشان

  امام خامنه‌ای رهبر برجسته‌ای است که همه صادقانه دوستش دارند و انشاالله امت اسلامی بیش از پیش از خدمات و برکات ایشان بهره مند شوند

 • عربستان یمن ۱۳۹۶-۰۶-۲۸ ۱۲:۴۹

  یک تحلیلگر انگلیسی عنوان کرد؛

  آل سعود؛ در سراشیبی سقوط

  «رابرت کارتر» تحلیلگر انگلیسی، گفت: در یمن اگر وبا، گرسنگی و یا هر بیماری دیگری جان شما را نگیرد، آنگاه یک بمب انگلیسی که به‌وسیله یک جنگنده پرتاب شده باشد، این کار را خواهد کرد.

 • البحرين ۱۳۹۶-۰۶-۲۲ ۱۱:۳۹

  یکی از رهبران جریان الوفاء الإسلامی بحرین عنوان کرد؛

  فرار آل‌خلیفه از پاسخگویی حصر شیخ عیسی قاسم با اتهام به ایران و قطر

  «شیخ مرتضی السندی» از رهبران جریان الوفاء الإسلامی بحرین، گفت:آل‌خلیفه برای تشدید فشارها علیه انقلابیون، اختیارات دستگاه های خود را برای شکنجه زندانیان سیاسی افزایش داده به همین دلیل، طی ماه‌های اخیر تخلفات غیراخلاقی فراوانی در برخورد با زندانیان سیاسی بحرینی صورت گرفته است.

 • بیت المقدس ۱۳۹۶-۰۶-۲۲ ۱۱:۳۳

  مدیر مرکز شرعی اسلامی بیروت عنوان کرد:

  سکوت مسلمانان در برابر اشغال قبله اول مایه ننگ است

  «شیخ حسین الخشن» مدیر مرکز شرعی اسلامی بیروت ، گفت: برای امت ما که یک میلیارد و نیم جمعیت دارد و از ثروت و امکانات و انرژی‌های خدادادی برخوردار است، سکوت در قبال قبله نخست خود، عار و ننگ می‌باشد.

 • فتح اللهی ۱۳۹۶-۰۶-۱۹ ۱۶:۵۹

  محمد علی فتح اللهی کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی در گفت و گو با «قدس آنلاین»:

  سقوط داعش کارنامه بی آبرویی سعودی ها و مرتجعین عربی است/ حمایت های جمهوری اسلامی از جریان مقاومت باعث شد همه امکانات موجود زیر محور دولت قانونی سوریه هویت یابد

  ساحل عباسی

  مهمترین راهبردی که جمهوری اسلامی در همان آغاز بحران ورود داعش اتخاذ کرد و به جرات می توان گفت هیچ کشوری در اوائل حملات وفجایع داعش در کنار ایران نبود و همکاری سایر کشورها به تدریج آغاز شد پافشاری بر استحکام وباقی ماندن دولت قانونی و مشروع سوریه بر قدرت بود.جمهوری اسلامی ایران براین نکته تاکید داشت محور تمام فعالیتها در سوریه عبارت از حمایت از دولت قانونی خواهد بود چرا که با مستحکم ماندن این دولت قانونی می توان بر داعش وسایر گروه های تروریست پیروز شود.

 • نتانياهو ۱۳۹۶-۰۶-۱۹ ۱۱:۲۴

  عضو هیات رئیسه جنبش امل لبنان عنوان کرد:

  نتانیاهو در حمایت از داعش  به مسکو  سفر کرد

  دکتر «خلیل حمدان» عضو هیات رئیسه جنبش امل لبنان گفت: در عرصه بین الملل برخی کشورها حاضر به گفت‌وگو و برقراری رابطه با دمشق شده‌اند، این امر نشان دهنده موقعیت برتر دولت سوریه دارد.

 • اسرائيل ۱۳۹۶-۰۶-۱۹ ۱۱:۱۲

  استاد دانشگاه سیدنی در گفت و گو با «قدس» عنوان کرد

  رژیم صهیونیستی هم مانند نظام آپارتاید نابودشدنی است

  «دکتر تیم اندرسون» استاد دانشگاه سیدنی، گفت: بازی بزرگ‌تری در جریان است؛ بازی بزرگ‌تری که به دنبال کنترل بر کل منطقه است. آن‌ها در ادامه نابودی سوریه، بدنبال نابودی ایران هستند. بر این اساس آن‌ها استراتژی کلانی را دنبال می‌کنند تا بر دستیابی اروپا، روسیه و چین به منطقه احاطه پیدا کنند.

 • سیدجعفر قنادباشی ۱۳۹۶-۰۶-۱۸ ۱۳:۱۵

  کارشناس ارشد مسائل آفریقا و سفیر سابق ایران در لیبی در گفت و گو با «قدس آنلاین»:

  انگلستان و رژیم صهیونیستی حامیان اصلی نسل کشی در میانمار هستند/دولت میانمار نه تنها حرکتی علیه کشتار مسلمانان انجام نداده بلکه عامل مهمی در سرکوب مسلمانان این کشور بوده است

  ساحل عباسی

  رژیم صهیونیستی نیز در میانمار همان خط مشی کلی خود را در مناطق مسلمان نشین دنبال می کند. سران صهیونیستی همواره از چنین فرصت هایی برای احقاق اهداف خود استفاده می کنند و با فروش اسلحه با دراختیار گذاشتن سلاح به دولتهای جنایتکاراز فرصت سرکوب مسلمانان استقبال می کند در حالی که بسیاری از کشورها از فروش تسلیحات به کشور میانمار تردید دارند.رژیم صهیونیستی از کشتار مسلمانان برای سودآوری و فرصت اقتصادی استفاده می کند و در میانمار با فروش سلاح های سرکوب گر سبک ونیمه سنگین این موضوع را به اثبات رسانده است.

 • اقلیم کردستان عراق ۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۱۳:۱۵

  «دکتر امین حطیط»، کارشناس مسائل استراتژیک :

  رژیم صهیونیستی پشت پرده تجزیه طلبی اقلیم کردستان است

  «امین محمد حطیط» کارشناس مسائل استراتژیک جهان عرب ، گفت: تل‌آویو به دنبال تجزیه و تقسیم تمامی امت عربی و اسلامی است. صهیونیست‌ها به خوبی می‌دانند که ارتش عراق یکی از ارتش‌هایی است که با قدرتی که به دست آورده است، می‌تواند در آینده برای آن‌ها در منطقه خطرآفرین باشد.

 • اليمن ۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۱۲:۵۴

  نویسنده و تحلیل‌گر مسائل غرب آسیا مطرح کرد:

  مقاومت یمنی ها فراتر از انتظار

  خانم کاترین شاکدام تحلیلگر سیاسی با بیان اینکه یمن فراتر از آنچه هرکسی فکرش را می‌کند، مقاومت کرده است، گفت: شمال یمن، با مقاومت علیه ستمگران، خودش را بازیافته است.

 • زارعی ۱۳۹۶-۰۶-۰۵ ۱۱:۰۰

  تحلیل یک کارشناس مسائل بین الملل از تحولات اخیر یمن در گفت و گو با «قدس آنلاین»:

  عربستان قصد دارد تا با اختلاف افکنی وایجاد شکاف در بین طوائف یمن به اهداف خود برسد/ حکومت سعودی به دنبال یک راه برون رفت آبرومندانه از یمن است

  ایستادگی مقاومت یمن خصوصا انصارالله و متحدان آنها باعث شد که مقاومت استمرار یابد. خوشبختانه امروز شاهد هستیم نیروهای مقاومت یمن هم در صحنه میدانی و دست یابی به تجهیزات وتسلیحات مدرن خصوصا موشک های دورزن به موفقیت های قابل توجهی دست یافته و توانسته معادله نظامی ومیدانی را تا حدود زیادی به نفع خود تغییر داده اند.