همه‌ی خبرهای امروز
 • 1 ۱۳۹۶-۰۳-۰۶ ۱۰:۰۳

  مدیر شورای فرهنگی و رسانه اسلامی بحرین در انگلیس در گفت و گو با «قدس آنلاین»:

  مردم عراق هرگز حاضر نخواهند شد کشورشان به تبعید گاه آیت الله عیسی قاسم تبدیل شود/ محاکمه آیت الله قاسم از سوی آل خلیفه، یک اقدام صرفا فرقه گرایانه است

  "رژیم آل خلیفه پس از سلب تابعیت از آیت الله قاسم می کوشد تا ایشان را به خارج از کشور و در صورت امکان به نجف اشرف تبعید کند، ولی با مخالفت دولت عراق مواجه شد؛ که باید از موضع دکتر "حیدر العبادی" –نخست وزیر عراق- در رد این درخواست، که موضعی به جا و هوشمندانه است تشکر کرد.

 • ابوشریف - کراپ‌شده ۱۳۹۶-۰۳-۰۴ ۱۲:۴۵

  نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران در گفتگو با «قدس آنلاین»:

  هدف اسرای فلسطینی از اعتصاب، نشان دادن چهره واقعی رژیم صهیونیستی است/ صهیونیست ها جز با اعمال فشار دست از نقض حقوق بشر علیه ملت فلسطین بر نمی دارند

  نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران گفت اسرائیل سعی دارد واقعیت اقداماتش را وارونه جلوه دهد که اسرای فلسطینی از طریق اعتصاب غذا، درصدد پرده برداری از تصویر واقعی این رژیم غاصب و تحقق خواسته های به حق خود هستند.

 • هانی زاده ۱۳۹۶-۰۳-۰۳ ۱۳:۴۶

  حسن هانی زاده، کارشناس مسائل بین الملل در گفتگو با «قدس آنلاین»:

  سوغات آمریکا؛ چراغ سبز ترامپ به کشتار مردم بحرین / اعتراض های مردمی نسبت به حکومت آل خلیفه افزایش می یابد

  علی رغم خواست رژیم آل خلیفه در ساکت کردن و کشتار علمای بحرین ثبات قدم و ایستادگی مردم این کشور منجر به طول کشیدن صدور حکم نهایی شیخ عیسی قاسم از علمای برجسته این کشور شد. صدور حکم شیخ عیسی قاسم و تعرض به وی، اعتراضات مردم بحرین و بسیاری از آزادگان جهان را برانگیخت. بسیاری از منتقدان و معترضان دولت بحرین مسئوولیت آنچه دراین کشور می گذرد را تماما متوجه حکام سعودی می دانند.

 • فلسطين ۱۳۹۶-۰۳-۰۲ ۱۲:۰۹

  عضو هیئت علما فلسطین عنوان کرد:

  رمز نابودی تروریسم تکفیری اتحاد و همدلی مسلمانان است

  «شیخ محمد قدوره» عضو هیئت علما فلسطین، گفت: با روشنگری‌هایی که علمای جهان اسلام انجام می‌دهند می‌توانیم هر چه زودتر آزادی بیت‌المقدس را ببینیم و با اتحاد بیشتر کشورهای اسلامی دیگر به آمریکا و سایر اشغالگران اجازه ندهیم تا به بهانه‌های واهی دست به غارت معادن و ذخایر نفتی منطقه بزنند.

 • یمنی ۱۳۹۶-۰۳-۰۲ ۱۲:۰۳

  استاد دانشگاه سیدنی مطرح کرد:

  وقتی تمساح برای کودکان یمنی اشک می‌ریزد!

  «دکتر تیم اندرسون» استاد دانشگاه سیدنی استرالیا، گفت: سکوت مدعیان حقوق بشر در قبال اقدامات تروریستی رژیم سعودی علیه شیعیان بی‌دفاع و بی‌گناه العوامیه نیز در نوع خود قابل تأمل است.

 • زینبیون شهید قادر ۱۳۹۶-۰۳-۰۲ ۱۱:۴۸

  فرزندان شهید مدافع حرم زینبیون از آرزوهای خود می گویند؛

  ماجرای پیکر شهیدی که با شهادت «سید زاهد» پیدا شد

  با ادامه دادن راه و تلاش‌هایی که پدرم برای اداره خانواده می‌کرد در کارگاهی مشغول کارم و مخارج خانواده را تأمین می‌کنم، سعی و تلاشم این است که خواهران و برادرانم در راه علم و دانش گام‌های موفقی بردارند. آرزوی دیدار با رهبری را داریم.

 • اليمن وباء الكوليرا ۱۳۹۶-۰۲-۲۷ ۱۴:۵۷

  مدیر نشریه آمریکایی وتران تودی در گفت‌وگو با بیت‌المقدس:

  دولت منتخب در یمن، تهدیدی مرگبار برای خاندان سلطنتی عربستان است

  جیم دابلیو دین مدیر یک نشریه آمریکایی، گفت: میان ایالات‌متحده و عربستان سعودی یک توافق غیرعلنی طولانی‌مدت وجود دارد. اگر عربستان سعودی اطمینان دهد که برای همیشه نفتش را به دلار  می فروشد، علاوه بر اینکه این اقدام می‌تواند پشتیبان بلندمدتی برای بالا نگه‌داشتن نرخ دلار باشد، آمریکا نیز دفاع ملی عربستان سعودی را تضمین خواهد کرد.

 • بحرین ۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۱:۴۴

  عضو ارشد مجلس علمایی بحرین عنوان کرد:

  انقلابیون بحرین خواستار عدالت هستند نه جنگ

  «شیخ محمدحسن خجسته» از رهبران شیعیان بحرین با اشاره به اینکه ما خواستار عدالت و ایجاد اصلاحات هستیم نه جنگ، گفت: اداره کشور به شکل جمهوری و دموکراسی از دیگر خواسته‌های مااست.

 • مقبره ۳۰۰۰ ساله در مصر ۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۱:۴۰

  اندیشمند جوان مصری عنوان کرد:

  مشترکات دینی و فرهنگی قاهره و تهران می تواند روابط سیاسی دو کشور را بهبود بخشد

  «دکتر ایمن یعقوب» با بیان اینکه امروزه باید به دنبال راهکاری مناسب بود تا برخی به فکر ساختن و برخی به فکر تخریب کشورهای مسلمان نباشند، گفت: مسلمانان مشترکات زیادی با یکدیگر دارند که می تواند سرمنشاء وحدت و یکپارچگی گردد.

 • وحدت ۱۳۹۶-۰۲-۰۶ ۱۸:۴۲

  رهبر جنبش مقاومت اسلامی قره باغ عنوان کرد:

  مرزهای کشورهای اسلامی با وحدت مسلمانان ایمن می‌شود

  «روشن احمدلی»ف گفت: اتحاد و وحدت ایجاد شده میان کشورهای اسلامی و تقویت محور مقاومت در مقابله با گروه‌های تروریستی و استعمارگران از برکات انقلاب اسلامی ایران است که توانست دشمنان را در رسیدن به اهدافشان ناکام بگذارد.

 • عربستان و اسراییل ۱۳۹۶-۰۲-۰۶ ۱۸:۱۱

  استاد دانشگاه واشنگتن مطرح کرد:

  صهیونیست‌ها و آل سعود هم می‌دانند که آمریکا متحدی غیرقابل‌اعتماد است

  «دکتر دنیل کروت» با بیان اینکه کشورهای نفت‌خیز خلیج‌فارس از جمله عربستان سعودی، برای آمریکا بسیار مهم‌تر از آن هستند که به طور مستقیم مورد اهانت قرار گیرند، گفت: منطقی است که بگوییم ممنوعیت ورود اتباع برخی کشورها از سوی ترامپ، اقدامی کاملاً ریاکارنه است.

 • فلسطين ۱۳۹۶-۰۱-۳۰ ۱۱:۳۱

  یکی از مجروحان حمله به کشتی مرمره عنوان کرد:

  انقلاب اسلامی ایران الگوی آزادی‌خواهان فلسطین در مبارزه با اشغالگران صهیونیستی است

  «هانی سلیمان» رئیس کمیته شکست محاصره غزه در لبنان، گفت: انقلاب اسلامی ایران الگوی آزادی‌خواهان فلسطین در مبارزه با اشغالگران صهیونیستی است و با حمایت‌ها و اقدامات صلح جویانه‌ای که انجام می‌دهد احترام به حقوق انسان دوستانه‌ مردم مظلوم فلسطین را عملا نشان می‌دهد.

 • فلسطين ۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۱۲:۲۳

  یک تحلیلگر لبنانی عنوان کرد:

  هر کس با «فلسطین» نیست، دشمن است

  «دکتر حکم امهز» سردبیر خبر شبکه المنار، گفت:بستن سفارتخانه‌ها جزئی از روند مقابله است که کشورهای عربی باید با جدیت این کار را انجام دهند. حداقل کاری که می‌توانند انجام دهند، عدم فروش نفت است. یکی دیگر از موارد هم تحریم خرید کالاهای آمریکا برای فشار بر واشنگتن است.

 • شهید صدر ۱۳۹۶-۰۱-۱۶ ۱۸:۰۳

  رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس عنوان کرد:

  اهل سنت بیش از شیعیان از آثار شهید صدر بهره برده اند

  حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمد مبلغی، گفت: ما امروزه نیازمند یک نهضت اساسی برای رفتن به سمت آنچه شهید صدر به دنبالش بود یعنی مجتمعنا هستیم. اگر ایشان اقتصادنا را نمی‌نوشت ما در مرحله صفر بودیم؛ اگر ایشان فلسفتنا را نمی‌نوشت آن تطبیق‌ها را نداشتیم.

 • سهیل اسعد آرژانتین ۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۱۳:۵۳

  دکتر «سهیل اسعد» فعال فرهنگی آرژانتینی عنوان کرد:

  طنین آیات قرآن به برکت انقلاب اسلامی در آمریکای لاتین شنیده می شود

  یک فعال فرهنگی آرژانتینی، گفت: تجلیل رهبر انقلاب اسلامی ایران از مالکوم ایکس پیام قشنگی دارد و این مطلب را نشان می‌دهد که جنایت‌های آمریکا به شهروندان خودش رسیده است و دیگر فقط علیه افراد خارجی نیست؛ این فرد آمریکایی بود و صدها هزار نفر پیرو داشت.

 • صلاح فحص لبنان ۱۳۹۵-۱۲-۰۲ ۱۲:۲۶

  نماینده جنبش امل لبنان در تهران عنوان کرد:

  حکام عرب اگر به اندازه حمایت از داعش از فلسطین پشتیبانی می کردند قدس آزاد می شد

  نماینده جنبش امل لبنان در تهران، گفت: هر چه بتوانیم روابط شیعه و سنی را قویتر کنیم موفق‌تر خواهیم شد و به مرور زمان تفکر تکفیری هم کمرنگ می‌شود. لازمه این اتفاق تعامل بیشتر مراکز دینی کشورهای مختلف همانند الازهر و مراکز دینی در ایران است.

 • نیروهای مردمی عراق ۱۳۹۵-۱۱-۱۹ ۱۵:۳۱

  رئیس دفتر مجلس اعلای عراق در ایران مطرح کرد:

  تلاش مرجعیت و ملت عراق و ایران نبود اکنون داعش بر تمام منطقه حکومت می کرد

  ابوعارف با اشاره به اینکه پیشروی و پیروزی نیروهای مقاومت مردمی عراق در برابر تکفیری‌ها باعث شده است تا این کل جهان از دست تروریست‌های تکفیری نجات یابد، گفت: شکست داعش از سوی عراقی‌ها در حال تکمیل شدن است؛ کاری که نیروهای آمریکایی نتوانستند انجام دهند.

 • علی قاسم سوریه ۱۳۹۵-۱۱-۱۹ ۱۴:۴۹

  سردبیر روزنامه الثوره سوریه عنوان کرد:

  سیاست‌های آمریکا علیه جهان اسلام با تغییر رئیس جمهور عوض نمی شود

  «علی قاسم» تحلیلگر برجسته سیاسی سوریه، گفت: جوهره آمریکا یکی است و با تغییر و تعویض رئیس جمهور یا طبقه نخبگان چیزی عوض نمی‌شود. آمریکا بیش از هر چیز به دنبال تحقق زیاده طلبی‌هایش است و تروریسم هم یکی از ابزارهای این کشور برای رسیدن به منافعش است.

 • ناصر ابو شریف ۱۳۹۵-۱۱-۱۶ ۱۵:۲۸

  نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین عنوان کرد:

  امت اسلام بدون فلسطین همانند بدن بدون قلب است

  ناصر ابوشریف با اشاره به اینکه امت اسلام بدون فلسطین همانند بدن بدون قلب است، گفت: تنها با ادامه انتفاضه می توان به حقوق ملت فلسطین دست یافت.

 • العربیه ۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۱۱:۰۷

   مدیرشبکه المسیره یمن عنوان کرد:

  رسانه های سعودی می خواهند اسلام محمدی را وارونه جلوه دهند

  ابراهیم الدیلمی با بیان اینکه قطعا رسانه های منطقه باید یک گروه یا حزب یا اتحادی تشکیل دهند تا بتوانند تعریف درستی از اسلام ارائه نمایند، گفت: رسانه های سعودی با حمایت رژیم صهیونیستی و آمریکا تلاش می کنند تا سیاست های آنها را در منطقه بسط و توسعه داده و با روش های کذب در تلاشند تا اسلام محمدی را وارونه جلوه دهند.

 • فرید العطاس: ۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۶:۲۹

  پرفسور «فرید العطاس» عنوان کرد:

  روشنگری دینی بهترین راه مبارزه با گروه های تروریستی تکفیری است

  استاد دانشگاه ملی سنگاپوربا اشاره به اینکه برخی افراد به دلیل فساد دولت هایشان به گروه تروریستی داعش می پیوندند، گفت: در برخی دیگر از کشورها مثل جوانان اندونزیایی یک تصور رمانتیکی از جنگ وجود دارد و رویای قهرمان پروری را در ذهن می پرورانند.

 • عمار حکیم ۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۱۲:۱۴

  رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق مطرح کرد

  همه اقوام عراقی مخالف تجزیه این کشور هستند

  سید عمار حکیم، گفت: ما بر تمامیت ارضی و حفظ سرزمین و خاک خود تاکید داریم. همبستگی و وحدت ملی را عامل اصلی حفظ تمامیت ارضی عراق می دانیم. ائتلاف ملی عراق می تواند راهکار مهم و قابل اجرایی برای حفظ تمامیت ارضی عراق و همبستگی در این کشور باشد.

 • بلال شعبان لبنان التوحید ۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۱۲:۰۵

  دبیرکل جنبش التوحید لبنان عنوان کرد

  بلند شدن صدای عقلانیت تنها راه مقابله با تکفیر است

  محمد مظهری

  «شیخ بلال شعبان» از علمای سرشناس اهل تسنن، گفت: برای مقابله با موج تکفیری گری باید خط فکری و اندیشه ای از طریق بحث و گفت‌وگو و فهماندن حقیقت اسلام به مردم و همچنین مقابله با جریان های غلوکننده و افراطی با صدای عقلانیت رفتار کرد.

 • شیخ عبدالله الدقاق ۱۳۹۵-۱۰-۲۹ ۱۵:۴۵

  نماینده آیت الله عیسی قاسم در ایران در گفت و گو با بیت المقدس:

  بحرینی ها تا تحقق خواسته هایشان به  مبارزه مسالمت آمیز خود ادامه می دهند

  عبدالله الدقاق، گفت: رژیم آل سعود از مشکلات اقتصادی بسیاری رنج می‌برد و متحمل هزینه‌های بسیاری در سوریه، عراق و یمن شده است؛ آنها نگران هستند که حکام بحرین هزینه دیگری بر آنها تحمیل کند. سعودی‌ها با حفظ وضعیت در بحرین، سوریه در صدد حفظ آبروی خود در منطقه هستند.

 • مدافع حرم رضایی ۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۱۶:۳۲

  روایتی از شهید «عیسی رضایی»، رزمنده لشگر فاطمیون؛

  از دست رد به سفر اروپا تا شهادت در حلب

  شهید مدافع حرم از لشگر فاطمیون معتقد بود: ما به قدرت سیاسی و معنوی جمهوری اسلامی ایران معتقدیم و همیشه به آن می نازیم و تا آخرین نفس از فرمایشات آیت الله خامنه‌ای پیروی می کنیم. دین ما دین عقلانیت است. اگر ائمه‌اطهار قبول کنند می‌خواهم مدافع حرم باشم.

 • شیخ نعیم قاسم ۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۱۵:۵۸

  معاون دبیر کل حزب الله لبنان عنوان کرد:

  تروریست واقعی کسی است که سرزمین اشغال می کند

  شیخ نعیم قاسم، گفت: بریتانیا راس فساد در قرن حاضر است اگر شاهد حضور نخست وزیر بریتانیا در نشست شورای همکاری خلیج فارس در بحرین بودیم به دلیل خوی استعماری آنها است و ما باید مردم منطقه را نسبت به این خوی استعماری هوشیار سازیم .

 • زکزاکی ۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۱۵:۴۵

  عضو ارشد جنبش اسلامی نیجریه در گفت‌وگو با بیت المقدس :

  آزاد نشدن شیخ «زکزاکی» نشانگر فقدان قانون در نیجریه است

  «مصطفی محمد» از اعضای ارشد جنبش اسلامی نیجریه، گفت: آنچه حائز اهمیت است، توجه دنیا و جامعه جهانی به دولت نیجریه در خصوص اجرای حکم آزادی شیخ زکزاکی است. در صورتی که دولت از این حکم پیروی نکند، دنیا می‌فهمد که نیجریه قانون ندارد.

 • شهید جلالی نسب ۱۳۹۵-۱۰-۲۷ ۱۶:۲۵

  برادر شهید حاج «احمد جلالی نسب» درگفت وگو با بیت المقدس از رشادت های «ابوزینب» سوریه می گوید:

  روایتی از همزمان شدن ازدواج فرزند و شهادت پدر در یک روز

  شهادت شهید مدافع حرم سردار احمد جلالی نسب در حالی در سوریه رقم می خورد که پس از شنیدن ازدواج فرزندش برای شناسایی به خط مقدم نبرد با گروه تروریستی تکفیری داعش اعزام می شود که بر اثر برخورد موشک با خودروی شناسایی آنها برای همیشه جاودانه می شود.

 • شیخ همام الحمودی ۱۳۹۵-۱۰-۲۷ ۱۵:۳۶

  نائب رئیس مجلس عراق مطرح کرد:

  تکفیر و صهیونیسم شیاطین دودستگی در منطقه

  حجت الاسلام دکتر همام الحمودی، گفت: همه گروه ها و اقلیت ها در کنار یکدیگر تلاش می کنند تا گروه تروریستی داعش را شکست دهند و در این بین حمایت های جمهوری اسلامی ایران به خصوص وجود مرد بزرگ، سردار قاسم سلیمانی در این عرصه بی نظیر است.

 • حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب ۱۳۹۵-۱۰-۲۷ ۱۵:۱۹

  رئیس معهد المعارف الحکمیه لبنان مطرح کرد:

  فتاوی وحدت آفرین امام خامنه ای گام بلندی در راستای تربیت اسلامی-محمدی است

  ا شیخ شفیق جرادی استاد فلسفه حوزه علمیه بیروت گفت:دشمن در کمین است تا از فرصت اختلاف بین مذاهب اسلامی در راستای اهداف سیاسی و استعماری اش بهره برداری کند و برای همین سیاست تفرقه افکنی بین مسلمانان را در پیش گرفته و سعی دارد با استفاده از ابزار تکفیر درگیری های داخلی بین مسلمانان را شدت بخشد.