همه‌ی خبرهای امروز
 • صلاح فحص لبنان ۱۳۹۵-۱۲-۰۲ ۱۲:۲۶

  نماینده جنبش امل لبنان در تهران عنوان کرد:

  حکام عرب اگر به اندازه حمایت از داعش از فلسطین پشتیبانی می کردند قدس آزاد می شد

  نماینده جنبش امل لبنان در تهران، گفت: هر چه بتوانیم روابط شیعه و سنی را قویتر کنیم موفق‌تر خواهیم شد و به مرور زمان تفکر تکفیری هم کمرنگ می‌شود. لازمه این اتفاق تعامل بیشتر مراکز دینی کشورهای مختلف همانند الازهر و مراکز دینی در ایران است.

 • نیروهای مردمی عراق ۱۳۹۵-۱۱-۱۹ ۱۵:۳۱

  رئیس دفتر مجلس اعلای عراق در ایران مطرح کرد:

  تلاش مرجعیت و ملت عراق و ایران نبود اکنون داعش بر تمام منطقه حکومت می کرد

  ابوعارف با اشاره به اینکه پیشروی و پیروزی نیروهای مقاومت مردمی عراق در برابر تکفیری‌ها باعث شده است تا این کل جهان از دست تروریست‌های تکفیری نجات یابد، گفت: شکست داعش از سوی عراقی‌ها در حال تکمیل شدن است؛ کاری که نیروهای آمریکایی نتوانستند انجام دهند.

 • علی قاسم سوریه ۱۳۹۵-۱۱-۱۹ ۱۴:۴۹

  سردبیر روزنامه الثوره سوریه عنوان کرد:

  سیاست‌های آمریکا علیه جهان اسلام با تغییر رئیس جمهور عوض نمی شود

  «علی قاسم» تحلیلگر برجسته سیاسی سوریه، گفت: جوهره آمریکا یکی است و با تغییر و تعویض رئیس جمهور یا طبقه نخبگان چیزی عوض نمی‌شود. آمریکا بیش از هر چیز به دنبال تحقق زیاده طلبی‌هایش است و تروریسم هم یکی از ابزارهای این کشور برای رسیدن به منافعش است.

 • ناصر ابو شریف ۱۳۹۵-۱۱-۱۶ ۱۵:۲۸

  نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین عنوان کرد:

  امت اسلام بدون فلسطین همانند بدن بدون قلب است

  ناصر ابوشریف با اشاره به اینکه امت اسلام بدون فلسطین همانند بدن بدون قلب است، گفت: تنها با ادامه انتفاضه می توان به حقوق ملت فلسطین دست یافت.

 • العربیه ۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۱۱:۰۷

   مدیرشبکه المسیره یمن عنوان کرد:

  رسانه های سعودی می خواهند اسلام محمدی را وارونه جلوه دهند

  ابراهیم الدیلمی با بیان اینکه قطعا رسانه های منطقه باید یک گروه یا حزب یا اتحادی تشکیل دهند تا بتوانند تعریف درستی از اسلام ارائه نمایند، گفت: رسانه های سعودی با حمایت رژیم صهیونیستی و آمریکا تلاش می کنند تا سیاست های آنها را در منطقه بسط و توسعه داده و با روش های کذب در تلاشند تا اسلام محمدی را وارونه جلوه دهند.

 • فرید العطاس: ۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۶:۲۹

  پرفسور «فرید العطاس» عنوان کرد:

  روشنگری دینی بهترین راه مبارزه با گروه های تروریستی تکفیری است

  استاد دانشگاه ملی سنگاپوربا اشاره به اینکه برخی افراد به دلیل فساد دولت هایشان به گروه تروریستی داعش می پیوندند، گفت: در برخی دیگر از کشورها مثل جوانان اندونزیایی یک تصور رمانتیکی از جنگ وجود دارد و رویای قهرمان پروری را در ذهن می پرورانند.

 • عمار حکیم ۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۱۲:۱۴

  رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق مطرح کرد

  همه اقوام عراقی مخالف تجزیه این کشور هستند

  سید عمار حکیم، گفت: ما بر تمامیت ارضی و حفظ سرزمین و خاک خود تاکید داریم. همبستگی و وحدت ملی را عامل اصلی حفظ تمامیت ارضی عراق می دانیم. ائتلاف ملی عراق می تواند راهکار مهم و قابل اجرایی برای حفظ تمامیت ارضی عراق و همبستگی در این کشور باشد.

 • بلال شعبان لبنان التوحید ۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۱۲:۰۵

  دبیرکل جنبش التوحید لبنان عنوان کرد

  بلند شدن صدای عقلانیت تنها راه مقابله با تکفیر است

  محمد مظهری

  «شیخ بلال شعبان» از علمای سرشناس اهل تسنن، گفت: برای مقابله با موج تکفیری گری باید خط فکری و اندیشه ای از طریق بحث و گفت‌وگو و فهماندن حقیقت اسلام به مردم و همچنین مقابله با جریان های غلوکننده و افراطی با صدای عقلانیت رفتار کرد.

 • شیخ عبدالله الدقاق ۱۳۹۵-۱۰-۲۹ ۱۵:۴۵

  نماینده آیت الله عیسی قاسم در ایران در گفت و گو با بیت المقدس:

  بحرینی ها تا تحقق خواسته هایشان به  مبارزه مسالمت آمیز خود ادامه می دهند

  عبدالله الدقاق، گفت: رژیم آل سعود از مشکلات اقتصادی بسیاری رنج می‌برد و متحمل هزینه‌های بسیاری در سوریه، عراق و یمن شده است؛ آنها نگران هستند که حکام بحرین هزینه دیگری بر آنها تحمیل کند. سعودی‌ها با حفظ وضعیت در بحرین، سوریه در صدد حفظ آبروی خود در منطقه هستند.

 • مدافع حرم رضایی ۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۱۶:۳۲

  روایتی از شهید «عیسی رضایی»، رزمنده لشگر فاطمیون؛

  از دست رد به سفر اروپا تا شهادت در حلب

  شهید مدافع حرم از لشگر فاطمیون معتقد بود: ما به قدرت سیاسی و معنوی جمهوری اسلامی ایران معتقدیم و همیشه به آن می نازیم و تا آخرین نفس از فرمایشات آیت الله خامنه‌ای پیروی می کنیم. دین ما دین عقلانیت است. اگر ائمه‌اطهار قبول کنند می‌خواهم مدافع حرم باشم.

 • شیخ نعیم قاسم ۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۱۵:۵۸

  معاون دبیر کل حزب الله لبنان عنوان کرد:

  تروریست واقعی کسی است که سرزمین اشغال می کند

  شیخ نعیم قاسم، گفت: بریتانیا راس فساد در قرن حاضر است اگر شاهد حضور نخست وزیر بریتانیا در نشست شورای همکاری خلیج فارس در بحرین بودیم به دلیل خوی استعماری آنها است و ما باید مردم منطقه را نسبت به این خوی استعماری هوشیار سازیم .

 • زکزاکی ۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۱۵:۴۵

  عضو ارشد جنبش اسلامی نیجریه در گفت‌وگو با بیت المقدس :

  آزاد نشدن شیخ «زکزاکی» نشانگر فقدان قانون در نیجریه است

  «مصطفی محمد» از اعضای ارشد جنبش اسلامی نیجریه، گفت: آنچه حائز اهمیت است، توجه دنیا و جامعه جهانی به دولت نیجریه در خصوص اجرای حکم آزادی شیخ زکزاکی است. در صورتی که دولت از این حکم پیروی نکند، دنیا می‌فهمد که نیجریه قانون ندارد.

 • جهاد مغنیه فلسطین ۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۱۲:۰۸

  دوست نزدیک جهاد مغنیه از او می گوید؛

  «جهاد» عصاره گنجی به نام «عماد»/نحوه شهادتش را پیش بینی کرده بود

  جهاد تمام تلاش خود را کرد تا از گنجی به نام عماد مغنیه نهایت بهره برداری را داشته باشد. اگر ما شخصیت عماد مغنیه را نشناسیم، شخصیت جهاد را هم نخواهیم شناخت.

 • شهید جلالی نسب ۱۳۹۵-۱۰-۲۷ ۱۶:۲۵

  برادر شهید حاج «احمد جلالی نسب» درگفت وگو با بیت المقدس از رشادت های «ابوزینب» سوریه می گوید:

  روایتی از همزمان شدن ازدواج فرزند و شهادت پدر در یک روز

  شهادت شهید مدافع حرم سردار احمد جلالی نسب در حالی در سوریه رقم می خورد که پس از شنیدن ازدواج فرزندش برای شناسایی به خط مقدم نبرد با گروه تروریستی تکفیری داعش اعزام می شود که بر اثر برخورد موشک با خودروی شناسایی آنها برای همیشه جاودانه می شود.

 • شیخ همام الحمودی ۱۳۹۵-۱۰-۲۷ ۱۵:۳۶

  نائب رئیس مجلس عراق مطرح کرد:

  تکفیر و صهیونیسم شیاطین دودستگی در منطقه

  حجت الاسلام دکتر همام الحمودی، گفت: همه گروه ها و اقلیت ها در کنار یکدیگر تلاش می کنند تا گروه تروریستی داعش را شکست دهند و در این بین حمایت های جمهوری اسلامی ایران به خصوص وجود مرد بزرگ، سردار قاسم سلیمانی در این عرصه بی نظیر است.

 • حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب ۱۳۹۵-۱۰-۲۷ ۱۵:۱۹

  رئیس معهد المعارف الحکمیه لبنان مطرح کرد:

  فتاوی وحدت آفرین امام خامنه ای گام بلندی در راستای تربیت اسلامی-محمدی است

  ا شیخ شفیق جرادی استاد فلسفه حوزه علمیه بیروت گفت:دشمن در کمین است تا از فرصت اختلاف بین مذاهب اسلامی در راستای اهداف سیاسی و استعماری اش بهره برداری کند و برای همین سیاست تفرقه افکنی بین مسلمانان را در پیش گرفته و سعی دارد با استفاده از ابزار تکفیر درگیری های داخلی بین مسلمانان را شدت بخشد.