همه‌ی خبرهای امروز
 • میزگرد بودجه ۱۳۹۶-۱۰-۱۶ ۰۹:۴۷

  میزگرد اقتصادی(۹) قدس با موضوع «بررسی لایحه بودجه سال ۹۷ »:

  توسعه مناطق محروم درلایحه ۹۷ جایی ندارد

  فرزانه غلامی

  با تصویب کلیات لایحه بودجه سال آینده در کمیسیون تلفیق مجلس، نمایندگان در روزهای پیش رو به بررسی جزئیات این لایحه خواهند پرداخت. میزگرد قدس را در خصوص بررسی شاخص‌ها و جزئیات مهم اقتصادی لایحه ۱۱۹۴ هزار میلیارد تومانی دولت با حضور موسی‌الرضا ثروتی و علی بروغنی دو عضو شورای تنقیح قوانین مجلس و نمایندگان سابق مجلس در ادامه بخوانید:

 • مالباختگان کاسپین ۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۱۱:۳۹

  میزگرد اقتصادی(۸) قدس آنلاین با موضوع «بررسی وضعیت مالباختگان موسسه کاسپین»:

  دلایل ارزیابی غیرواقعی املاک موسسه کاسپین چیست؟ / چرا میزان تسهیلات پرداخت شده و افراد دریافت کننده این تسهیلات روشنگری نمی شود؟/ چرا مجوزهای صادر شده از سوی بانک مرکزی کتمان می شود؟

  اگر چه بانک مرکزی و در راس آن ولی اله سیف به صراحت مالباختگان را مقصر دانسته و آن ها را به واسطه سپرده گذاری در موسسات غیر مجاز نکوهش می کند. اما مالباختگان امروز و سپرده گذاران دیروز با دلایل و مدارکی که به تایید نمایندگان مجلس نیز رسیده است معتقدند: " این موسسات مجوز داشته اند که اگر چنین نبود چگونه ممکن است در سایت بانک مرکزی ثبت شده و نزد این بانک ذخیره سپرده قانونی داشته اند". در این زمینه پایگاه خبری قدس آنلاین در میزگردی که حدود سه ساعت به طول انجامید پای درد و دل ۵ تن از مالباختگان این موسسات نشسته است که متن آن در ذیل از نظرتان می گذرد: