همه‌ی خبرهای امروز
 • گیم ۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۸:۱۳

  بررسی بازی‌های مشهور قدیمی که امروز گیم‌پلی غیرقابل تحملی دارند

  خاطراتت را خراب نکن...!

  کسری کریمی

  در دوران اوج بازی‌های ویدئویی زندگی می‌کنیم که سازندگان با عرضه بسته‌های الحاقی، آپدیت و پچ‌های مختلف در تلاش هستند تمام ایرادات ریز و درشت بازی‌های خود را برطرف سازند تا مبادا گیمرها لحظه‌ای از پای ساخته آن‌ها بلند شوند. با این‌حال و با وجود تمام این پیشرفت‌ها، گیمرها از خود می‌پرسند که چرا تجربه بازی‌های ویدئویی مانند گذشته لذت‌بخش و جذاب نیست.

 • فناوری ۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۱۲:۲۱

  آشنایی با ۵ تکنولوژی که قرار است آینده‌مان را حسابی زیر و رو کند

  از جات تکون نخور...!

  پیمان صادق‌زاده

  در مطلب امروز قرار است با هم به ۵ تکنولوژی که در حال حاضر هم استارتشان زده شده و می‌خواهند در آینده حسابی زندگی‌مان را تغییر دهند، نگاهی بیندازیم.

 • گوشی هوشمند چینی ۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۱۰:۱۷

  گوشی‌هایی که این‌روزها درحال تسخیر بازار هستند

  الو… چین...؟!

  بعضی‌ها تا اسم چینی به گوششان می‌خورد، یاد آن جنس‌های بی‌کیفیت با تاریخ مصرف نهایتاً چندهفته‌ای می‌افتند که چاره‌ای جز دور انداختن‌شان برای آدم نمی‌ماند. البته حق هم دارند، چون اکثر اجناس چینی که در کشور ما فروخته می‌شود، از نوع بی‌کیفیت‌اش بوده که درعرض چندهفته خراب می‌شوند و آدم را مجبور می‌کنند تا دیگر به‌سمت made in china نرود.

 • گیم ۱۳۹۶-۰۴-۱۴ ۱۲:۳۸

  معرفی بازی‌هایی که سال‌ها از دوران خود جلوتر بودند

  مسافران زمان

  تاریخ بازی‌های ویدئویی پر است از عناوینی که سال‌ها از دوران خود جلوتر بودند و متأسفانه بر همین اساس، گیمرها برای تجربه آن‌ها آماده نبودند. بازی‌سازان و برنامه‌نویسان همواره در تلاش‌اند تا با ابداع روش‌های جدید، به پیشرفت این صنعت کمک کنند، ولی گاهی اوقات پیشرفت موردنظر آن‌ها همواره در هنگام عرضه با استقبال گیمرها مواجه نمی‌شود

 • اطلاعات ابری ۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۱۵:۰۵

  چطور همیشه و بدون نگرانی به اطلاعاتمان دسترسی داشته باشیم

  تو هم یه ابر بگیر...!

  تابه‌حال فکر کرده‌اید که ممکن است هر لحظه به‌صورت ناگهانی و طی یک اشتباه، تمام یا بخشی از اطلاعات گوشی‌ و یا کامپیوترتان را از دست بدهید؟! حتی اگر این اطلاعات چندان مهم هم نباشد، بازهم از دست دادنشان ناگوار است.

 • نوقا ۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۱۲:۱۳

  گوگل در اواخر تابستان از نسخه جدید اندروید رونمایی می‌کند

  لباس جدید اندروید

  در سال ۲۰۰۶ اندی روبین جوان ۳۱ ساله‌ای بود که به خاطر عشق به دنیای نرم‌افزار و رایانه به امید استخدام‌شدن در گوگل، از ادامۀ تحصیل در دانشگاه انصراف داد. اندی از مدت‌ها قبل طرح یک سیستم‌عامل را در ذهنش داشت اما فکرش را هم نمی‌کرد که گوگل از این طرح خوشش بیاید و برای تکمیل آن به او کمک کند.