همه‌ی خبرهای امروز
 • مرد عنکبوتی ۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۰۸:۴۷

  تحلیلی بر گیشه فروش فیلم‌های خارجی در هفته‌ای که گذشت

  بازگشت رونق با مرد عنکبوتی

  جدیدترین فیلم «مرد عنکبوتی» با عنوان «بازگشت به خانه» از جمعه گذشته در سینماهای دنیا روی پرده رفت و با ۲۵۷ میلیون دلار فروش افتتاحیه، جشن پیروزی سازندگانش را رقم زد. سهم گیشه آمریکای شمالی در فروش افتتاحیه جدیدترین محصول مشترک استودیوی «مارول» و «سونی» برابر با ۱۱۷ میلیون دلار اعلام شده است.

 • سقف دودی ۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۰۸:۴۵

  نگاهی به فیلم «زیر سقف دودی» که با انتقاد جدی همراه شده است

  یک انشای سینمایی

  علیرضا گرانپایه

  طلاق عاطفی خلاصة یک‌کلمه‌ای خوبی برای «زیر سقف دودی» است ولی راستش را بخواهید، این بار دیگر نمی‌توانیم به بهانه اهمیت موضوع پرداخت‌شده توسط خانم کارگردان، بی‌خیال ضعف‌های فیلم شویم. حالا دیگر با اطمینان می‌توانیم ادعا کنیم که «زیر سقف دودی» یک فیلم بد در کارنامه پوران درخشنده است.

 • فروش فیلم ها ۱۳۹۶-۰۴-۲۰ ۱۳:۳۰

  فیلم‌هایی سینمایی چقدر می‌فروشند؟

  فعلاً نهنگ عنبر از همه جلوتر است

  «فروش نهنگ عنبر2» از مرز 16میلیارد تومان گذشت تا این فیلم بتواند «خوب، بد، جلف» را در جدول فروش پشت‌سر بگذارد و پشت‌سر «گشت2» قرار بگیرد. با این اوصاف سه فیلم پرفروش سال 1396 را سه فیلم کمدی تشکیل می‌دهند که روی همدیگر تقریباً 52 میلیارد تومان فروش داشته‌اند.

 • خندوانه ۱۳۹۶-۰۴-۲۰ ۱۳:۱۸

  این روزها دوباره برنامه خندوانه، استندآپ کمدی را در جامعه سر زبان‌ها انداخته است

  خنداننده شوید

  استندآپ کمدی این روزها به‌خاطر «خندوانه» مورد توجه مردم قرار گرفته است، با مدل ساده‌ای از هنر خنداندن که با خاطرات روزانه‌مان می‌توانیم جمعی را شاد کنیم. آدم‌هایی که به‌عنوان کمدین در خندوانه می‌آیند و استندآپ کمدی اجرا می‌کنند، عملاً کاری جز تولید دوباره اتفاقات شیرین روزمره با اندکی چاشنی فانتزی و اغراق انجام نمی‌دهند، هرچند بعضی‌هایشان هم به‌جای خاطره، لطیفه تعریف می‌کنند و کمی نمک ذاتی قاطی‌اش می‌کنند. خلاصه ابزارشان هرچه هست، در دست ما هم هست. برای آن‌که بیشتر با این هنر آشنا شویم و در زندگی‌مان پیاده‌اش کنیم، می‌خواهیم کمی بیشتر درمورد استندآپ باهم حرف بزنیم.

 • بچه رییس ۱۳۹۶-۰۴-۱۲ ۰۹:۳۶

  پویانمایی‌ که این روزها حسابی می‌فروشد

  این بچه خیلی رئیس است...!

  داستان پویانمایی بر اساس کتابی به همین نام نوشته «مارلا فارزی» است، البته سازنده این پویانمایی در تغییر جزئیات داستان دستش باز بوده و به همین دلیل، فرق زیادی بین داستان اصلی پویانمایی و رمان فارزی وجود دارد. خط اصلی داستان، شباهت زیادی به پویانمایی لک‌لک‌ها دارد.

 • شهرزاد ۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۷:۵۱

  پس از یک‌سال از اتمام فصل اول

  دوباره شهرزاد، دوباره هیجان

  پس از یک سال، پخش فصل دوم سریال شهرزاد از روز دوشنبه ۲۹خردادماه در شبکه خانگی آغاز شد و طرفداران این سریال دوباره شاهد اتفاقات مختلف پیرامون شهرزاد و افراد اطراف وی هستند. فصل دوم شهرزاد در ادامه اتفاقات قسمت پایانی فصل اول شروع می‌شود. فصل پیشین با مرگ بزرگ آقا و مراسم عروسی شهرزاد و فرهاد پایان یافت.

 • ماه عسل ۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۷:۳۶

  درباره برنامه پربیننده «ماه عسل» که حالا بیش از ۱۰ سال از عمر حضورش روی آنتن می‌گذرد

  شما قهرمان این داستان هستید

  ماه رمضان امسال هم به پایان راه رسید. حالا بهترین زمان ممکن برای بالا و پایین‌کردن پرونده تلویزیون در یک ماه گذشته است. خوشبختانه یا متأسفانه، هرچه برنامه‌ها و سریال‌های سیما را بررسی کردیم، باز هم «ماه عسل» را بهترین گزینه برای نقد و بررسی دانستیم.