همه‌ی خبرهای امروز
 • فرار ریل ۱۳۹۶-۰۴-۲۸ ۱۶:۱۷

  ریل‌هایی که از گرما فرار می‌کنند!

  هفته گذشته خبری منتشر شد که قطار مسافربری خرمشهر - تهران بین ایستگاه «هفت تپه» و «میان آب» از ریل خارج و سبب مسدود شدن مسیر شد.

 • قرآن ۱۳۹۶-۰۴-۱۶ ۱۸:۵۷

  نبود سرفصل اعتباری ویژه فعالیت قرآنی در روستاها

  مدتی قبل گزارشی منتشر کردیم که حکایت خواندنی فعالیت‌های ویژه قرآنی شماری از هموطنان ما در روستاها بود. روستایی که سالیانه ۴۰ حافظ قرآن تربیت می‌کند یا روستایی که ۲۵۰ بانوی حافظ قرآن دارد، یا روستایی که دانشگاه مجازی قرآن دارد و روستایی دیگر که ۹۰ درصد مردم آن فعالیت قرآنی دارند و نیز خانواده‌های روستایی که چند حافظ قرآن دارند، از جمله این روستاها می‌باشد.

 • کاروان پیاده بافق یزد ۱۳۹۶-۰۴-۱۲ ۱۶:۵۹

  ۱۷۰ زائر پیاده شهرستان بافق در مسیر «جاده ولایت» گام نهادند

  بافق- ۱۷۰ زائر پیاده شهرستان بافق به رسم سنتی ۲۵ ساله برای عرض ارادت و تبریک به ساحت قدسی حضرت رضا(ع) در ایام دهه کرامت، پا در مسیر ۲۸ روزه جاده ولایت گذاشتند.

 • زلزله ۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۰:۵۴

  مشهد محصور در دامن گسل ها/ فرار بی فایده است

  مشهد- زلزله همیشه در کمین است لذا از آن نمی توان فرار کرد؛ بلکه باید با آن ساخت و زندگی کرد و با بالا بردن آگاهی و نیز مقاوم سازی بناها خطرات احتمالی آن را به حد اقل رساند.

 • فک خزری ۱۳۹۶-۰۱-۲۲ ۱۷:۴۸

  نماد خزر در معرض نابودی

  نجات «فک خزری» در انتظار اراده جمعی است

  ساری- فک‌های خزری که بیشتر ایام سال را در آب های خزری ایران زندگی می کنند گونه هایی با ارزش‌اند که اکنون جمعیتشان به کمتر از یک دهم کاهش یافته و نابودی آن‌ها اکوسیستم خزر را به خطر می‌اندازد.