همه‌ی خبرهای امروز
 • سید رضا مؤید خراسانی امروز ۰۸:۴۳

  گفت‌وگو با شاعر اهل بیت(ع) سید رضا مؤید خراسانی

  آسمان سایه نشین عَلم توست حسین(ع)!

  مشهد- سیدرضا مؤید خراسانی متولد سال ۱۳۲۱ درمشهد و عضو شورای شعر انجمن ادبی رضوی مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی است. مؤید دارای قریحه‌ای سیال و روان در سرودن شعر بویژه اشعارمذهبی است به نحوی که آیات و روایات به همراه سیره زندگی اهل بیت(ع) و داستان‌های تاریخی در شعرهای وی بسیار به چشم می‌خورد.

 • مدیرعامل شرکت فراگستران زنده رود ۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۱۳:۳۷

  مدیرعامل شرکت فراگستران زنده رود هشدار داد:

  مافیای بازیافت در کشور یک تهدیدی جدی است

  اصفهان- مدیرعامل شرکت فراگستران زنده رود تاکید کرد: با توجه به اینکه نهادینه کردن فرهنگ بازیافت بسیار مهم و ضروری است، در این راستا فعالیت مافیای بازیافت در کشور یک تهدیدی به شمار می رود.

 • خشکسالی ۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۱۱:۰۲

  نماینده مردم بیرجند در گفت وگو با قدس مطرح کرد:

  بحران آب در خراسان جنوبی نیازمند حمایت/ دولت به شرق کشور بیشتر توجه کند

  بیرجند- بر کسی پوشیده نیست که طی چند سال گذشته خراسان جنوبی مشکلات زیادی را بر خود دیده است. مشکلاتی که برگرفته از قهر طبیعت و یا بی توجهی برخی از مسئولان است. خشکسالی های ۱۸ ساله درد و رنج های زیادی را بر این استان تحمیل کرده که باید سالیان زیادی را از پیامدهای آن نیز رنج ببرد.

 • خشکسالی ۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۱۲:۳۵

  عضو کمیته علمی سازمان ملل متحد در گفت و گو با قدس

  آب در خراسان رضوی تاراج می شود

  مشهد- نبود منابع و کاهش نزولات جوی در خراسان رضوی این استان را در سال های اخیر به یکی از استان های خشک کشور مبدل کرده است. مشکل کمبود آب استان فقط به کلان شهر مشهد محدود نمی شود و در دیگر نقاط استان نیز روستاییان و ساکنان شهرهای بزرگ و کوچک با مشکل نبود آب دست به گریبانند.

 • استاندار اصفهان ۱۳۹۶-۰۵-۱۹ ۱۳:۲۳

  استاندار اصفهان در گفت و گوی اختصاصی با قدس آنلاین:

  درگیری های سیاسی اصفهان را ۲۰ سال عقب انداخت

  اصفهان- استاندار اصفهان معتقد است آنچه ظرف ۲۰ سال گذشته اصفهان را از قافله توسعه دچار عقب ماندگی کرد، درگیری های سیاسی بوده است.

 • شهرام ناظری ۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۱۳:۰۰

  در گفت و گو با دادستان و امام جمعه قوچان

  دلایل جلوگیری از برگزاری کنسرت شهرام ناظری تشریح شد

  مشهد- کنسرت موسیقی شهرام و حافظ ناظری طبق اعلام برگزار کنندگان این مراسم قرار بود عصر روز جمعه گذشته در سالن کارگران شهرستان قوچان برگزار شود اما مسئولان شهرستان بارها از به تعویق افتادن این کنسرت خبر داده بودند. عصر جمعه نیز مردم پس از حضور در محل اجرای کنسرت متوجه پلمب سالن کارگران قوچان شدند و پس از ساعت‌ها انتظار محل را ترک کردند.

 • طرح تابستانه ۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۱۲:۵۶

  رییس پلیس راه استان گیلان در گفت و گو با قدس آنلاین:

  خط قرمز های پلیس در اجرای طرح تابستانی/ با متخلفین برخورد جدی می شود

  رشت- رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: طرح تابستانی پلیس راهوربا هدف کاهش سوانح جاده ای با ۶۸ تیم گشتی سیار و۲۰ مقر ثابت از اول تیرماه آغاز و تا پایان شهریور ادامه دارد.

 • فرار ریل ۱۳۹۶-۰۴-۲۸ ۱۶:۱۷

  ریل‌هایی که از گرما فرار می‌کنند!

  هفته گذشته خبری منتشر شد که قطار مسافربری خرمشهر - تهران بین ایستگاه «هفت تپه» و «میان آب» از ریل خارج و سبب مسدود شدن مسیر شد.

 • قرآن ۱۳۹۶-۰۴-۱۶ ۱۸:۵۷

  نبود سرفصل اعتباری ویژه فعالیت قرآنی در روستاها

  مدتی قبل گزارشی منتشر کردیم که حکایت خواندنی فعالیت‌های ویژه قرآنی شماری از هموطنان ما در روستاها بود. روستایی که سالیانه ۴۰ حافظ قرآن تربیت می‌کند یا روستایی که ۲۵۰ بانوی حافظ قرآن دارد، یا روستایی که دانشگاه مجازی قرآن دارد و روستایی دیگر که ۹۰ درصد مردم آن فعالیت قرآنی دارند و نیز خانواده‌های روستایی که چند حافظ قرآن دارند، از جمله این روستاها می‌باشد.

 • کاروان پیاده بافق یزد ۱۳۹۶-۰۴-۱۲ ۱۶:۵۹

  ۱۷۰ زائر پیاده شهرستان بافق در مسیر «جاده ولایت» گام نهادند

  بافق- ۱۷۰ زائر پیاده شهرستان بافق به رسم سنتی ۲۵ ساله برای عرض ارادت و تبریک به ساحت قدسی حضرت رضا(ع) در ایام دهه کرامت، پا در مسیر ۲۸ روزه جاده ولایت گذاشتند.

 • زلزله ۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۰:۵۴

  مشهد محصور در دامن گسل ها/ فرار بی فایده است

  مشهد- زلزله همیشه در کمین است لذا از آن نمی توان فرار کرد؛ بلکه باید با آن ساخت و زندگی کرد و با بالا بردن آگاهی و نیز مقاوم سازی بناها خطرات احتمالی آن را به حد اقل رساند.