همه‌ی خبرهای امروز
 • سردار معصوم بيگي دیروز ۱۱:۵۸

  ساخت مجهزترین مرکز تجمیع خطوط ۱۱۰ کشور با مشارکت خیّران اصفهانی

  اصفهان-فرمانده انتظامی استان اصفهان از آغاز عملیات اجرایی ساخت مجهزترین مرکز تجمیع خطوط ۱۱۰ کشور با مشارکت خیّران امنیت ساز این استان خبر داد.

 • شبکه‌های مجازی دیروز ۱۱:۳۲

  رئیس پلیس فتای استان اصفهان:

  میانگین جرایم رایانه ای در اصفهان ۱۷ درصد بیشتر از میانگین کشور است

  اصفهان- رئیس پلیس فتای استان اصفهان با بیان اینکه سال گذشته میانگین جرایم رایانه ای در کشور ۴۵ درصد نسبت به سال ۹۵ افزایش داشته است، گفت: در اصفهان این رقم ۶۲ درصد است و با ۱۷ در صد بیشتر از میانگین کشوری، بسیار نگران کننده است.

 • شهر اصفهان ۱۳۹۷-۰۲-۰۴ ۰۹:۲۹

  معاون سازمان فرهنگی شهرداری اصفهان در گفت وگو با قدس‌آنلاین مطرح کرد:

  توزیع عادلانه برنامه‌های هفته فرهنگی اصفهان در مناطق ۱۵ گانه/ ۱۸۰ عنوان برنامه در ۲۰۰ محله شهراجرا می‌شود

  اصفهان- به منظور ارج نهادن به شهر تاریخی اصفهان و هویت‎های فرهنگی این دیار تاریخی از روزسوم اردیبهشت مصادف با ولادت شیخ بهایی، یک اتفاق وی‍ژه نیز در شهر اصفهان رقم می خورد.

 • سرباز معلم ۱۳۹۷-۰۲-۰۳ ۱۱:۴۹

  اطلاعیه مهم برای متقاضیان طرح سرباز معلم در اصفهان

  اصفهان- ثبت نام از متقاضیان طرح سرباز معلم در اصفهان از تاریخ چهارم تا یازدهم اردیبهشت ماه سال جاری جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردارانجام می شود.

 • فولاد مبارکه ۱۳۹۷-۰۲-۰۳ ۰۹:۵۵

  معاون اقتصادی و مالی فولاد مبارکه اعلام کرد:

  فولاد مبارکه بیش از ۴ برابر میانگین بازار سرمایۀ کشور بازدهی داشته است

  اصفهان-همزمان با رشد سودآوری فولاد مبارکه در سال ۱۳۹۶ سهام این شرکت نیز با استقبال بالای سهامداران در بورس مواجه شد؛ به گونه ای که از قیمت ثبت شده در ابتدای سال ۹۶ به رقم ۲۸۷۷ ریال در پایان سال دست یافت و ۱۰۴ درصد بازده قیمت به ثبت رسید که با توجه به تقسیم ۱۰۰ ریال سود جمعا ۱۱۱ درصد بازده برای سهامداران شرکت به ارمغان آورد.

 • نشست خبری شهردار خمینی شهر ۱۳۹۷-۰۲-۰۳ ۰۹:۳۷

  رئیس هیئت مدیره بیمارستان ساعی خمینی شهر:

  خیّران برای تکمیل بیمارستان ساعی خمینی شهر به میدان بیایند

  اصفهان- رئیس هیئت مدیره بیمارستان ساعی خمینی شهر با اشاره به هزینه۲۰ میلیارد تومانی برای احداث این بیمارستان و نیاز به ۳۵ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل آن، از خیّران خواست برای تکمیل بیمارستان ساعی کمک کنند.

 • بهره بانکي ۱۳۹۷-۰۲-۰۲ ۰۹:۵۹

  یک اقتصاددان در گفتگو با قدس آنلاین:

  نرخ بالای بهره بانک‌ها و مؤسسات مالی مانع رقابت تولیدکنندگان داخلی است

  اصفهان- عضو هیأت علمی دانشگاه اصفهان گفت: یکی از راهکارهای تقویت تولیدکنندگان داخلی، حمایت بانک‌ها و مؤسسات مالی است، اما نرخ بهره بالای بانک‌ها ومؤسسات مالی قیمت تمام شده را برای تولیدکنندگان افزایش می‌دهد و امکان رقابت را از آنها سلب می‌کند.

 • نمایشگاه ۱۳۹۷-۰۲-۰۱ ۱۵:۱۲

  ترویج فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه پاک در اصفهان

  اصفهان- مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان تاکید کرد: نخستین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل پاک با هدف ترویج فرهنگ استفاده از موتورهای هیبریدی، برقی، دوچرخه‌ها و وسایل پاک برگزار می‌شود تا در سال‌های آینده وسایل حمل و نقل پاک در شهر گسترش یابد.

 • زماني ۱۳۹۷-۰۱-۳۰ ۱۳:۲۰

  یادداشت قدس آنلاین/

  روابط عمومی برای روابط عمومی

  اصفهان- داشتم با خودم فکر می‌کردم که این همه مشکل و معضل در زندگی مردم ما از کجا نشأت می‌گیرد؛ بی درنگ به این نتیجه رسیدم که همه هستی بر اساس قوانین تنظیم شده و عمل می‌نماید. در فیزیک قوانین حرکت نیوتن، در شیمی نظریه اتم وکوانتوم، در زیست شناسی و پزشکی قوانین چون میکرو اورگانیسم ها، ساختار عمل سلول و اعضای بدن و…

 • حمایت از کالای ایرانی ۱۳۹۷-۰۱-۳۰ ۱۱:۲۷

  قدس‌آنلاین دلایل استقبال کم از کالاهای ایرانی را بررسی می‌کند؛

  وفاداری اقتصادی با حمایت از کالای ایرانی

  اصفهان- هفت سال از اولین نامگذاری اقتصادی سال در ایران می گذرد، «جهاد اقتصادی»، «تولید ملی و حمایت از کار وسرمایه ایرانی»، «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی»، «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل»، «اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال» عناوینی است که تا پیش از این سرفصل برنامه های کلان کشوری قرار گرفت.

 • کارخانه ذوب آهن اصفهان ۱۳۹۷-۰۱-۳۰ ۱۱:۱۳

  معاون مالی و اقتصادی ذوب آهن اصفهان:

  افزایش سرمایه شرکت ذوب آهن از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها

  اصفهان- معاون مالی و اقتصادی ذوب آهن اصفهان با اشاره به افزایش سرمایه شرکت ذوب آهن از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها گفت: شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به افزایش سرمایه نیاز دارد و این عملیات یک فرآیند مرحله‌ای و زمان بر است که مراحل انجام آن شامل موارد زیر است.

 • اصفهان ۱۳۹۷-۰۱-۲۹ ۲۲:۰۴

  سفیر گرجستان در ایران:

  پروازهای مستقیم بیشتر بین ایران و گرجستان برقرار می‌شود

  اصفهان- سفیر گرجستان در ایران گفت: به زودی بانک ایرانی در گرجستان تأسیس خواهد شد و با توجه به افزایش تعداد گردشگران، پروازهای مستقیم بیشتری بین شهرهای بزرگ ایران با تفلیس برقرار می‌شود.

 • ارتش اصفهان ۱۳۹۷-۰۱-۲۹ ۱۱:۵۷

  امام جمعه اصفهان تاکید کرد:

  هیچ قدرتی نمی‌تواند در فعالیت نظامی ایران دخالت کند

  اصفهان- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: کشور ایران پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در حد توان خود مسلح بوده و هیچ قدرتی نمی تواند در فعالیت نظامی آن دخالت کند.

 • حاجی دلیگانی ۱۳۹۷-۰۱-۲۹ ۱۰:۵۷

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت و گو با قدس آنلاین:

  برگزاری جلسه با رئیس جمهور برای بررسی وضعیت آب

  اصفهان- نماینده مردم شاهین شهر و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: به زودی نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی جلسه‌ای با رئیس جمهور برای بررسی وضعیت آب خواهند داشت.

 • ديدار رييس حوزه علميه اصفهان با مديرعامل ذوب آهن ۱۳۹۷-۰۱-۲۹ ۱۰:۴۷

  در دیدار مدیرعامل ذوب آهن با رئیس حوزه علمیه اصفهان عنوان شد:

  مشکلات ذوب آهن اصفهان باید رفع شود

  اصفهان- مدیر عامل ذوب آهن اصفهان با حضور در دفترحضرت آیت ا...العظمی حسین مظاهری از مراجع معظم تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان با وی دیدار و گفتگو کرد.

 • استاندار اصفهان ۱۳۹۷-۰۱-۲۸ ۱۲:۰۵

  استاندار اصفهان:

  کارگروه سازگاری با کم آبی محوری‌ترین بخش تصمیم‌گیری برای استفاده بهینه از آب

  اصفهان- استاندار اصفهان گفت: کارگروه سازگاری با کم آبی محوری ترین بخش تصمیم گیری عملیاتی و اجرایی برای استفاده بهینه از آب در بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعت، آب شرب و محیط زیست است.

 • طلاق ۱۳۹۷-۰۱-۲۸ ۱۰:۴۹

  بررسی آثار و پیامدهای فردی، خانوادگی و اجتماعی طلاق

  اصفهان- مشکلات اقتصادی و معیشتی، تن دادن به ازدواج های موقت و یا خارج از عرف اجتماعی، افسردگی، سرخوردگی و کاهش رضایت از زندگی، پذیرش نقش های چندگانه و تعدد نقش ها از جمله آثار و پیامدهایی است که زنان مطلقه با آن درگیر هستند.

 • تصادفات جاده ای ۱۳۹۷-۰۱-۲۸ ۰۹:۴۲

  بسته خبری پلیس اصفهان؛

  ۸ کشته و مجروح در تصادفات جاده‌ای روز گذشته اصفهان

  اصفهان- رئیس پلیس راه استان اصفهان از وقوع سه حادثه رانندگی در جاده های برون شهری این استان و فوت چهار نفر و مجروحیت چهار فرد دیگر خبر داد.

 • مسجد جامع اصفهان ۱۳۹۷-۰۱-۲۸ ۰۹:۳۰

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان:

  استان اصفهان ۷ اثر ثبت شده در فهرست میراث جهانی دارد

  اصفهان- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: در استان اصفهان بیش از ۲۲ هزار اثر واجد ارزش فرهنگی و تاریخی وجود دارد که یک هزار و۸۵۰ مورد آن در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده و ۷ اثر ثبت شده در فهرست میراث جهانی دارد.

 • شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور، دامپزشکی و آبزیان اصفهان ۱۳۹۷-۰۱-۲۷ ۱۱:۰۹

  گردهمایی بزرگان صنعت دام و طیور کشور در اصفهان

  اصفهان- رویدادهای نمایشگاهی استان اصفهان در سال ۹۷ با برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام، طیور، دامپزشکی و آبزیان آغاز می‌شود.

 • دبیر اتاق تعاون استان اصفهان ۱۳۹۷-۰۱-۲۷ ۱۱:۰۸

  دبیر اتاق تعاون استان اصفهان:

  بررسی مجدد قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در راستای حمایت از تولید ملی ضروری است

  اصفهان- دبیر اتاق تعاون استان اصفهان گفت: در راستای حمایت از تولید ملی، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید مورد بررسی مجدد قرار گرفته و در خصوص واردات نیز با هماهنگی تشکل‌های تولیدکنندگان نسبت به تدوین آئین نامه‌های لازم به منظور نظام مند کردن واردات کالا بر اساس نیازهای ضروری و در راستای عدم ورود کالاهای با تولید مشابه اقدام کرد.

 • شهر اصفهان ۱۳۹۷-۰۱-۲۷ ۱۱:۰۷

  مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان:

  تصمیمات کارشناسی بگیریم

  اصفهان-مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان گفت: لازمه جذب گردشگران و توریست به استان اصفهان ایجاد زیرساخت‌های لازم است که احداث هتل یکی از مهمترین این زیرساختها به شمار می رود اما نه به هر قیمت!

 • سد زاينده رود ۱۳۹۷-۰۱-۲۷ ۱۰:۵۶

  کاهش ۷۰ درصدی منابع آبی چاه‌های اصفهان/ زنگ خطرها به صدا درآمد

  اصفهان- امسال کمبود بارش‌ها و به دنبال آن کمبود آب در استان اصفهان نسبت به نیم قرن اخیر بی سابقه بود، در حالی که بیش از ۲۰۰ روز از سال آبی جاری می‌گذرد، بارش ها در این استان نسبت به گذشته به یک سوم رسیده است.

 • شوراي شهر اصفهان ۱۳۹۷-۰۱-۲۶ ۱۲:۳۷

  رییس شورای اسلامی شهر اصفهان مطرح کرد:

  برداشت های غیرمجاز در بالادست زاینده رود همچنان ادامه دارد

  اصفهان- رییس شورای اسلامی شهر اصفهان اظهارکرد: علیرغم اینکه مدتهاست کشاورزان به دلیل نبود منابع آب و عدم پرداخت حقابه ها اعتراض دارند، بازهم شاهد برداشت های جدید هم در بالا دست زاینده رود هستیم.

 • سردار معصوم بيگي ۱۳۹۷-۰۱-۲۳ ۱۲:۲۵

  فرمانده انتظامی استان اصفهان:

  احساس امنیت مردم در گرو تعامل پلیس و رسانه است

  اصفهان- فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه مطبوعات بسیار مهم، حساس و تاثیرگذار هستند، افزایش احساس امنیت و کاهش احساس نا امنی بین مردم را در گرو تعامل پلیس با رسانه عنوان کرد.

 • نمایشگاه کتاب ۱۳۹۷-۰۱-۲۳ ۱۲:۲۵

  پس از ۳ سال فراموشی؛

  نمایشگاه بزرگ کتاب امسال در اصفهان برگزار می‌شود

  اصفهان- پس از ایجاد وقفه‌ای سه ساله در برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب اصفهان، این نمایشگاه مهرماه امسال در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار می شود.

 • سردار استكي ۱۳۹۷-۰۱-۲۳ ۱۱:۱۸

  فرمانده قرارگاه منطقه ای سیدالشهدا(ع) اصفهان:

  سپاه و بسیج حافظان انقلاب اسلامی هستند

  اصفهان- فرمانده قرارگاه منطقه ای سیدالشهدا(ع) اصفهان اظهار داشت: هرسال مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، استراتژی و راهبرد مسئولین، کشور و مردم را در ابتدای سال مشخص می کنند و تاکنون چندین بار فرموده اند که این نباشد که صرفاً با نصب چند بنر در ابتدای سال به شعار سال پرداخته شود اما به آن عمل نشود و در حد شعار باقی بماند.

 • سد زاینده رود ۱۳۹۷-۰۱-۲۳ ۱۱:۱۷

  به بی آبی نزدیک می شویم/وضعیت بارش ها در استان اصفهان اسفناک است

  اصفهان- این روزها که موضوع کمبود آب در هر استانی از کشور مطرح می شود و رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان وضعیت بارش ها در این استان را اسفناک می داند، موثرترین راه مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب است.

 • معاون امور استان های رسانه ملی ۱۳۹۷-۰۱-۲۲ ۲۰:۲۴

  معاون امور استان‌های رسانه ملی مطرح کرد:

  ۱۳۰ مستند شهدای مدافع حرم در کشور تولید می‌شود

  اصفهان- معاون امور استان های رسانه ملی در سفر یک روزه خود به اصفهان از ساخت و تولید ۱۳۰ مستند درباره شهدای مدافع حرم در کشور خبر داد و گفت: این تولیدات در هفته دفاع مقدس رونمایی خواهند شد.

 • 800px-Iranian_Handicraft_1.jpg ۱۳۹۷-۰۱-۲۲ ۰۹:۳۷

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  سایه قاچاق بر سر صنایع دستی اصفهان

  اصفهان- شهر اصفهان به عنوان شهر جهانی صنایع دستی و شهر خلاق در این حوزه شناخته شده است، در سالی که به نام «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری شده، اهمیت تولید و عرضه صنایع دستی هنرمندان اصفهان در این شهر بیش از پیش شایان توجه است.