همه‌ی خبرهای امروز
 • جاده ایلام - ایوان ۱۳۹۷-۰۳-۰۳ ۱۱:۴۷

  چه کسی پاسخگوست!؟

  راه سخت گذر/ ماجرای تلخ تونل ایوان!

  ایلام - شهرستان ایوان که چسبیده به مرکز استان ایلام است، سال ها از راه دسترسی نزدیک و آسان به طرف ایلام و بالعکس رنج می برد تا اینکه پس از کش و قوس های فراوان و جدال نام های گوناگون!! تونل پیامبر اعظم افتتاح و مسیر مردم سختکوش ایوان هموار و آسان شد.

 • زمین فوتبال چوار ۱۳۹۷-۰۲-۱۷ ۱۱:۴۵

  سرزمین لاله های فوتبال ایلام در برزخ بی توجهی مسئولان!

  ایلام - سراسر استان مرزدار ایلام مالامال از یاد و خاطره های تلخ و شیرین و برند و سمبل های جهانشمول است.

 • سازمان میراث فرهنگی کشور ۱۳۹۷-۰۲-۰۵ ۰۹:۲۶

  قابل توجه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور؛

  میراث فرهنگی یا میراث نمایندگی!

  ایلام- سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، وظیفه صیانت از میراث کهن این سرزمین را دارد و سالهاست که بعنوان سازمانی تحت نظارت نهاد ریاست جمهوری اداره می شود، سازمانی که همچون محیط زیست پتانسیل تبدیل شدن به وزارت خانه را دارد.

 • تشريفات استاندار ایلام ۱۳۹۷-۰۱-۲۹ ۰۹:۳۴

  جناب آقای استاندار؛

  این تذهبون؟/ لطفاً به این همه تشریفات پایان دهید!

  ایلام_ پس از پایان دوره چهارساله دولت یازدهم که با همه فراز و فرودهای فراوان و وقوع انواع حوادث طبیعی، بشری، داخلی و خارجی به پایان رسید؛ ملت بزرگ ایران اسلامی با حضور پرفروغ و دشمن شکن خود، به رییس‌جمهور و دولت مستقر بار دیگر اعتماد کردند تا شاید در ادامه راه و چهار سال بعدی، تدبیر و امیدشان به بار بنشیند و به شعارهای گوناگون شان جامه عمل بپوشاند اما...!!

 • بمباران ایلام در دوران جنگ تحمیلی ۱۳۹۶-۱۱-۰۹ ۱۲:۰۵

  در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب؛

  مردم ایلام ایثارگرند، اما ...

  ایلام- انقلاب اسلامی در آستانه چهل سالگی است و این روزها در همه شهرها تدارک جشن های انقلاب و دهه فجر به وضوح دیده می شود، بستن ریسه در میادین و معابر شهرها، نصب پرچم ها و تصاویری از امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب به چشم می آید.

 • پوز فروشگاهی ۱۳۹۶-۱۱-۰۵ ۱۸:۱۲

  تأخیر در واریز تراکنش ها و دلسردی کسبه

  دست بانک مرکزی در جیب پوزهای فروشگاهی!

  ایلام- پیشرفت های بشری در داد و ستد روز به روز بیشتر و بیشتر می شود، از مبادله کالا به کالا تا ضرب اولین سکه ها و بعد ظهور اسکانس های با ارقام بالا و در عصر حاضر ظهور حساب های الکترونیک و پول های الکترونیک، کار را برای مردم راحت تر کرده و علاوه بر آن امنیت نقل و انتقال وجوه کلان را نیز بیشتر کرده است.