همه‌ی خبرهای امروز
 • خشکسالی ۱۳۹۶-۱۲-۰۷ ۰۹:۴۴

  قدس آنلاین از وضعیت کم آبی ایلام گزارش می دهد؛

  خشکسالی محض!

  ایلام- سال آبی ۹۶ کم بارش ترین سال آبی ثبت شده در ایلام است، سالی که پاییزی خشک و زمستانی خشک تر از خود به یادگار گذاشته، خشکسالی که هم کشاورزان و هم شهرنشینان را با مشکل مواجه ساخته است، مشکل تأمین آب!

 • لوله پلی اتیلن ۱۳۹۶-۱۱-۲۹ ۰۹:۲۸

  گلایه های تولیدکنندگان از مسئولان ایلام؛

  لوله های پلی اتیلن ایلام در انبارها خاک می خورند!

  ایلام- گلایه های تولیدکنندگان لوله های پلی اتیلن از مسئولان استان ایلام، این بار به رسانه ها کشیده شد و این زحمت کشان عرصه تولید و اشتغال زبان به شکواییه گشوده و از عدم توجه و حمایت مدیران ارشد استان به شدت گلایه مندند.

 • مرغهای تلف شده در اثر بیماری ۱۳۹۶-۱۰-۲۷ ۱۲:۴۰

  گزارش قدس آنلاین از چالش های یک بیماری؛

  آنفلوآنزا یا نیوکاسل، مسئله این است! / شانه خالی کردن دامپزشکی ایلام و مسئولان بیمه از زیر بار مسئولیت

  ایلام- قصه مرغ و مرغداری ها در ایلام انگار تمامی ندارد. یک روز کاهش شدید قیمت، یک روز افزایش قیمت نهاده های دامی، یک روز آنفلوآنزا و یک روز شانه خالی کردن بیمه و مسئولان از زیر بار مسئولیت!

 • کسادی بازار ایلام ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۲:۲۶

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  بازار بی رونق، رمق را از ایلام گرفته است

  ایلام- بازار، قلب تپنده جامعه و اقتصاد است، رونق بازار و گردش پول و سرمایه در آن، رشد اقتصادی و خروج از رکود را می تواند در پی داشته باشد.

 • بیمه شخص ثالث ۱۳۹۶-۰۹-۲۲ ۱۵:۱۵

  بخشنامه ای که از اقشار ضعیف حمایت نمی کند؛

  حمایت بیمه مرکزی کاهش یافت/بیمه شخص ثالث با تقسیط حداقلی

  ایلام- بخشنامه اخیر بیمه مرکزی به تمامی بیمه های کشور مبنی بر کاهش تقسیط بیمه شخص ثالث به حداکثر ۶ ماه و پیش پرداخت ۲۵ درصد برای اشخاص حقوقی و ۵۰ درصد برای اشخاص حقیقی، دست بسیاری از اقشار ضعیف جامعه، مشاغل آزاد، تاکسیداران و رانندگان را به اصطلاح در پوست گردو گذاشته است.

 • رانش زمین چوار ۱۳۹۶-۰۹-۱۱ ۱۸:۳۰

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  بحران فرونشست!

  ایلام- در اثر زلزله یکشنبه شب ۲۱ آبان ماه سال جاری، بخشی از زمین های مسکونی شهر چوار در ۱۵ کیلومتری شهر ایلام فرونشست و ۵ واحد مسکونی را به کام فرو برد، این حادثه خوشبختانه هیچ تلفات جانی در بر نداشت اما وضعیت این قسمت از شهر چوار کماکان مبهم است و هر لحظه احتمال فرونشست مجدد و گسترده شدن را دارد.