همه‌ی خبرهای امروز
 • آزادی اسرا دفاع مقدس ۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۱۳:۱۴

  آزاده سرافراز جنگ تحمیلی در گفتگو با قدس آنلاین:

  صبحانه هر روزمان ضربه های شلاق بعثی ها بود/بسیاری از اسرا زیر شکنجه های دشمن جانباز شدند

  ​ایلام- آزاده سرافراز جنگ تحمیلی در بیان دوران اسارت و تحمل سختی های آن می گوید: گاهی اوقات از نیمه های شب تا صبح ما را به بی رحمانه ترین صورت شکنجه می دادند که در اثر این شکنجه ها خیلی از اسرا نقص عضو شده و جانباز شدند و ما در اردوگاه و به دور از چشم عراقی ها، خودمان بچه های مجروح رو مداوا می کردیم.

 • نورالله تیموری ۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۱۵:۲۳

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان:

  صرفه جویی؛ مهمترین راهکار برای عبور از بحران آب است

  ایلام- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ایلام گفت: مصرف آب در سطح روستاهای استان به شدت افزایش یافته و صرفه جویی در مصرف این ماده حیاتی؛ بهترین و مهمترین راهکار برای عبور از بحران آب است.

 • دستگیری قاتل ۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۱۴:۰۱

  رئیس پلیس آگاهی استان در گفتگو با قدس آنلاین:

  قاتل شهروند ایلامی دستگیر و تحویل محاکم قضایی شد

  ایلام-رئیس پلیس آگاهی استان ایلام گفت: فردی که امروز( شنبه) یک شهروند ایلامی را با اسلحه گرم در شهر ایلام به قتل رسانده بود، سریعاً دستگیر و تحویل محاکم قضایی شد.

 • موسسه خیریه ثنا باران سروستان ایلام ۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۱۵:۴۳

  جوان نیکوکار ایلامی در گفت و گو با قدس آنلاین:

  دستگیری از محرومان؛ معروفی که نباید فراموش شود

  ایلام- در روزگاری که بیشتر افراد به فکر جیب خودشان هستند تا وزن آنرا بیشتر و بیشتر کنند و حمایت از محرومان جامعه و افراد بی بضاعت کمرنگ شده، یک جوان ایلامی با همکاری چند جوان دیگر و تعدادی از خیرین در هفته اکرام ایتام و ایام لیالی قدر، با تأسیس موسسه خیریه «ثنا باران سروستان» با تأسی از مولای متقیان حضرت علی (ع) به یاری محرومان و مستضعفان ایلامی شتافته است.

 • دکتر علی اکبری-دانشگاه ایلام ۱۳۹۶-۰۳-۲۱ ۱۲:۳۲

  رئیس دانشگاه ایلام در گفتگو با قدس آنلاین خبر داد:

  همایش بین المللی ریزگردها در ایلام برگزار می شود

  ایلام- رئیس دانشگاه ایلام گفت: با همکاری سازمان محیط زیست، استانداری ایلام، گروه های مردم نهاد و دیگر سازمان ها و دستگاه های مرتبط؛ دومین همایش بین المللی ریزگردها در دانشگاه ایلام برگزار می شود.