همه‌ی خبرهای امروز
 • مدارس فرسوده ۱۳۹۶-۰۹-۲۵ ۱۱:۰۸

  ۱۰۰مدرسه در حال تخریب است

  بی سامانی مدارس شهرستان سامان

  شهرکرد- شهر سامان در فاصله ۲۲ کیلومتری شمال شرقی شهرکرد قرار دارد و با وجود نزدیکی با مرکز استان چهار محال و بختیاری اما دانش آموزان آن از امکانات قابل توجهی برخوردار نبوده و بنا بر گفته مسئولان نیمی از مدارس این شهرستان فرسوده و نیازمند نوسازی و بازسازی هستند.

 • استان چهار محال و بختیاری ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۱۰:۳۶

  توسعه چهار محال و بختیاری در گرو راه های ارتباطی

  شهر کرد- سالانه تعداد ۱۱ میلیون مسافر بنا بر گفته مسئولان از این استان تردد می کنند که توقف این تعداد مسافر و ماندگاری آن ها در اماکن گردشگری می تواند نقش بسزایی در اشتغالزایی و اقتصاد محلی داشته باشد.

 • اعتیاد ۱۳۹۶-۰۸-۰۹ ۰۹:۴۴

  ۱۶ هزار نفر داوطلب ترک اعتیاد شدند

  تلاش برای سم‌زدایی جامعه

  شهرکرد-خانواده های افراد معتاد همیشه در میان مردم احساس خجالت و سرخوردگی ‌دارند. وجود معتاد در خانواده به زندگی همه اعضا صدمه می‌زند و گاهی حتی افراد خانواده برای ادامه زندگی مجبور می‌شوند برخلاف میل باطنی، فرد معتاد را از منزل بیرون کنند.

 • مجریان طرح قالیبافی ۱۳۹۶-۰۸-۰۹ ۰۹:۳۹

  چالش صادرات در تاروپود فرش چالشتر

  دستبافت‌هایی که هرروز مقاوم‌تر می‌شوند

  شهرکرد- فرش دستبافت در چهارمحال و بختیاری دارای سبک و طرح‌های خاص بوده که یلمه در شهرستان بروجن، گبه در شهرستان اردل، فرش بختیاری عشایرنشینان و فرش چالشتری در شهر چالشتر از معروف‌ترین این فرش‌ها هستند.

 • عزاداری ۱۳۹۶-۰۷-۰۹ ۰۸:۲۴

  آئین عزاداری در ایران

  «عشق» اینجا غوغا می‌کند

  قدس آنلاین-نخل گردانی، طبق کشی، طشت گذاری، دسته‌های شاخسی واخسی، زارخاک، گِل مالی، بیل زنی و...» تنها مشتی از خروارها جلوه‌ها و مراسم‌های عزاداری است که مردم شهرهای مختلف ایران در این روزها و شب‌های عزای سید و سالار شهیدان انجام می‌دهند.