همه‌ی خبرهای امروز
 • مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی ۱۳۹۶-۰۹-۲۳ ۰۹:۳۴

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت و گو با قدس آنلاین عنوان کرد:

  تنوع فرهنگ و مذهب؛ شاخصه مهم خراسان شمالی

  بجنورد- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: وجود فرهنگ های متنوع در کنار مذاهب اسلامی و همدلی و همکاری و نیز تساهل و مدارای اقوام و مذاهب نسبت به یکدیگر از شاخص های مهم فرهنگی خراسان شمالی است.

 • فقر ۱۳۹۶-۰۹-۲۲ ۱۰:۰۵

  ارمغان حوادث غیر مترقبه در خراسان شمالی فقر است

  بجنورد- فقر، یکی از مشکلات اساسی و رایج جامعه بشری از گذشته بوده است و پدیده ای است که با ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ظاهر می‌شود و با همه جنبه‌های مختلف زندگی افراد در ارتباط است. یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های اصلاح‌کنندگان اجتماعی و سیاستگذاران بخش عمومی، مساله کاهش فقر است.

 • نماینده مردم خراسانش مالی در مجلس خبرگان رهبری ۱۳۹۶-۰۹-۱۲ ۱۱:۵۵

  حفظ وحدت، انسجام و تقویت یکی از ضرورت های جهان اسلام است

  بجنورد- نماینده مردم خراسان مشالی در مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز حفظ وحدت و انسجام و تقویت آن یکی از ضرورت های جهان اسلام است.

 • نماینده مردم خراسانش مالی در مجلس خبرگان رهبری ۱۳۹۶-۰۸-۱۴ ۱۲:۱۶

  در گفت و گو با آیت الله مهمان نواز مطرح شد؛

  بیکاری و رکود در بازار مهمترین مشکلات خراسان شمالی است

  بجنورد- نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری می گوید: مهمترین مشکلات امروز استان خراسان شمالی را می توان در چند بخش بیان کرد که یکی از این مشکلات، مشکل بیکاری جوانان شهر و روستا در این استان است که واقعا دیدن این قشر زیاد جوانان تحصیل کرده جویای کار در استان که تقریباً همه روزه با تعدادی از آنان مواجه هستیم دل انسان را بدرد می آورد و استان را ناراحت می کند.

 • نماینده مردم خراسانش مالی در مجلس خبرگان رهبری ۱۳۹۶-۰۷-۲۷ ۰۹:۲۲

  در گفت و گو با آیت الله مهمان نواز مطرح شد؛

  بیکاری و رکود در بازار مهمترین مشکلات خراسان شمالی است

  بجنورد-نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری گفت: مهمترین مشکلات امروز استان خراسان شمالی را می توان در چند بخش بیان کرد که یکی از این مشکلات، مشکل بیکاری جوانان شهر و روستا در این استان است که واقعا دیدن این قشر زیاد جوانان تحصیل کرده جویای کار در استان که تقریباً همه روزه با تعدادی از آنان مواجه هستیم دل انسان را بدرد می آورد و استان را ناراحت می کند.

 • اردوی جهادی ۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۱۲:۲۶

  همدلی، وحدت و روحیه کار جهادی در میان مسئولان خراسان شمالی پایین است

  بجنورد- هیئت فاطمیون بسیج دانشجویی دانشگاه علوم قضایی در سال ۱۳۷۹ با هدف معرفت افزایی و اعتلای فکری و فرهنگی دانشجویان و تربیت قضات مومن و انقلابی برای آینده کشور به همت جمعی از دانشجویان ولایی و دلباخته اهل بیت(ع) تاسیس شد.