همه‌ی خبرهای امروز
 • مسجد سلیمان ۱۳۹۶-۰۶-۲۷ ۱۰:۰۹

  شهروندانی در آرزوی مهاجرت

  مسجد سلیمان غنی از ثروت فقیر از امکانات

  اهواز- نخستین خط آهن خاورمیانه، نخستین کارخانه برق خاورمیانه، نخستین بیمارستان و مسکن مدرن خاورمیانه، فوران چاه شماره یک خاورمیانه و مسجدسلیمان با نفت متولد شد، اما در گذر زمان اکنون مسجدسلیمان که روزگاری نخستین نشانه‌های شهرنشینی در کشور در آن ظهور یافت، از در اختیار داشتن کمترین امکانات یک زندگی ساده شهری بی نصیب مانده و بسیاری از ساکنان آن در آرزوی مهاجرت از این شهر رویایی هستند.

 • نیشکر ۱۳۹۶-۰۶-۲۶ ۱۰:۲۲

  قطب تولید نیشکر فاقد کارخانه شکر

  رؤیای شیرین خودکفایی تلخ شد

  اهواز- رؤیای خودکفایی شکر ازجمله آرزوهای دولتمردان است که برخلاف این باور سرمایه‌گذاری و حمایت لازم از این صنعت به‌ویژه در مهد تولید شکر دیده نمی‌شود.

 • صنعت چین ۱۳۹۶-۰۶-۲۴ ۱۲:۳۹

  به دلیل ضعف در زیرساخت ها

  چراغ صنعت دزفول کم فروغ است

  دزفول-شهرک صنعتی دزفول عمری ۲۵ ساله دارد و در حال حاضر گذشت ربع قرن از راه اندازی این شهرک به خوبی غبار فرسودگی نشسته بر چهره اش را نمایان کرده است.

 • سیل ۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۱۶:۲۱

  ضرورت احداث پایگاه امداد اضطراری در شهرستان باغملک

  اهواز- منطقه شهرستان باغملک به دلیل بارش باران های سیل آسا در ایام پاییز و بهار، بارش برف سنگین در ایام زمستان، نبود جاده های قابل دسترس برای کمک رسانی و ... نیاز این منطقه را به احداث پایگاه امداد اضطراری و اسکان دوچندان کرده است.

 • خسارت کشاورزی ۱۳۹۶-۰۴-۳۱ ۲۲:۴۰

  روزهای سخت کشاورزان در صف دریافت خسارت بیمه

  اهواز- کشاورز برای اطمینان از نابود نشدن محصولاتش هیچ امیدی ندارد او بذر را می‌پاشد، آبیاری می‌کند و مراحل دشوار و پرهزینه داشت و پرورش محصول را به امید روزی که محصولش به بار بنشیند، انجام می‌دهد، اما قبل از روزهای طلایی برداشت یک بارش ناگهانی و سرمای زودرس می‌تواند، همه داشته‌های او را به نداری و حسرت تبدیل کند، به همین راحتی!

 • دز ۱۳۹۶-۰۴-۳۱ ۰۹:۵۸

  پایان اخبار ضد و نقیض از شمار مفقودان گردشگران رودخانه دز

  جزئیات نجات ۱۷ گردشگر از باتلاق چال کندی دزفول

  دزفول-عصر پنجشنبه منابع محلی از غرق شدن یک گروه ۱۴ نفره کوهنورد و گردشگر در منطقه چال کندی دزفول هنگام شنا خبر دادند.

 • اهواز ۱۳۹۶-۰۴-۱۴ ۱۳:۱۱

  پای دل گفته های روستائیان اسماعیله

  اینجا قطعه ای از خوزستان است

  اهواز- مینی بوس از شهر کنده می شود جاده قدیمی که از شیشه ها پیداست و پیچ و خم هایی که بیشتر چرخ ماشین را نوازش می دهند خبر از نزدیک شدن به روستا می دهد به سمت روستایی می رویم که به تازگی نام بخش گرفته است. بخش اسماعیلیه ۵۰ روستا و ۱۸ هزار نفر جمعیت را در خود جای داده است.

 • بانوی خیابان ۱۳۹۶-۰۴-۱۳ ۱۲:۴۹

  از بانوی خانه تا کف خیابان...

  پای درد دل بانوان مشاغل کاذب

  اهواز- اینجا در بازار بزرگ نادری اهواز همه چیز درهم وبرهم است حتی آدمها، شکل و نوع رفتار و شغل شان تمام معادلات چند ساله ذهنی تو را از تعریف آدمها بهم می ریزد نمی دانی یک عمر تو اشتباه می کردی یا آنچه امروز می بینی توهم است. سابق بر این زن معنایش بانوی خانه بود و بهشت زیر پایش وعده این بانو، اما امروز...

 • توفان ۱۳۹۶-۰۴-۰۹ ۱۵:۲۰

  طی ۴۸ساعت گذشته

  تنور حوادث بر اثر گرمای بی سابقه روشن شد/توفان در سیستان کولاک کرد

  قدس آنلاین: گرمای بی سابقه هوا در استان های جنوبی کشور علاوه بر اینکه برخی از شهروندان را راهی بیمارستان کرد جان یک کودک ۲ و نیم ساله را نیز گرفت و در منطقه سیستان با همدستی ریزگرد ها تعداد ۱۲۰ سیستانی را بر تخت بستری نشاند.

 • گندم ۱۳۹۶-۰۳-۰۸ ۱۰:۴۲

  خیابان‌ نشینی گندم!

  اهواز- اگر اهل فضای مجازی باشید، به طور قطع در چند روز گذشته تصاویری از ذخیره سازی گندم در خیابان‌های شهرها و روستاهای مختلف را دیده‌اید که البته داستان تازه‌ای نیست و سال گذشته هم یکی ازتصاویری که بسیار دست به دست می‌شد، مربوط به انباشت حجم زیادی از گندم در معابر نجف آباد از توابع بیجار بود.

 • بهره برداری از 2 ایستگاه قطارشهری مشهد ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۱:۵۸

  قدس آنلاین گزارش می دهد

  متروی اهواز روی ریل تاخیر/ضرب الاجل دولت ضربی نداشت

  اهواز- عملیات اجرایی قطار شهری اهواز در سال ۱۳۸۵شروع شد و قرار بود دو ساله به اتمام برسد ولی با گذشت ۱۱سال از شروع عملیات اجرایی آن پیشرفت قابل توجهی نداشته است.

 • مهار آبهای مرزی ۱۳۹۶-۰۳-۰۴ ۰۹:۳۴

  نمایندگان مردم استان‌های مرزی:

  دولت در اجرای طرح‌های مهار آب‌های مرزی بیشتر تلاش کند

  اهواز-بنا به اعلام کارشناسان میزان هدررفت آب در کشور نسبت به استانداردهای جهانی رشد سه برابری داشته و همین امر موجب شده که کشور خسارت‌هایی را از کم آبی متحمل شود.

 • خرمشهر ۱۳۹۶-۰۳-۰۲ ۲۲:۱۱

  گزارش قدس از مشکلات مردم خرمشهر در سالگرد آزادی

  «خُرم» شهرم آرزوست/زخم های خرمشهر مرهم می خواهد

  خرمشهربا تجاوز دشمن «خونین شهر» شده بود و شهری پر التهاب و زخم خورده که قرار شد با پایمردی جوانان این آب و خاک از دشمن بعثی باز پس گرفته شود و پس از آزادی «خرم» شود، اما گرچه با رشادت‌های رزمندگان وبه قیمت خون شهدا این خاک لاله خیز آزاد شد، اما برابر آنچه شایسته آن بود خرم نشد!

 • لنج ۱۳۹۶-۰۲-۳۱ ۱۰:۱۳

  خوزستان چشم انتظار تحقق وعده ها

  کشتی وعده های دولت در اروند به گِل نشسته است

  اهواز- دولت برای احیای کارون، جلوگیری از انتقال آب و تامین حقابه تالاب‌ها وعده‌هایی داد اما تا به امروز به این وعده‌ها آنگونه که باید عمل نشده و با وجود اینکه مقرر بود تا با احیای «اروند» باری دیگر رونق از دست رفته به این منطقه باز گردد اما کشتی وعده ها به گل نشسته است.

 • تخلف انتخاباتی ۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۰۸:۳۶

  گزارش قدس آنلاین از بداخلاقی های انتخاباتی

  شعبات اخذ رای در برابر حضور مردم کم آوردند/حضور اموات تا خرید و فروش رای پای صندوق

  برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ایران اسلامی با سیل عظیمی از حضور مردم روبرو شد که تعدادی از شعبات اخذ رای در برابر تقاضای حضور مردم کم آوردند.

 • خاک فروشی ۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۴:۴۹

  دولت طرح احیای ۵۵۰ هزار هکتاری را با سرعت بیشتری به اتمام برساند

  اهواز- طرح احیای ۵۵۰ هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی در استان‌های خوزستان و ایلام ازجمله طرح‌های مهم کشور به منظور بهبود کشاورزی و معیشت مردم به شمار می‌رود.