همه‌ی خبرهای امروز
 • امام جمعه خرمشهر ۱۳۹۷-۰۴-۱۰ ۱۱:۵۱

  امام جمعه خرمشهر در گفت‌وگو با «قدس‌آنلاین»:

  کشته شدن یک نفر کذب است/ شایعه انتقال آب به عراق و کویت، برای تحریک مردم بود

  اهواز_ امام جمعه خرمشهر در رابطه با مجروح شدن معترضین دیشب خرمشهر عنوان کرد: با اطلاع کافی می‌گویم؛  پریشب یکی از بچه‌های نیروی انتظامی مجروح شد، دیشب هم یکی از مردم عزیز از پهلو تیر خورده و فقط مجروح شده است و به هیچ وجه کشته شدن کسی صحت ندارد، همه این حرف‌ها به این دلیل است تا زمینه را برای اجتماعات بعدی فراهم سازند.

 • بزرگداشت روز معلم در دبستان خواجه نصیرالدین طوسی مشهد ۱۳۹۷-۰۲-۱۱ ۱۵:۳۸

  معلم ها، نگاهی فراتر از آموزگار درسی می خواهند

  اهواز- یک تخته سیاه و معلم گچ خورده حکایت هایی هستند که چشم های خیلی از ما می تواند بازگو کند که معلم هایمان فقط آموزنده کتاب های درسی نبودند.

 • جمع‌آوری مردمی زباله‌های کشف رود ۱۳۹۷-۰۱-۲۸ ۱۰:۵۳

  محیط زیست میراث گذشتگان و امانت نسل آینده است

  اهواز_ محیط زیست شامل اجزای زنده و غیرزنده ای است که ما با آن در ارتباط هستیم و ما به همراه دیگران در آن شریک هستیم و میراث گذشتگان و امانت نسل آینده هست، پس حفاظت از محیط زیست وظیفه همگانی است.

 • مطالعه و کودک ۱۳۹۷-۰۱-۲۷ ۱۰:۰۶

  شاعران و نویسندگان خوزستانی در گفتگو با قدس آنلاین؛

  لزوم اجرای طرح کلان پرورش استعداد در خوزستان/ پایین بودن سرانه مطالعه در میان کودک و نوجوان خوزستانی

  اهواز- پایین بودن سرانه مطالعه و در نتیجه نهادینه نشدن علاقه به مطالعه و همچنین متنوع شدن کالاهای فرهنگی رقیب کتاب برای کودکان است.

 • ;,n;hk ۱۳۹۷-۰۱-۲۳ ۱۳:۳۶

  نویسنده کودک خوزستانی در گفتگو با قدس آنلاین؛

  مرجع ویراستاری کتاب کودک در خوزستان نداریم

  اهواز_ گمنام بودن نویسندگان کودک در ایران و خوانده نشدن آثارشان یکی از مشکلات در زمینه کتاب کودک است، هجوم صدها جلد کتاب ترجمه شده از کشورهای مختلف مجال دیده شدن نویسندگان خوب داخلی را نمی دهد.

 • آستان قدس ۱۳۹۷-۰۱-۲۲ ۰۹:۳۵

  حجت الاسلام والمسلمین جلیل علی نژاد در گفتگوی اختصاصی با قدس آنلاین

  کمک به مستضعفین نباید تحت تاثیر مسائل سیاسی باشد

  اهواز- عده ای حتی به قیمت ضربه خوردن به مردم، مسائل سیاسی را رها نمی کنند در حالی که رسیدگی به محرومین نباید در سایه تفاوت های سیاسی قرار گیرد، مردم اگر بدانند مسئولان در کنار آنها هستند مشکلات را راحت تر تحمل می کنند...

 • وحید کیانی ۱۳۹۷-۰۱-۲۰ ۱۱:۵۰

  در گفتگو با شاعر خوزستانی مطرح شد؛

  استان خوزستان فاقد چاپخانه تخصصی کتاب

  اهواز _ کتاب یک کالای اثرگذار فرهنگی است که در طول دوران بشریت و در جوامع مختلف به شیوه های مختلف به نگارش و انتشار رسیده است اما اکنون که در قرن ۲۱ هستیم هنوز مولفان با کمبودها و مشکلات دست و پنجه نرم می کنند. 

 • امر ۱۳۹۶-۱۲-۲۸ ۱۰:۱۶

  در گفتگوی قدس آنلاین با جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان مطرح شد؛

  امر به معروف و نهی از منکر فریضه ای برای ایجاد امنیت و نه سلب آزادی

  اهواز- شاید بسیاری از  شهروندان در هر جامعه شهری به محض دیدن ماشین های گشت ارشاد نگاهی به وضعیت ظاهری خود بیندازند و از این بهراسند که ممکن است ظاهرشان تذکراتی را از سوی آمران به معروف و ناهیان از منکر در پی داشته باشد. اما کمتر کسی از وظایف اصلی ستاد آگاه است که چگونه و تا چه اندازه می تواند در برقراری امنیت شهری مثمرالثمر باشند.

 • کیک ۱۳۹۶-۱۲-۱۹ ۱۵:۲۹

  قهرمان اوراسیا در گفت و گو با قدس آنلاین؛

  زنگ خطر برای رینگ هایی که خالی از قهرمان می شوند

  اهواز- صحبت از انقراض قهرمانانی است که برای تکثیر خود بی وقفه مشت زدند ولی روی برگرداندن از آن ها، منجر به توقف این تکثیر شد، بوکسورهایی که اگر بروند پای ورزش قهرمانی کیک بوکسینگ کشور می لنگد...

 • نقاش ۱۳۹۶-۱۲-۰۸ ۱۰:۲۶

  نقاش خیابانی از ساخت شاه کلید آرزوهایش می گوید

  نمایشگاه آرزوها در پارک

  اهواز_ سید احمد موسوی جوان اهوازی که در سن بسیار کم شهرهای بسیاری در ایران را در پی رسیدن به خوشبختی و ساختن یک پای ثابت برای زندگی بی دغدغه، یکی پس از دیگری تجربه کرد، اما پس از گذشت چند سال و تجربه کردن فعالیت های کاری مختلف به این نتیجه رسید، اهواز و نقاشی هایش می تواند آرامش خاطر کاری را به او هدیه کند بازگشت به اهواز را ریسک زندگی خود قرار داد وعازم زادگاهش شد.

 • شاعر ۱۳۹۶-۱۲-۰۷ ۰۹:۴۵

  گفت و گوی قدس آنلاین با شاعر خوزستانی

  مادرم دیوانی از اشعار عاشقانه و عارفانه بود/ بدترین اتفاق، زمانی است که زبان دل شاعر را نفهمند

  اهواز_ بدترین اتفاق برای هر شاعر زمانی است که کسی زبان دلش را نفهمد و بهترین اتفاق برای من وقتی بود که احساس کردم حسی به نام شعر دارم و برای اولین بار روی سن رفتم و شعر خواندم.