همه‌ی خبرهای امروز
 • خانه تکانی دل ۱۳۹۶-۱۲-۲۴ ۱۴:۰۴

  یادداشت قدس آنلاین؛

  نقره داغ کنیم روزمرگی ها را...

  خرم آباد- باز هم اسفند و چرخش روزگار، روزهایی پراز شور و شوق که تقویم می کنند دیروز و امروزمان را...

 • پلاک شهید ۱۳۹۶-۱۲-۲۲ ۱۸:۱۱

  یادداشت قدس انلاین؛

  هرشکوفه پلاکی است از یک جوان شهید

  خرم آباد- برای مردان و زنانی که تجسم حماسه اند. به مناسبت توامان روز شهید و هفته زن.

 • اکبر بابایی مفرد ۱۳۹۶-۱۲-۱۴ ۱۵:۱۷

  یادداشت قدس آنلاین؛

  نساجی بروجرد زمینه ساز رونق و توسعه اقتصادی لرستان

  خرم آباد- هر صنعت، زیر مجموعه‌ ای از تمام فعالیت‌ های اقتصادی‌ است که با تولید کالا و خدمات با استفاده از ماشین‌ آلات و تجهیزات ساخته‌ ی دست بشر سر و کار دارد.

 • جشنواره روله ۱۳۹۶-۱۲-۱۲ ۱۵:۴۵

  یادداشت قدس آنلاین؛

  مردی از جنس کودکان

  خرم ‏آباد- هنوز خاطره حضور مردی که هانای رس، هنارس بود در ذهن مان پیرنگ پررنگی دارد. مردی که با حقوقش کتاب می خرید و خیرات دانایی وآگاهی شهرش می کرد. مردی که همراهانش را به تعامل و تعاون می خواند. مردی که کار جمعی را دوست دارد فرهنگ را سرلوحه کار خود می داند و می خواهد اندیشه هایش تکثیر شود و تکه های تکثیری اش می تواند خرم کند خرم آباد را.

 • آسفالت معابر ۱۳۹۶-۱۲-۱۰ ۱۴:۴۹

  یادداشت قدس آنلاین؛

  وظایف شهرداری ها نسبت به رعایت حقوق شهروندان خرم آبادی

  خرم آباد- در تعریف شهرداری می توان چنین اذعان داشت که: شهرداری ها،حکومتهای محلی به حساب می آیند و عملکرد و فعالیت های آنها به توسعه یا توقف رشد اقتصادی شهرها می انجامد.

 • خانم پنهانی ۱۳۹۶-۱۲-۰۲ ۱۰:۰۸

  یادداشت

  شعورمند و آگاهانه رفتار کنیم

  خرم آباد - همواره مطبوعات یکی از واسطه‌های آگاهی بخش در همه جوامع بشری بوده و هست. زبان خرد و فرهنگ و رکنی از ارکان آگاهی بخشی که به محض ورود به هرخانواده‌ای به آن‌ها یادآوری می‌کند در جهت آگاهی و دانایی خود گام بردارند. این یعنی یک مسئولیت خطیر که باید در راستای چگونگی حضور و مانایی‌اش با ظرافت اندیشی بیش‌تری قدم بردارد....

 • شهبازی ۱۳۹۶-۱۲-۰۲ ۱۰:۰۵

  یادداشت؛

  چه زیباست که گمنام بمانی!

  خرم آباد-روز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) است، قرار است پیکر سه شهید گمنام در سه گوشه شهر خرم آباد تدفین شود. شهر بوی گلاب می گیرد و دوربین های عکاسی، عکس های یادگاری را پشت سر هم ثبت و ضبط می کند. باید دلت سوخته باشد تا مروارید اشک گونه هایت را جلا بدهد.

 • فقر ۱۳۹۶-۱۰-۲۸ ۱۶:۰۲

  یادداشت

  فقر را فیلتر کنید

  خرم‎‏آباد- فقر یا تهیدستی یا تنگدستی به معنای وضعیتی است که فرد فاقدِ میزان معینی دارایی‌های مادی یا پول باشد، فقر با گرسنه هم خانواده است.

 • برج های دوقلو ۱۳۹۶-۱۰-۱۱ ۱۸:۰۴

  دوقلوهای یتیم خرم آباد...!

  خرم‎آباد- شاید کارتون دوقلوهای افسانه ‏ای را به خاطر داشته باشید، کارتونی که یک دختر و پسر دوقلو به طور همزمان در یک ساعت و یک مکان متولد شدند، حالا حکایت برج‏ های دوقلوی خرم ‏آباد است.

 • اعتصاب کامیون دارها ۱۳۹۶-۱۰-۰۳ ۱۵:۵۶

  شهرداری خرم‌آباد هم‌چنان روی ریل خلف وعده

  خرم‎آباد- صاحبان کامیون‎های استیجاری شهرداری منطقه یک خرم‎آباد اعتصاب کردند.

 • اکبر بابایی مفرد ۱۳۹۶-۰۹-۲۱ ۱۷:۲۵

  الو، روابط عمومی؟!

  خرم آباد_ در استان لرستان مرسوم است که مسئولان روابط عمومی اعتبار ویژه‌‏ای برای تلویزیون و یا رادیو قائل‏‌اند و توجه بیش‏‌تری به مطبوعات دارند، تبعیض بین خبرنگاران ...

 • اقلیم کردستان عراق
۱۳۹۶-۰۹-۲۱ ۱۶:۰۶

  کردستان جدید و چالش‏های پیشرو

  خرم‎آباد- اقلیم کردستان بین ایران، عراق، سوریه و ترکیه محصور شده است و جمعیتی، حدود ۵.۲ میلیون نفر را در خود جای داده است. کردها اکثریت بافت اقلیم کردستان را تشکیل می‌دهند، فرهنگ کردستان عراق شباهت زیادی به فرهنگ ایرانی دارد...

 • اکبر بابایی مفرد ۱۳۹۶-۰۹-۱۸ ۱۶:۰۰

  مدیر اداره‎ی بوق...

  خرم آباد- بوق یک دستگاه تولید کننده صدا بود جهت هشدار دادن برای رسیدن یا حضور وسیله نقلیه به دیگران، قانونی وجود داشت که همه وسایل نقلیه را ملزم به استفاده از بوق کرده بود...