همه‌ی خبرهای امروز
 • صنایع راکد لرستان امروز ۱۱:۳۱

  نفس‌های صنعت در لرستان به شماره افتاده

  استاندار جدید وارد عمل شود

  بهرام رمضانی- لرستان با داشتن ظرفیت‌ها و قابلیت‌های فراوان متأسفانه جزو محروم‌ترین استان‌های کشور محسوب می‌گردد.

 • شهادت اخرین روحانی دفاع مقدس از بروجرد ۱۳۹۶-۰۵-۰۵ ۱۹:۱۰

  آخرین شهید روحانی

  خرم آباد- استکبار در یک برنامه از پیش تعیین شده تلاش داشت تا به اهداف خود برسد اما رزمندگان ایران در عملیات مرصاد نقشه آنها را خنثی کردند که در این عملیات آخرین شهید روحانی دفاع مقدس از بروجرد به شهادت رسید.

 • مهدی زکی پور- جامعه شناس ۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۱۷:۰۳

  بدحجابی و خودنمایی عامل تباهی و فساد در جامعه

  خرم آباد-بدون شک در عصر ما که بعضی آن را عصر آزادی های نامتعارف نامیده اند و بی بندو باری زنان را جزیی از آزادی آنها می دانند، سخن گفتن از بدحجابی و پیامدهای آن برای برخی ها ناخوشایند و چه بسا مخالف تمدن و پیشرفت باشد. متأسفانه مفاسد بی شمار و مشکلات و گرفتاری های اخلاقی روزافزونی که از این آزادی های بی قید و شرط به وجود آمده، سبب شده که به صورت تدریجی این مساله به عنوان یک معضل اساسی اجتماعی مطرح شود، چرا که بی حجابی علت اصلی رواج فساد اخلاقی در جامعه است و فساد اخلاقی مهمترین عامل انحطاط و نابودی فرهنگ یک جامعه بشمار می آید.

 • منافع مردم را قربانی اهداف سیاسی خود کرده اند ۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۱۶:۱۲

  لرستان قربانی سیاسی کاری و رابطه گری احزاب شده است

  خرم آباد- احزاب و گروه های سیاسی به شکل خاصی از نیروهای اجتماعی تشکیل شده اند این اقشار از جامعه، حدود دو قرن پیش برای اولین بار در اروپا نمود پیدا کردند. پیدایش این احزاب در ایران به دوران مشروطه باز می گردد در واقع در دومین دوره مجلس شورای ملی اولین حزب در ایران شکل گرفت احزاب با اهداف مختلف و منسجمی تشکیل می شود و افرادی که به این گروه ها گرایش دارند در راه تعالی و تحقق این اهداف تلاش می کنند.

 • حاشیه نشینی ۱۳۹۶-۰۴-۱۲ ۱۶:۳۳

  زخمی بر چهره شهرها

  حاشیه نشینی بستر اعتیاد و فساد

  خرم آباد- حاشیه نشینی و یا «زاغه نشینی» از معضلات و مشکلات کنونی شهرها بشمار می رود که طبق آمارها بیش از ۱۵ درصد از جمیعت کشورمان که حدود ۱۲ میلیون نفر است را حاشیه نشین ها تشکیل می دهند که جالب است بدانید حدود ۱۱ درصد این جمیعت را افراد معتاد و متجاهر به خود اختصاص داده اند.