همه‌ی خبرهای امروز
 • مدیرکل فنی و حرفه ای لرستان ۱۳۹۶-۱۱-۱۲ ۲۱:۰۳

  مدیرکل فنی و حرفه ای لرستان خبر داد:

  آغاز طرح «روستای بدون بیکار» همزمان با دهه‏‏ فجر در لرستان

  خرم‎آباد- با توجه به تصمیم دولت و اختصاص اعتباراتی در بودجه سال آینده، طرح روستای بدون بیکار در کشور به اجرا درآمده است، با توجه به بیکاری مشهودی که در لرستان وجود دارد اجرای طرح مذکور با اتکا به برنامه ریزی ‏های مبسوط و مدون می ‏تواند منشأ خیر و برکت برای مناطق روستایی باشد.

 • حمله گرازها ۱۳۹۶-۱۰-۲۰ ۰۹:۱۷

  یک تحلیل‏گر و فعال محیط‏ زیست؛

  جمعیت گرازها در لرستان طغیان کرده است

  خرم‏ آباد- فعال محیط زیست و دکترای حیات وحش درخصوص افزایش تعداد گرازها در برخی مناطق لرستان با بیان این‏که رشد جمعیت گرازها در مناطق شهری طغیان نکرده است، گفت: با نگاهی به محل زندگی انسان‏ها در مناطق روستایی و عشایری باید گفت که طبیعت محل زندگی این‏گونه از حیوانات است و انسان‏ها با زندگی در این مناطق تنش‏ هایی برای حیوانات ایجاد کرده ‏اند.

 • به خاطر یک مشت ریال ... ۱۳۹۶-۱۰-۱۷ ۱۸:۲۰

  بررسی یک معضل/

  مناقشه ‏ی بین شهرداری و آموزش و پرورش بر سر پرداخت عوارض

  خرم‏ آباد- در سال‌های اخیر بین شهرداری‌ها و آموزش و پرورش همواره بر سر پرداخت عوارض، جرائم، تغییر کاربری و تخریب بحث و چالش وجود داشته است.

 • بیرانشهر لرستان ۱۳۹۶-۱۰-۱۲ ۲۲:۰۴

  بیرانشهر در اغما...

  خرم‎آباد- بیرانشهر با جعمیت بیش از سه هزار نفر نزدیک به یک دهه است که شهر شده اما از امکانات شهری بهره ‏ای نبرده است.از وضعیت نا به سامان مبلمان شهری گرفته تا آن چه لازمه ایجاد یک شهر است، کمبودها دارد، از شهر بودن تنها اسم شهر را به ارث برده و تنها چیزی که شباهت ندارد فضای شهری است.