همه‌ی خبرهای امروز
 • معلول ۱۳۹۷-۰۱-۰۸ ۱۵:۱۹

  رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان خبرداد:

  ارائه خدمات توانبخشی بهزیستی اردکان به ۲ هزار معلول

  یزد - رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان گفت : بهزیستی اردکان بیش از دو هزار معلول و ۳۰۰ خانوار نیازمند شهرستان را تحت پوشش و حمایت خود قرار داده است .

 • مسافر نوروزی ۱۳۹۶-۱۲-۲۸ ۱۰:۰۷

  رئیس اداره روابط عمومی اموزش و پرورش استان یزد:

  ۶۶۰۰مسافر نوروزی در استان یزد اسکان یافتند

  یزد – رئیس اداره روابط عمومی اموزش و پرورش استان یزد از اسکان بیش از ۶هزار ۶۰۰مسافر نوروزی در استان یزد خبر داد و گفت : کار اسکان رسمی مسافران از۲۸اسفند ماه آغز می شود .

 • شهردار تفت ۱۳۹۶-۱۲-۲۷ ۱۲:۰۷

  شهردار تفت :

  جشنواره شب های تفت در شهرستان تفت برگزار می شود

  یزد - شهردار تفت از برگزاری جشنواره شب های تفت به مناسبت عید نوروز در این شهرستان خبر داد و گفت: این شهرستان برای استتقبال ازمسافران نوروز در امادگی کامل بسر می برد .

 • فرماندار شهرستان یزد ۱۳۹۶-۱۲-۲۷ ۰۹:۵۴

  فرماندار شهرستان یزد:

  ۲۶۰مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی در شهرستان یزد تعیین شده است

  یزد - فرماندار شهرستان یزد گفت: بیش از ۲۶۰ مدرسه با ۳هزار کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی در شهرستان یزد تعیین شده و امید است تمام شرایط لازم برای اسکان مسافران نوروزی در استان یزد فراهم شود .

 • دانش یزدی ۱۳۹۶-۱۲-۲۶ ۱۳:۴۵

  مدیرکل میراث فرهنگی وگردشگری استان یزد:

  شهر جهانی یزد آماده استقبال از مسافران نوروزی است

  یزد- شهر تاریخی یزد یکی از شهرهای تاریخی و کهن یزد است که در اجلاس کمیته فرهنگی یونسکو، ثبت جهانی شده که امسال نوروز متفاوتی در انتظار گردشگران و مسافران نوروزی این شهر است.

 • اصله نهال ۱۳۹۶-۱۲-۱۵ ۱۳:۱۴

  به مناسبت هفته منابع طبیعی؛

  ۱۰هزار اصله نهال در مهریز توزیع شد

  یزد- رئیس اداره منابع طبیعی و ابخیز داری مهریز گفت: توسعه فضای سبز شهرستان برای جلوگیری از فرسایش خاک و حفظ ذخایر ژنتییک گیاهان در این شهرستان ضروری است ودرهمین راستا از ابتدای اسفندماه۱۰هزار اصله نهال بین شهروندان مهریز توزیع شده و این کار تا ۲۱اسفند ماه ادامه دارد .

 • روستای دوست‌دار کتاب ۱۳۹۶-۱۲-۱۲ ۱۴:۱۲

  مدیر کل کتابخانه های عمومی استان یزد اعلام کرد:

  روستای «شرف‌آباد» اشکذر نامزد روستای دوست‌دار کتاب برتر کشور

  یزد –مدیر کل کتابخانه های عمومی استان یزد استا ن یزد گفت : روستای «شرف‌آباد» شهرستان اشکذر موفق شد عنوان روستای دوست‌دار کتاب برتر کشور را از آن خود کندو در بین ده روستای برتر دوست‌دار کتاب قرار گرفت .

 • زنان سرپرست خانوار ۱۳۹۶-۱۲-۱۲ ۱۳:۳۰

  رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان:

  ارائه خدمات مشاوره به زنان سرپرست خانوار مسیر توانمندسازی آنها را هموارتر می‌کند

  یزد - رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان گفت : ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به زنان سرپرست خانوار تحت پوشش و اعضای خانواده آنها مسیر توانمندسازی آنها را هموارتر می‌کند .

 • پروژه مخابراتی ۱۳۹۶-۱۱-۱۴ ۱۰:۰۲

  همزمان با ایام الله دهه فجر :

  ۱۷۹ پروژه مخابراتی در یزد به بهره برداری می رسد

  یزد - مدیر مخابرات منطقه یزد با اشاره به پروژه‌های در دست اقدام مخابرات در سطح استان گفت: در دهه مبارک فجر امسال ۱۷۹ پروژه مخابراتی به بهره‌برداری می‌رسد .

 • کلانتر ۱۳۹۶-۱۱-۰۹ ۱۱:۱۳

  رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد:

  بار افزایش نرخ ارز روی دوش صنایع استان یزد است

  یزد - سال ۹۶ سال خوبی برای اقتصاد نبود و رکود صنایع مشکلات زیادی را برای تولیدکنندگان پدید آورد. همچنین اخیرا گرانی افسار گسیخته قیمت ارز و کاهش ارزش پول ملی گوی سبقت را در نگران کردن مردم از رکود ربوده و زندگی را برای ایرانی ها سخت تر از گذشته کرده است.

 • فرماندار يزد : ۱۳۹۶-۱۱-۰۳ ۱۰:۴۳

  فرماندار یزد :

  وحدت و انسجام باید محور اصلی جشن‌های انقلاب اسلامی باشد

  یزد - رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان یزد گفت: کیفی سازی برنامه‌های دهه فجر موجب جذب بیش‌ازپیش جوانان به فرهنگ انقلاب و موجب افزایش نشاط اجتماعی در جامعه می‌شود ووحدت و انسجام باید محور اصلی جشن‌های انقلاب اسلامی باشد.

 • عالیه محرابی ۱۳۹۶-۰۹-۱۶ ۱۱:۰۴

  شاعره ای که ۵بار طعم شیرین دیدار با رهبر را چشید

  یزد - شاعر وجدان عصر خویش و تاریخ بشر است و شعر به لحاظ سادگی، بیان دلنشین و آهنگین آن که بیشترین تأثیر را بر مخاطب می گذاردوعالیه محرابی از آن دست شاعرانی می باشد که شعرش به دل می نشیندوی ۵بار طعم شیرین دیدار با رهبر را چشیده است .

 • فرماندار یزد ۱۳۹۶-۰۹-۱۳ ۱۱:۲۳

  واکاوی مشکلات یزد در گفتگو با فرماندار؛

  زیرساختهای یزد نیاز به ساخت و ساز دارد

  یزد- شهر جهانی یزد در لابه لای کوچه پس کوچه های تاریخی و باریکش پر از مشکلات و چالش های بی شماری است و برطرف کردن این مشکلات و چالش ها عزم جدی مسئولان شهری را می طلبد.

 • امام رضا ۱۳۹۶-۰۹-۱۱ ۱۰:۱۱

  در گفتگو با قدس آنلاین عنوان شد؛

  چتر برکت آستان مقدس رضوی بر مناطق محروم استان یزد و کرمان

  یزد- بخش فراوانی ازموقوفات یزد و کرمان مورد استفاده عموم مردم این منطقه قرار گرفته که این نشان‌ می دهد این سازمان توانسته با ترویج فرهنگ وقف به عنوان یک عمل شایسته، درصدد محرومیت‌زدایی بخش‌های مختلف در منطقه یزد و کرمان برآید.