همه‌ی خبرهای امروز
 • آیین بزرگداشت روز کتاب امروز ۱۲:۱۲

  ۲کتابخانه و ۵ کتابدار یزدی برگزیده کشوری شدند

  یزد – مدیر کل کتابخانه های عمومی استان یزد گفت: در آیین بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار که در تهران برگزار شد، ۲ باب کتابخانه عمومی و ۵ تن از کتابداران یزدی در بخش‌های مختلف به عنوان برگزیده کشوری معرفی شدند.

 • مهاجرت ۱۳۹۶-۰۷-۲۹ ۰۹:۳۳

  در گفتگو با قدس آنلاین عنوان شد؛

  فرهنگ اصیل یزد در تقابل یا تعامل مهاجرت

  یزد - یزد به دلیل صنعتی بودن همواره راه را برای ورود مهاجران داخلی و خارجی هموار کرده و ورود این مهاجران پیامدهای مثبت ومنفی را برای استان به همراه داشته است آمارها نشان می دهد یزد یکی از استان‌هایی است که بیشترین آمار مهاجرت نخبگان در آن وجود دارد ونیروهای متخصص از استان خارج شده ودرمقابل این خروجی، نیروهای غیرمتخصص وارد استان می‌شوند.

 • صنایع ۱۳۹۶-۰۷-۰۱ ۱۲:۰۱

  صنایع در استان یزد بیشترین آلایندگی را دارند

  یزد - استان یزد یک شهر صنعتی و کویری می باشد که پوشش گیاهی این منطقه بسیار ناچیز می باشد و صنایع و واحد های صنعتی در این استان آلودگی شدیدی را بوجود آورده اند نفس شهر کویری به شماره افتاده است .

 • جشنواره زیر سایه خورشید ۱۳۹۶-۰۵-۱۲ ۱۲:۳۱

  دبیر دهمین جشنواره زیر سایه خورشید استان یزد:

  استقبال مردم یزد از برنامه‌های زیر سایه خورشید شگفت‌آور بوده است

  یزد - دبیر دهمین جشنواره زیر سایه خورشید یزد گفت: از ابتدای این جشنواره حدود ۲۰۰ برنامه با حضور خدام بارگاه رضوی در سطح شهرستان‌های مختلف استان یزد اجرا شد و مردم یزد استقبال شگفت‌انگیزی از برنامه‌های حضور خدام رضوی در قالب جشنواره زیر سایه خورشید داشتند.

 • نمایش ۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۳:۱۱

  نمایش عروسکی هزار ساله ویتنام در یزد اجرا می شود

  یزد - سرپرست معاونت گردشگری میراث فرهنگی استان یزد گفت: مهم‌ترین نمایش عروسکی ویتنام با بیش از هزار سال قدمت که در تلاش برای ثبت در فهرست آثار جهانی یونسکو است ، با هدف ارتباط، معرفی و شناساندن فرهنگ دو کشور ویتنام و ایران در یزد اجرا خواهد شد.

 • مرکز تحقیقات سالمندی ۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۱۳:۳۱

  رئیس بهزیستی شهرستان اردکان:

  تکمیل مرکز تحقیقات سالمندی از مهمترین اولویت های این سازمان است

  یزد - رئیس بهزیستی شهرستان اردکان با بیان تکمیل مرکز تحقیقات سالمندی یکی از مهمترین اولویت های این سازمان است گفت: بسط و توسعه و مناسب سازی محیط شهری یکی از دغدهای اصلی این سازمان بوده که بدون شک این مهم با همکاری همه دستگاه ها نهادینه خواهد شد.

 • جشنواره کشوری « روح خدا» ۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۱۰:۱۴

  مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد:

  مهلت ارسال آثار به جشنواره کشوری « روح خدا» تمدید شد

  یزد - مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد با اشاره به برگزاری جشنواره کشوری « روح خدا» گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره کشوری « روح خدا» تا ۳۱ تیرماه تمدید شد.

 • مناسب سازی ۱۳۹۶-۰۴-۲۰ ۰۹:۰۰

  در گفتگو با قدس آنلاین عنوان شد؛

  طرح «شهربدون مانع»در اردکان نیازمند اعتباراست

  یزد- شهرستان اردکان قرار بود در ایران واستان یزد یکی از اولین شهرهایی باشد که طرح بدون مانع برای معلولین و سالمندان در آن اجرا شود و به شهر مطلوب وآرمانی برای این قشر تبدیل شود که متاسفانه این رویا هنوز برآورده نشده است.

 • بافت تاریخی یزد ۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۳:۲۶

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد اعلام کرد:

  بافت تاریخی یزد، ثبت جهانی شد

  یزد - سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از ثبت جهانی بافت تاریخی شهر یزد خبر داد.

 • یادواره شهدای اصناف استان یزد ۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۱۲:۲۱

  یادواره شهدای اصناف استان یزد و ۱۷ هزار شهید ترور در یزد آغاز به کار کرد

  یزد - رئیس بسیج اصناف استان یزد از برگزاری دوازدهمین یادواره شهدای اصناف و بازاریان استان و ۱۷ هزار شهید ترور کشور با همکاری بسیج اصناف یزد صبح روز شنبه در یزد خبر داد.

 • کاروان پیاده بافق یزد ۱۳۹۶-۰۴-۱۲ ۱۶:۵۹

  ۱۷۰ زائر پیاده شهرستان بافق در مسیر «جاده ولایت» گام نهادند

  بافق- ۱۷۰ زائر پیاده شهرستان بافق به رسم سنتی ۲۵ ساله برای عرض ارادت و تبریک به ساحت قدسی حضرت رضا(ع) در ایام دهه کرامت، پا در مسیر ۲۸ روزه جاده ولایت گذاشتند.