همه‌ی خبرهای امروز
 • فرماندار يزد : دیروز ۱۰:۴۳

  فرماندار یزد :

  وحدت و انسجام باید محور اصلی جشن‌های انقلاب اسلامی باشد

  یزد - رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان یزد گفت: کیفی سازی برنامه‌های دهه فجر موجب جذب بیش‌ازپیش جوانان به فرهنگ انقلاب و موجب افزایش نشاط اجتماعی در جامعه می‌شود ووحدت و انسجام باید محور اصلی جشن‌های انقلاب اسلامی باشد.

 • عالیه محرابی ۱۳۹۶-۰۹-۱۶ ۱۱:۰۴

  شاعره ای که ۵بار طعم شیرین دیدار با رهبر را چشید

  یزد - شاعر وجدان عصر خویش و تاریخ بشر است و شعر به لحاظ سادگی، بیان دلنشین و آهنگین آن که بیشترین تأثیر را بر مخاطب می گذاردوعالیه محرابی از آن دست شاعرانی می باشد که شعرش به دل می نشیندوی ۵بار طعم شیرین دیدار با رهبر را چشیده است .

 • فرماندار یزد ۱۳۹۶-۰۹-۱۳ ۱۱:۲۳

  واکاوی مشکلات یزد در گفتگو با فرماندار؛

  زیرساختهای یزد نیاز به ساخت و ساز دارد

  یزد- شهر جهانی یزد در لابه لای کوچه پس کوچه های تاریخی و باریکش پر از مشکلات و چالش های بی شماری است و برطرف کردن این مشکلات و چالش ها عزم جدی مسئولان شهری را می طلبد.

 • امام رضا ۱۳۹۶-۰۹-۱۱ ۱۰:۱۱

  در گفتگو با قدس آنلاین عنوان شد؛

  چتر برکت آستان مقدس رضوی بر مناطق محروم استان یزد و کرمان

  یزد- بخش فراوانی ازموقوفات یزد و کرمان مورد استفاده عموم مردم این منطقه قرار گرفته که این نشان‌ می دهد این سازمان توانسته با ترویج فرهنگ وقف به عنوان یک عمل شایسته، درصدد محرومیت‌زدایی بخش‌های مختلف در منطقه یزد و کرمان برآید.

 • آیین بزرگداشت روز کتاب ۱۳۹۶-۰۸-۲۷ ۱۲:۱۲

  ۲کتابخانه و ۵ کتابدار یزدی برگزیده کشوری شدند

  یزد – مدیر کل کتابخانه های عمومی استان یزد گفت: در آیین بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار که در تهران برگزار شد، ۲ باب کتابخانه عمومی و ۵ تن از کتابداران یزدی در بخش‌های مختلف به عنوان برگزیده کشوری معرفی شدند.

 • مهاجرت ۱۳۹۶-۰۷-۲۹ ۰۹:۳۳

  در گفتگو با قدس آنلاین عنوان شد؛

  فرهنگ اصیل یزد در تقابل یا تعامل مهاجرت

  یزد - یزد به دلیل صنعتی بودن همواره راه را برای ورود مهاجران داخلی و خارجی هموار کرده و ورود این مهاجران پیامدهای مثبت ومنفی را برای استان به همراه داشته است آمارها نشان می دهد یزد یکی از استان‌هایی است که بیشترین آمار مهاجرت نخبگان در آن وجود دارد ونیروهای متخصص از استان خارج شده ودرمقابل این خروجی، نیروهای غیرمتخصص وارد استان می‌شوند.

 • صنایع ۱۳۹۶-۰۷-۰۱ ۱۲:۰۱

  صنایع در استان یزد بیشترین آلایندگی را دارند

  یزد - استان یزد یک شهر صنعتی و کویری می باشد که پوشش گیاهی این منطقه بسیار ناچیز می باشد و صنایع و واحد های صنعتی در این استان آلودگی شدیدی را بوجود آورده اند نفس شهر کویری به شماره افتاده است .