همه‌ی خبرهای امروز
 • عضد زاده ۱۳۹۷-۰۳-۱۱ ۱۱:۴۹

  در گفتگو با قدس آنلاین عنوان شد:

  مراجعه ۴۷۰ نفر به مراکزدرمان اعتیاد شهرستان اردکان در سال گذشته

  یزد – اعتیاد یک بیماری خانمان سوز اجتماعی است که علاوه براینکه فرد مصرف کننده را دچارمشکلاتی می کند جامعه و اطرافیان را نیزدرگیرمی کند وعوارض ناشی ازآن برای جامعه تهدید جدی به شمارمی آید. ویرانگری های حاصل ازاین پدیده شوم زمینه سازسقوط بسیاری ازارزش ها وهنجارهای فرهنگی و اخلاقی شده است.

 • مدیر کل نها کتابخانه های استان یزد ۱۳۹۷-۰۳-۰۶ ۱۴:۴۸

  درگفتگو با قدس آنلاین عنوان شد :

  بالا بردن سرانه مطالعه تکلیف سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف است/ کتابخانه‌ها بسترساز مطالعه هستند

  یزد - کتاب و کتابخوانی وسرانه بالا مطالعه امروزه یکی ازشاخصه های اصلی توسعه یافتگی هرجامعه ای محسوب می شود و ایران نسبت به کشورهای دیگر دارای سرانه مطالعه پائینی است بسیاری افزایش قیمت کتاب ، کمبود وقت و مناسب نبودن محیط کتابخانه ها را ازجمله دلایلی می دانند که دربالابردن یا بالانبردن سرانه مطالعه نقش دارد.

 • مدیرکل جهاد کشاورزی استان یزد ۱۳۹۷-۰۲-۳۱ ۱۴:۲۱

  مدیرکل جهاد کشاورزی استان یزد در گفتگو با قدس آنلاین:

  حیات استان یزد به کشاورزی وابسته است

  یزد - استان یزد یکی از استان های کویری و صنعتی کشور است که به شدت از کمبود فضای سبز رنج می برد یزد یکی از قطب های فعال بخش کشاورزی در کشور است و حیات بسیاری از افراد در این شهر کویری و صنعتی به کشاورزی وابسته است.

 • معلول ۱۳۹۷-۰۱-۰۸ ۱۵:۱۹

  رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان خبرداد:

  ارائه خدمات توانبخشی بهزیستی اردکان به ۲ هزار معلول

  یزد - رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان گفت : بهزیستی اردکان بیش از دو هزار معلول و ۳۰۰ خانوار نیازمند شهرستان را تحت پوشش و حمایت خود قرار داده است .

 • مسافر نوروزی ۱۳۹۶-۱۲-۲۸ ۱۰:۰۷

  رئیس اداره روابط عمومی اموزش و پرورش استان یزد:

  ۶۶۰۰مسافر نوروزی در استان یزد اسکان یافتند

  یزد – رئیس اداره روابط عمومی اموزش و پرورش استان یزد از اسکان بیش از ۶هزار ۶۰۰مسافر نوروزی در استان یزد خبر داد و گفت : کار اسکان رسمی مسافران از۲۸اسفند ماه آغز می شود .

 • شهردار تفت ۱۳۹۶-۱۲-۲۷ ۱۲:۰۷

  شهردار تفت :

  جشنواره شب های تفت در شهرستان تفت برگزار می شود

  یزد - شهردار تفت از برگزاری جشنواره شب های تفت به مناسبت عید نوروز در این شهرستان خبر داد و گفت: این شهرستان برای استتقبال ازمسافران نوروز در امادگی کامل بسر می برد .

 • فرماندار شهرستان یزد ۱۳۹۶-۱۲-۲۷ ۰۹:۵۴

  فرماندار شهرستان یزد:

  ۲۶۰مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی در شهرستان یزد تعیین شده است

  یزد - فرماندار شهرستان یزد گفت: بیش از ۲۶۰ مدرسه با ۳هزار کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی در شهرستان یزد تعیین شده و امید است تمام شرایط لازم برای اسکان مسافران نوروزی در استان یزد فراهم شود .

 • دانش یزدی ۱۳۹۶-۱۲-۲۶ ۱۳:۴۵

  مدیرکل میراث فرهنگی وگردشگری استان یزد:

  شهر جهانی یزد آماده استقبال از مسافران نوروزی است

  یزد- شهر تاریخی یزد یکی از شهرهای تاریخی و کهن یزد است که در اجلاس کمیته فرهنگی یونسکو، ثبت جهانی شده که امسال نوروز متفاوتی در انتظار گردشگران و مسافران نوروزی این شهر است.

 • اصله نهال ۱۳۹۶-۱۲-۱۵ ۱۳:۱۴

  به مناسبت هفته منابع طبیعی؛

  ۱۰هزار اصله نهال در مهریز توزیع شد

  یزد- رئیس اداره منابع طبیعی و ابخیز داری مهریز گفت: توسعه فضای سبز شهرستان برای جلوگیری از فرسایش خاک و حفظ ذخایر ژنتییک گیاهان در این شهرستان ضروری است ودرهمین راستا از ابتدای اسفندماه۱۰هزار اصله نهال بین شهروندان مهریز توزیع شده و این کار تا ۲۱اسفند ماه ادامه دارد .

 • روستای دوست‌دار کتاب ۱۳۹۶-۱۲-۱۲ ۱۴:۱۲

  مدیر کل کتابخانه های عمومی استان یزد اعلام کرد:

  روستای «شرف‌آباد» اشکذر نامزد روستای دوست‌دار کتاب برتر کشور

  یزد –مدیر کل کتابخانه های عمومی استان یزد استا ن یزد گفت : روستای «شرف‌آباد» شهرستان اشکذر موفق شد عنوان روستای دوست‌دار کتاب برتر کشور را از آن خود کندو در بین ده روستای برتر دوست‌دار کتاب قرار گرفت .

 • زنان سرپرست خانوار ۱۳۹۶-۱۲-۱۲ ۱۳:۳۰

  رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان:

  ارائه خدمات مشاوره به زنان سرپرست خانوار مسیر توانمندسازی آنها را هموارتر می‌کند

  یزد - رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان گفت : ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به زنان سرپرست خانوار تحت پوشش و اعضای خانواده آنها مسیر توانمندسازی آنها را هموارتر می‌کند .

 • پروژه مخابراتی ۱۳۹۶-۱۱-۱۴ ۱۰:۰۲

  همزمان با ایام الله دهه فجر :

  ۱۷۹ پروژه مخابراتی در یزد به بهره برداری می رسد

  یزد - مدیر مخابرات منطقه یزد با اشاره به پروژه‌های در دست اقدام مخابرات در سطح استان گفت: در دهه مبارک فجر امسال ۱۷۹ پروژه مخابراتی به بهره‌برداری می‌رسد .

 • کلانتر ۱۳۹۶-۱۱-۰۹ ۱۱:۱۳

  رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد:

  بار افزایش نرخ ارز روی دوش صنایع استان یزد است

  یزد - سال ۹۶ سال خوبی برای اقتصاد نبود و رکود صنایع مشکلات زیادی را برای تولیدکنندگان پدید آورد. همچنین اخیرا گرانی افسار گسیخته قیمت ارز و کاهش ارزش پول ملی گوی سبقت را در نگران کردن مردم از رکود ربوده و زندگی را برای ایرانی ها سخت تر از گذشته کرده است.

 • فرماندار يزد : ۱۳۹۶-۱۱-۰۳ ۱۰:۴۳

  فرماندار یزد :

  وحدت و انسجام باید محور اصلی جشن‌های انقلاب اسلامی باشد

  یزد - رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان یزد گفت: کیفی سازی برنامه‌های دهه فجر موجب جذب بیش‌ازپیش جوانان به فرهنگ انقلاب و موجب افزایش نشاط اجتماعی در جامعه می‌شود ووحدت و انسجام باید محور اصلی جشن‌های انقلاب اسلامی باشد.