همه‌ی خبرهای امروز
 • اکسین جدید ۱۳۹۷-۰۵-۲۱ ۱۴:۰۰

  نماینده استان، بازیکن بومی ندارد

  اُکسین، غریبه ای در میان ما

  مجتبی علی مردانی

  کرج- اُکسین البرز روز گذشته در آغازین هفته لیگ دسته اول فوتبال ایران در خانه به پیروزی یک بر صفر مقابل فجرسپاسی شیراز رسید.

 • اکسین-1 ۱۳۹۷-۰۴-۰۹ ۱۰:۱۷

  اُکسین ظرفیت های فوتبال البرز را هم ببیند

  کرج - باشگاه اُکسین در حالی با مدیریت جدید خود در فصل نقل وانتقالات پیش فصل لیگ یک فوتبال ایران حضور پیدا کرده که ضرورت دارد در تشکیل تیم جدید به ظرفیت های فوتبال البرز نیز توجه ویژه ای داشته باشد.

 • پاکداشت طبیعت ۱۳۹۷-۰۳-۲۸ ۱۶:۰۷

  یادداشت؛

  پاکداشت طبیعت، تلنگر، پویش اجتماعی

  کرج- اجرای طرح پاکداشت طبیعت با محوریت خانواده ورزش وجوانان استان البرز در حالی قرار است اول تیرماه در جاده کرج به چالوس به اجرا درآید که به نظر می رسد اجرای این طرح و پویش اجتماعی می تواند تلنگر خوبی باشد تا ببینیم چه بر سر محیط زیست پیرامون ما آمده است.

 • لوازم خانگی ۱۳۹۷-۰۳-۰۸ ۱۲:۳۵

  یادداشت؛

  مظلومیت کالای ایرانی در مراکز تجاری کرج

  کرج- تقویت و رواج کالای ایرانی در حالی به یک پویش همگانی مبدل شده است که به نظر می رسد در بعد عرضه و معرفی تولیدات داخلی همچنان میدان وعرصه در اختیار برندهای خارجی است.

 • تفرجگاه ۱۳۹۷-۰۳-۰۱ ۱۶:۴۳

  یادداشت؛

  کلانشهرکرج نیازمند توسعه مراکز تفرجگاهی

  کرج- در حالی که از مراکز تفریحی و گردشگری به عنوان یکی از شاخصه های یک شهر بانشاط یاد می شود اما کلانشهر کرج بنابه دلایل مختلف از این موهبت کم بهره است و شهروندان انتخاب های اندکی برای گذران اوقات فراغت خود دارند.

 • فوتبال البرز ۱۳۹۷-۰۲-۲۷ ۱۳:۰۹

  دیده نشدن رسانه های گروهی در تقدیر از فعالان فوتبال البرز

  کرج- مراسم تقدیر از برترین های فوتبال البرز در حالی روز گذشته با حضور جامعه فوتبال وبرخی مسئولان برگزار شد که در این مراسم همه دیده شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند اما فرصت ومجالی برای دیده شدن زحمات یکساله جامعه رسانه ای و یک قدردانی ساده از آنها به وجود نیامد.

 • سینما ۱۳۹۷-۰۲-۱۸ ۱۵:۰۵

  یادداشت؛

  رنج نسل جوان البرز از فقدان زیرساخت های فرهنگی

  کرج- امروزه در تمامی کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه مراکز فرهنگی همچون سینما وتئاتر به عنوان یکی از اصلی ترین اماکن برای گذران اوقات فراغت نسل جوانان ومحیطی فرهنگ ساز شناخته می شوند.

 • کشاورزی در کم‌ آبی ۱۳۹۷-۰۲-۱۰ ۱۰:۴۸

  یادداشت قدس آنلاین؛

  خشکسالی در همین حوالی است...

  کرج- اُفت شدید میزان بارش های آسمانی در نقاط مختلف کشور در حالی نگرانی ها از تامین منابع آب پایدار را دوچندان کرده است که متاسفانه همچنان طیف وسیعی از شهروندان آن را باور ندارند.

 • کشتی البرز ۱۳۹۷-۰۱-۲۳ ۱۴:۲۵

  یادداشت؛

  سیر صعودی میزبانی های بین المللی ورزش البرز

  کرج- استان البرز در حالی به عنوان یکی از ۵ استان مدال آور کشور در سطح ملی شناخته می شود که به نظر می رسد در بعد میزبانی از رویدادهای بین المللی نیز روند روبه رشدی را در پیش گرفته است.