همه‌ی خبرهای امروز
 • برف کرج ۱۳۹۶-۱۱-۰۸ ۱۳:۱۰

  بارش برف در البرز و داستان تکراری غافلگیری مسئولان

  کرج- بارش دیرهنگام برف در استان البرز هرچند خوشحالی و شادمانی مردمان این دیار را به دنبال داشت اما به علت داستان تکراری غافلگیری مسئولان منجر به ایجاد مشکلات زیادی برای طیف های مختلف مردم به خصوص در معابر شهری و برون شهری شد.

 • زلزله ۱۳۹۶-۱۰-۰۳ ۱۵:۵۹

  زلزله ۲۹ آذر ما را به خود بیاورد

  کرج- وقوع زلزله ۵/۲ ریشتری چهارشنبه شب در کنار همه استرس ها،شب گردی ها ونگرانی ها می تواند در صورت توجه وتغییرنگاه مسئولان واتخاذ رویکردی متفاوت در آینده سرمنشا برکات و ثمرات خوبی برای اتفاقات مشابه پیش رو باشد.

 • شورای شهر کرج ۱۳۹۶-۰۹-۲۱ ۱۳:۱۱

  گردش آزاد اطلاعات، اتفاق فرخنده شورای شهر پنجم کرج

  کرج- شورای شهر پنجم کرج چند ماهی است فعالیت خود را آغاز کرده اما درهمین مدت کوتاه شاهد روندی هستیم که گردش آزاد اطلاعات را به دنبال دارد و این اتفاق فرخنده می تواند منشا اثرات مثبتی برای شهر کرج باشد.

 • پیاده رو کرج-3 ۱۳۹۶-۰۹-۱۳ ۱۳:۴۱

  ارتقاء فرهنگ شهروندی نیاز امروز کلانشهر کرج

  کرج- مدیریت شهری کرج در دور تازه فعالیت های خود در حالی محله محوری را یکی از اولویت های کاری خود عنوان کرده که به نظر می رسد ارتقاء فرهنگ شهروندی باید به عنوان یک مکمل به شکل جدی مورد توجه قرار گیرد.

 • پروژه های عممرانی ۱۳۹۶-۰۹-۰۸ ۱۵:۴۴

  پروژه های عمرانی کرج چشم انتظار پایان مناقشات مسئولان

  کرج- شهری که بواسطه سوء مدیریت ها، بسیاری از فرصت ها را تباه شده می بیند، محق تداوم بی مهری ها و ناملایمات جریانی و سیاسی نیست و یقینا تداوم روند موصوف، کورسوی ایجاد شده برای شهروندان به امید برخورداری از شهری مترقی را خاموش خواهد کرد و وقوع چنین شرایطی، مرگ تعامل حداکثری شهروندان با مدیریت شهری را رقم خواهد زد.

 • داعش ۱۳۹۶-۰۹-۰۳ ۱۴:۳۱

  پرچم سیاه داعش بر زمین نشست

  کرج- قرار نبود مرگش به این زودی باشد چراکه قرار بر این بود داعش پس از خروج نیروهای امریکایی از عراق سالها بماند و بلای جان مسلمانان, شیعه و سنی و مردم جهان باشد.

 • بسیج ۱۳۹۶-۰۹-۰۲ ۰۹:۳۳

  بسیج، تقدم تفکر بر فشنگ

  کرج- واقعیت این است که ایده تأسیس بسیج، از خاستگاه معرفتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ناشی شده است.