همه‌ی خبرهای امروز
 • زنجان ۱۳۹۶-۰۹-۲۸ ۱۰:۵۱

  با اجرای طرح‌های توسعه‌ای و ایجاد زیرساخت

  بهار گردشگری در روستاهای زنجان

  زنجان- زنجان با قدمتی سه‌هزارساله، آثار و بناهای تاریخی ارزشمندی را در خود جای‌داده است که هریک از آن‌ها در نوع خود منحصربه‌فرد بوده و دارای ویژگی خاص معماری و ارزش‌های فرهنگی و هنری است و به لحاظ تعداد آثار تاریخی ثبت‌شده در فهرست آثار ملی در منطقه شمال غرب کشور مقام نخست را دارد.

 • خودرو ۱۳۹۶-۰۸-۰۸ ۰۹:۵۳

  انصراف سرمایه‌گذاران در زنجان

  برق بروکراسی تولیدکنندگان خودروی برقی را گرفت

  زنجان- هنوز ۴ ماهی از خبر پرطمطراق تولید خودروی برقی کشور در استان زنجان نمی‌گذرد که ناصر فغفوری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد نخستین واحد خودروی برقی کشور با سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری در زنجان راه‌اندازی می‌شود

 • تصادف اتوبوس محور فهرج _ زاهدان ۱۳۹۶-۰۸-۰۶ ۱۰:۰۶

  ۱۱۰ نفر فوتی در ۶ ماهه نخست سال

  حادثه در جاده‌های زنجان سبقت می‌گیرد

  زنجان- آمار تصادفات منجر به فوت در استان زنجان در طی سال گذشته با کاهش روبرو بوده و به ۲۴۹ نفر رسیده است که بنا بر گفته فرمانده انتظامی استان زنجان شاید آمار خوبی باشد ولی قانع‌کننده نیست.

 • گندم ۱۳۹۶-۰۷-۱۵ ۱۰:۰۵

  به دلیل ضعف اقتصادی کشاورزان

  دسترنج گندم کاران زنجانی نان سفره دلالان می‌شود

  زنجان-به دلیل شرایط جوی نامناسب و کاهش فراوان بارندگی‌ها، اغلب گندم کاران زنجانی قادر به بازدهی اقتصادی مناسب و همچنین بازپرداخت تسهیلات نیستند

 • عزاداری ۱۳۹۶-۰۷-۰۹ ۰۸:۲۴

  آئین عزاداری در ایران

  «عشق» اینجا غوغا می‌کند

  قدس آنلاین-نخل گردانی، طبق کشی، طشت گذاری، دسته‌های شاخسی واخسی، زارخاک، گِل مالی، بیل زنی و...» تنها مشتی از خروارها جلوه‌ها و مراسم‌های عزاداری است که مردم شهرهای مختلف ایران در این روزها و شب‌های عزای سید و سالار شهیدان انجام می‌دهند.

 • خشکسالی ۱۳۹۶-۰۷-۰۳ ۰۸:۵۰

  فرونشست یک متری سفره‌های آب

  عطش زنجان بیشتر می شود

  زنجان-بنا بر گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ۷۰ روستای استان زنجان با مشکل حاد بی‌آبی مواجه هستند و اثرات سوء این کم‌آبی تا شهر زنجان نیز امتدادیافته است.

 • کارگران ۱۳۹۶-۰۶-۲۴ ۱۲:۴۰

  کارگران روغن نباتی«جهان» نانشان در روغن نیست

  زنجان- کارگران روغن نباتی جهان که ماه هاست روغن بیکاری را بر تن خود زده اند با وجود اینکه بار ها با اجتماع در مقابل استانداری خواستار دریافت مطالبات خود شدند اما این تجمعات و وعده های مسئولان مبنی بر احقاق حقوق کارگران تاکنون دستاوردی نداشته است.