همه‌ی خبرهای امروز
 • تالاب زریبار ۱۳۹۶-۰۷-۲۶ ۱۰:۰۴

  نبود مدیریت واحد در مریوان درد سر ساز شده است

  تالاب«زریبار» پناهگاه بی پناه

  سنندج-پناهگاه حیات وحش زریبار و تالاب بین المللی آن که بیست وسومین عضو تالاب کنوانسیون رامسر است دارای حجم تقریبی آب بیش از ۳۰ میلیون مترمکعب بوده و سرریز آب دریاچه از قسمت جنوبی با نام رودخانه مریوان خارج می شود.

 • عزاداری ۱۳۹۶-۰۷-۰۹ ۰۸:۲۴

  آئین عزاداری در ایران

  «عشق» اینجا غوغا می‌کند

  قدس آنلاین-نخل گردانی، طبق کشی، طشت گذاری، دسته‌های شاخسی واخسی، زارخاک، گِل مالی، بیل زنی و...» تنها مشتی از خروارها جلوه‌ها و مراسم‌های عزاداری است که مردم شهرهای مختلف ایران در این روزها و شب‌های عزای سید و سالار شهیدان انجام می‌دهند.

 • سالن ورزشی ۱۳۹۶-۰۶-۲۱ ۰۹:۵۲

  پروژه‌ای که ۱۲ ساله شد

  سکوهای ورزشی«گولان» چشم‌ انتظار اعتبار

  سنندج – سالن ورزشی شش‌هزارنفری شهر سنندج ازجمله پروژه‌هایی است که کلنگ احداث آن ۱۲ سال پیش‌بر زمین خورد اما باوجود گذشت از ۳ دولت اما هنوز پیشرفت آن به ۵۰ درصد نیز نرسیده است.

 • ایلام ۱۳۹۶-۰۶-۰۹ ۱۳:۰۴

  در بیجار مسئولین اهمیت چندانی به ورزش نمی‌دهند

  ورزش بیجار نشاط می‌خواهد

  سنندج- اگر این روزها سری به سالن‌های ورزشی بیجار بزنید، متوجه خواهید شد که چرا جوانان دیگر علاقه‌ای به ورزش ندارند یا برخی سالن‌ها به دلایل ناچیز تخریب‌شده است و با یک تعمیرات جزئی دوباره بازسازی و آماده استفاده می‌شود. متأسفانه در بیجار مسئولین اهمیت چندانی به ورزش نمی‌دهند که این مسئله هم به نبود اعتبارات کافی جهت بازسازی سالن‌ها و اماکن ورزشی برمی‌گردد.

 • جاده بیجار ۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۴:۰۱

  وعده ای که ۳۴ سال در دست انداز اعتبار گیر کرده است؛

  جاده بیجار-همدان از میان ۱۱ دولت گذشت

  سنندج- جاده مواصلاتی «بیجار-همدان» شاهراهی محسوب می‌شود که می‌تواند استان‌های کردستان، همدان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی را به یکدیگر متصل کند اما این جاده باوجود گذشت از میان وعده‌های ۱۱ دولت هنوز به سرانجامی نرسیده است.

 • مسکن مهر کردستان ۱۳۹۶-۰۵-۲۷ ۱۱:۰۵

  بالا رفتن سود مشارکت، عامل اصلی اعتراض متقاضیان؛

  پایان مبهم مسکن مهر در کردستان