همه‌ی خبرهای امروز
 • پارک بانوان یاسوج ۱۳۹۶-۰۷-۲۱ ۱۰:۳۵

  پارک بانوان یاسوج و پنجره‌های شکسته

  یاسوج- اگر پنجره‌ای شکسته باشد و مرمت نشود آنکس که تمایل به شکستن قانون و هنجارهای اجتماعی را دارد با مشاهده بی تفاوتی جامعه به این امر دست به شکستن شیشه دیگری خواهد زند. دیری نمی‌پاید که شیشه‌های بیشتری شکسته می‌شود و این احساس آنارشستی گسترش یافته و با خود پیام‌هایی را به همراه خواهد داشت.

 • محمدحسین آزادی ۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۱۴:۰۵

  توسعه استان، موانع و راهکارها؛

  کهگیلویه و بویراحمد سرزمین ثروت و محرومیت

  یاسوج- دستیابی‌ به‌ نتیجه‌ مطلوب‌ جهت رفع‌ محرومیت‌ها از چهره کهگیلویه و بویراحمد، نیازمند انجام‌ حرکت‌ ضربتی، سریع‌ و جهادی، مبتنی بر برنامه ای دقیق، مدوّن و کارشناسی شده، مطابق با سندهای بالای دستی نظیر برنامه ششم توسعه و سند چشم انداز ۲۰ ساله است.

 • ضریح امام رضا ۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۱۴:۰۳

  پرتوی از نگاه رضوی به موضوع محرومیت

  قانون زکات برای تأمین زندگی بینوایان وضع شد

  یاسوج- در معارف و احکام قرآنی، همچنین در سیره نبوی و علوی و نیز در سیره رضوی توجه به مستمندان و فقرا جایگاه ویژه ای دارد. فقر مادی در نگاه دینی، امری مذموم است زیرا فقر، عامل بسیاری از نابسامانی هاست؛ چنانکه امام رضا(ع) فرمودند: فقر کلید بدبختی هاست.

 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد ۱۳۹۶-۰۷-۱۸ ۱۶:۳۹

  راه سخت استاندار غیر بومی در کهگیلویه و بویراحمد

  یاسوج- علی محمد احمدی اولین استاندار دولت دوازدهم در استان است که چندی پیش به جای موسی خادمی به استان آمد. غیربومی است در حالی به کسوت استانداری کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد که با چالش های جدی در سطح استان مواجه است.

 • سیمان سپو دهدشت ۱۳۹۶-۰۷-۱۵ ۱۱:۱۱

  سیمان سپوی دهدشت، سرمایه‌گذاری روی مهره سوخته/ کارخانه سیمان، هندوانه تولید کرد!

  یاسوج- زمین‌هایی که قرار بود در خدمت سرمایه‌گذاری و توسعه کهگیلویه باشد به‌عنوان زمین کاشت هندوانه به مردم اجاره داده‌شده است تا بدین‌وسیله برگ زرین دیگری در دفتر انحراف سرمایه‌گذاری در استان ورق بخورد.

 • اميريان ۱۳۹۶-۰۷-۱۱ ۱۰:۵۶

  بروکراسی اداری مانع توسعه صنعت دامپروری در کهگیلویه

  دیشموک-منطقه دیشموک به جهت برخورداری از دو اقلیم سردسیری و معتدل بهترین شرایط را برای اجرای طرح های دامپروری و مشاغل خانگی دارا است.

 • جمعه سیاه- 17 شهریور ۱۳۹۶-۰۶-۱۸ ۲۲:۲۸

  یادداشت/

  واقعهٔ ۱۷ شهریور ۱۳۵۷ معروف به «جمعهٔ سیاه»

  یاسوج- واقعهٔ ۱۷ شهریور ۱۳۵۷ معروف به «جمعهٔ سیاه» که در منابع از آن با عنوان «کشتار ۱۷ شهریور» نیز یاد می‌شود، واقعه‌ای در جریان ناآرامی‌هایی بود که در نهایت به وقوع انقلاب ۱۳۵۷ ایران انجامید.