همه‌ی خبرهای امروز
 • میزگرد اقتصادی ۱۳۹۶-۱۲-۲۴ ۰۹:۲۵

  میزگرد اقتصادی(۱۱) قدس آنلاین با موضوع « قاچاق کالا و بررسی ادعای دولت مبنی بر کاهش پدیده قاچاق »:

  آمارهای دولت مبتنی بر کاهش قاچاق واقعی نبوده و مبنی بر حدس و گمان است/مناطق آزاد و ویژه اقتصادی یکی از مبادی اصلی ورود قاچاق به کشور است

  دولتی که مسئولین اقتصادیش کاسب باشند و خودشان هم به این موضوع معترف باشند طبیعتا با طرح هایی که در خلاف منافعشان است مخالفت می کنند. وقتی آقایان در رسانه ملی با افتخار و منت گذاشتن می گویند من چند صد میلیارد تومان ثروت دارم و از پورشه آخر سیستمم پیاده شدم و پشت میز وزارت نشستم. مگر ۱۰۰۰ میلیارد تومان الکی است؟

 • میزگرد ۱۳۹۶-۱۲-۰۹ ۱۳:۲۶

  میزگرد اقتصادی(۱۰) قدس آنلاین با موضوع « بررسی ابلاغیه وزیر راه و شهرسازی به سازمان های نظام مهندسی کشور»:

  ابلاغیه وزیر راه اجرایی شود باید فاتحه مسکن ایمن را بخوانیم/ حتی یک ریال از ارتقا سطح مهندسان درآمد نداریم/ در زمینه آموزش نه تنها درآمدی نداریم بلکه سوبسید هم می دهیم

  در ماه های گذشته وزیر راه و شهرسازی ابلاغیه ای را خطاب به سازمان های نظام مهندسی کشور ابلاغ کرد که بر اساس آن رویه گذشته مبنی بر کسر ۵ درصد از درآمد مهندسان ناظر بابت حق نظارت بر ساخت و ساز از سوی نظام مهندسی لغو خواهد شد. موضوعی که با واکنش سازمان های نظام مهندسی کشور مواجه شده است. در این راستا پایگاه خبری_ تحلیلی قدس آنلاین در میزگردی با حضور بیژن خطیبی عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان تهران و نایب رییس انجمن صنفی پیمانکاران استان تهران و طاهره نصر، رییس گروه معماری و نایب رییس کمیسیون انرژی، مصالح و محیط زیست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به بررسی این موضوع پرداخته است.

 • میزگرد بودجه ۱۳۹۶-۱۰-۱۶ ۰۹:۴۷

  میزگرد اقتصادی(۹) قدس با موضوع «بررسی لایحه بودجه سال ۹۷ »:

  توسعه مناطق محروم درلایحه ۹۷ جایی ندارد

  فرزانه غلامی

  با تصویب کلیات لایحه بودجه سال آینده در کمیسیون تلفیق مجلس، نمایندگان در روزهای پیش رو به بررسی جزئیات این لایحه خواهند پرداخت. میزگرد قدس را در خصوص بررسی شاخص‌ها و جزئیات مهم اقتصادی لایحه ۱۱۹۴ هزار میلیارد تومانی دولت با حضور موسی‌الرضا ثروتی و علی بروغنی دو عضو شورای تنقیح قوانین مجلس و نمایندگان سابق مجلس در ادامه بخوانید:

 • مالباختگان کاسپین ۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۱۱:۳۹

  میزگرد اقتصادی(۸) قدس آنلاین با موضوع «بررسی وضعیت مالباختگان موسسه کاسپین»:

  دلایل ارزیابی غیرواقعی املاک موسسه کاسپین چیست؟ / چرا میزان تسهیلات پرداخت شده و افراد دریافت کننده این تسهیلات روشنگری نمی شود؟/ چرا مجوزهای صادر شده از سوی بانک مرکزی کتمان می شود؟

  اگر چه بانک مرکزی و در راس آن ولی اله سیف به صراحت مالباختگان را مقصر دانسته و آن ها را به واسطه سپرده گذاری در موسسات غیر مجاز نکوهش می کند. اما مالباختگان امروز و سپرده گذاران دیروز با دلایل و مدارکی که به تایید نمایندگان مجلس نیز رسیده است معتقدند: " این موسسات مجوز داشته اند که اگر چنین نبود چگونه ممکن است در سایت بانک مرکزی ثبت شده و نزد این بانک ذخیره سپرده قانونی داشته اند". در این زمینه پایگاه خبری قدس آنلاین در میزگردی که حدود سه ساعت به طول انجامید پای درد و دل ۵ تن از مالباختگان این موسسات نشسته است که متن آن در ذیل از نظرتان می گذرد: