همه‌ی خبرهای امروز
 • رشتخوار ۱۳۹۷-۰۶-۲۴ ۱۱:۴۰

  رئیس شورای اسلامی شهرستان رشتخوار:

  تعداد قطارهای مسافربری در رشتخوار را افزایش دهید

  مسیرریلی خواف - رشتخوار - تهران قبلا روزدرمیان قطار داشت اما مدتی است که تعداد قطارهای این مسیربه هر چهار روز یک بار کاهش یافته و این موضوع گلایه های اهالی رشتخوار رابه دنبال داشته است.

 • رشتخوار ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ ۱۱:۰۸

  کشاورزان رشتخواری خواستار استمهال وام ها شدند

  جمعی از کشاورزان رشتخواری بحران زده سالهاست به دنبال خشکسالی، کاهش بارندگی وباران و سرما زدگی محصولشان دچار خسارت می شود و نمی توانند وام های خود را پرداخت نمایند و تقاضای استمهال وام ها از بانک های این شهرستان دارند.

 • رشتخوار ۱۳۹۷-۰۴-۲۶ ۱۰:۴۲

  مطالبات کشاورزان" گندمکار رشتخوار پرداخت نشده است

  رشتخوار-به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، جمعی از کشاورزانرشتخوار از دیرکرد تحویل مطالبات گندمکاران از مسئولان انتقاد کردند و گفتند : کشاورزان گندمکار شهرستان رشتخوار به بانک ها بدهکارند و فشار مضاعف بانک ها برای پرداخت بدهی موجب مشکلاتی برای این قشرشده است.

 • روستای گردشگری و غار تاریخی مغان ۱۳۹۷-۰۴-۰۳ ۱۸:۳۴

  همه آنچه درباره روستای گردشگری مغان باید بدانید

  نهنگ خوابیده در غار مغان و بلعیدن گردشگران!

  قدس آنلاین- احمد فیاض: در فلکلوریک مردم و یا همان ادبیات و فرهنگ عامیانهٔ این روستا؛ چنین آمده است که گویا در زمان‌های کهن، پیر و مُغ روحانی زرتشتی به‌منظور تهذیب نفس و اندیشه و ریاضت به این روستا و غار مشهورش پناه آورده و سکونت پیشه می‌کند. در ادامه عده‌ای از زرتشتیان و مریدان نیز به او پیوسته و به همین دلیل این روستا و غار مشهورش به «مغان»، شهره ایران‌زمین می‌شود.

 • افزایش سطح دانش سلامت بیماران ۱۳۹۷-۰۳-۰۹ ۱۱:۱۱

  مدیر پرستاری بیمارستان فوق تخصصی رضوی بیان کرد:

  آموزش خودمراقبتی به بیماران ۷ تا ۸۰ سال در جشنواره بیمارستان رضوی

  قدس آنلاین:مدیر پرستاری بیمارستان فوق تخصصی رضوی تأکید کرد: واحد آموزش به بیمار این بیمارستان اهتمام ویژه‌ای به ارتقای سطح سلامت مردم جامعه به ویژه در مناطق محروم مشهد دارد.

 • تاکسیرانان ۱۳۹۷-۰۳-۰۹ ۱۱:۱۰

  درجلسات مرکز افکارسنجی آستان قدس رضوی مطرح شد؛

  لزوم مدیریت مسیرهای منتهی به حرم مطهر رضوی توسط آستان قدس رضوی/ حضور موثر تاکسیرانان در شورای مخاطبان آستان قدس رضوی

  قدس آنلاین:تاکسیرانان مشهد مقدس از جمله همسایگانی هستند که از دیرباز واسطه وصال زائران و امام مهربانی‌ها بوده و هستند. برخی از آن ها از نقاط مختلف به سوی حرم روانه می شوند و برخی نیز توفیق خدمت یافته اند تا هر روزشان را با عرض ادب و سلام به ولی نعمت خود متبرک کنند.