شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ / السبت ٢٤ ذو القعدة ١٤٣٥ / Saturday, September 20, 2014

جزئیات خبر

صفحه اصلی >
زمان مخابره : ۱۳۹۱/۹/۲۴ - ۲۰:۱۷
کد خبر : ۹۰۸۹۶


محاکمه مجری سرشناس تلویزیون بخاطر رابطه نامشروع + گفت و گو با دختر "فریب خورده"


یکی از مجریان صداوسیما به اتهام ارتباط نامشروع با دختری جوان تحت تحقیقات قضایی قرار گرفته است.

 یکی از مجریان سرشناس صداوسیما چهارشنبه هفته گذشته برای ادای توضیحات درباره اتهام آزار و اذیت یک دختر جوان در یکی از مراجع قضایی حاضر شد.

ماجرا از این قرار است که دختر جوانی با اعلام شکایت از این مجری معروف مدعی شد: سال 88 این مجری تلویزیون در حالی که هر دو در حج بودیم به من ابراز علاقه کرد و گفت به خاطر مشکلاتی که با همسرش دارد، در شرف طلاق است و از من خواست بعد از طلاق با او ازدواج کنم. پیش از اینکه به حج مشرف شویم هم به بهانه‌ مسائل کاری با من در تماس بود.

اجاره سوئیت اختصاصی در کیش

وی با بیان اینکه من هم بدم نمی‌آمد با این فرد ازدواج کنم ادامه داد: بعد از اینکه از حج برگشتیم، به بهانه برگزاری همایشی در کیش مرا با خود همراه کرد اما وقتی به آنجا رسیدیم متوجه شدم که خبری از همایش نیست. او یک سوئیت اختصاصی اجاره و مرا خواهرزاده خود معرفی کرده بود. در آنجا بود که برای اولین بار با من ارتباط برقرار کرد.

تلاش برای اخذ وام 100 میلیونی با ضمانت شاکی

دختر جوان با بیان اینکه این مجری تلویزیون به او پیشنهاد ازدواج داده بود گفت: بعد از آن هم، به بهانه‌های مختلف مرا به حدود 7 شهر دیگر مانند مشهد، اصفهان و شیراز برد و با من ارتباط داشت.

وی گفت: مدتی بعد که به او گفتم پس کی با من ازدواج می‌کنی، مدعی شد به خاطر مشکلات مالی این کار به تعویق افتاده و از من خواست ضمانت او را برای دریافت وام یک صد میلیون تومانی بپذیرم که من هم قبول کردم اما در جریان اخذ وام بودیم که متوجه شدم موضوع اختلاف خانوادگی و اقدام برای جدایی از همسرش دروغ است.

انصراف از شکایت با وساطت مسئولان صداوسیما/شکایت مجدد به دلیل تهدید متهم

دختر جوان گفت: اسفندماه سال 88 از این فرد شکایت کردم و در همان زمان متوجه شدم که گویا با زن دیگری هم ارتباط دارد. برخی از مسئولان تلویزیون میانجیگری کردند و من از شکایت خودم منصرف شدم. اما مدتی است که مرا تهدید می‌کند که سفته‌هایی که از من در اختیار دارد را به اجرا می‌گدارد.

ممنوع‌التصویر شدن مجری با شکایت دختر جوان

وی با بیان اینکه با اعلام شکایت مجدد من، این فرد ممنوع‌التصویر شده است گفت: تمام مستندات از جمله پرینت مکالمات، پیامک‌ها، اسامی هتل‌هایی که رفتیم را به مسئولان قضایی ارائه کردم و منتظر هستم تا به این پرونده رسیدگی شود.

یک منبع آگاه گفت: متهم پرونده تا این لحظه منکر اتهامات خود شده و شاکی هم ادعایی مبنی بر اینکه آزارواذیت با اکراه و عنف بوده، نداشته است.
 

به گزارش روزنامه ایران، جلسه محاکمه مجری سرشناس صدا و سیما به‌ اتهام فریب شیطانی یک دختر پشت درهای بسته در دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد.

این در حالی است که مجری جوان در اظهارنظرهای عجیبی نه تنها از جرم خود اظهار بی‌اطلاعی کرده بلکه آن را یک شایعه دانسته است.

مدتی می‌شود که ماجرای فریب خوردن یک دختر از سوی یک مجری سرشناس صدا و سیما بر سر زبان‌ها افتاده و خیلی‌ها وقتی اسم واقعی این مجری را می‌شنوند به‌خاطر چهره‌ای که از وی سراغ دارند، شوکه می‌شوند.

به هر حال ماجرای این پرونده به ایستگاه محاکمه رسید وقرار است صبح امروز وی در برابر قاضی باقری و 4 قاضی مستشار در شعبه78 دادگاه کیفری استان تهران به دفاع از خود بپردازد.

در این خصوص قاضی باقری رئیس دادگاه به شوک گفت: «این مجری یک شاکی بیشتر ندارد و جلسه محاکمه طبق قانون به‌خاطر مسائل اخلاقی به صورت غیرعلنی برگزار می‌شود.»

 

گفت‌وگو با دختر فریب خورده
دختر جوان می‌گوید باور ندارد فریب خورده است چرا که مجری سرشناس به خواستگاری وی نیز رفته بود؛ دختر فریب خورده با شوک مصاحبه‌ای کوتاه داشته است:

نحوه آشنایی‌ات با این مجری؟
من نویسنده یکی از شبکه‌های رادیویی هستم و در خیلی از برنامه‌ها این مجری را می‌دیدم و با هم آشنا شده بودیم.

منظورم این بود که چگونه با هم صمیمی‌تر شدید؟
سال88 بود که این مجری می‌خواست به سفری زیارتی و خارجی برود، همه با وی تماس می‌گرفتند من نیز به موبایلش زنگ زدم، خیلی رسمی و در حد یک همکار بودن خواستم در آنجا من را نیز دعا کند.

گفته می‌شد شما خبرنگار روزنامه هستید؟
خیر، این یک شایعه است، گفتم که نویسنده شبکه رادیویی بودم و از همین طریق هم با این مجری آشنا شدم.

پس از تماس تلفنی اتفاق خاصی افتاد؟
فردای روز تماس بود که این مجری به من زنگ زد.

چه بهانه‌ای داشت؟
گفت که صدایم چون خیلی شبیه به صدای دختر موردعلاقه‌اش است از وقتی تماس گرفتم تحت تأثیر صدایم قرار گرفته و خواست بیشتر با هم آشنا شویم!

به همین راحتی؟
نه؛ وقتی از وی پرسیدم چرا به جای دختر مورد علاقه‌اش به من زنگ زده است در جواب ادعا کرد که وی تومور مغزی داشت و حالا دیگر زنده نیست.

و شما هم تحت تأثیر قرار گرفتید؟
بله، این یک واقعیت است که فریب خوردم و همین گفتمان بهانه‌ای شد تا با وی تماس‌های بیشتری داشته باشم، این مجری به من ابراز علاقه می‌کرد و وقتی پیشنهاد ازدواج داد فکر کردم واقعاً من را برای زندگی آینده‌اش می‌خواهد.

شما که می‌دانستید زن و بچه دارد؟
بله، اما می‌گفت که در حال طلاق‌دادن همسرش است.

و شما باور کردید؟
ببینید این مجری به همراه مادر و برادرش به خواستگاری‌ام آمدند و رودررو با خانواده‌ام حرف زدند، هر کسی بود باور می‌کرد.

پس چرا نخواست با تو ازدواج کند؟
از سال 88 تا به امروز مرتباً بهانه‌جویی می‌کند و مدام می‌گوید مراسم عقد و ازدواجمان را باید عقب بیندازیم تا وی مشکلاتش را حل کند.

ماجرای سفرهایتان چه بود؟
چون این مجری به خواستگاری‌ام آمده بود با این باور که بزودی با هم ازدواج می‌کنیم سفرهایی به کیش، اصفهان و شیراز داشتیم.

خودت را با همراهی در این سفرها مقصر نمی‌دانی؟
نخستین سفرمان به کیش بود، وی به بهانه برگزاری همایش در این جزیره خواست همراهی‌اش کنم تا در آنجا و در کارها وی را کمک کنم، تصورم این بود که قرار است کار کنم وقتی به کیش رفتیم فهمیدم همایشی در کار نیست. وی در همان جزیره توانست من را فریب بدهد و بعد از آن بود که راحت‌تر به سفر می‌رفتیم.

 

منابع: روزنامه ایران و فارس

کلید ‫واژه‌های مطلب:

ارسال نظر

نام :* ایمیل:*
متن نظر:
ارسال

نطر بینندگان

nima652:

مجري معروف... فوتباليست معروف.... سينما چي معروف.... و حالا مجري معروف... اينقدر از اين خبرهاي زشت شنيديم که هر کس ديگه ايي هم بخواد کاري بکنه تعجب نميکنيبم.. مثلا مل مسلونيم اين همه به ديگران ايراد ميگيريم خودمون شديم مثل کپک و سرمون رو انداختيم زير برف

شما قبلا به این نظر رای داده اید

3

0

فاطيما:

حقش بوده اين دختر ترشيده بى بندوبار اگه خودش راضى نبوده چرابايه مردنامحرم مسافرت ميرفته و......

شما قبلا به این نظر رای داده اید

8

6

مجتبي:

چشم دختره کور اين مشکل دختراي ايراني هست که تا يک هنرپيشه يا فوتباليست رو ميبينند از خود بيخود ميشن و ديگه نمي تونند خودشون رو کنترل کنند واقعا حيف ارزش شخصيت يه دختر نيست که اينجوري گول بخوره يا اينکه سه سال مچل يکي بشه که بياد باهاش ازدواج کنه؟

شما قبلا به این نظر رای داده اید

13

1

ميم الف :

بابا چرا بيخود به ف ج نسبت ميديد اولا كه خود بنده خداش ايام محرم تو برنامه زنده خودم ديدم كه با يك دلشستگي از دست شايعات ناليد دوما دين جاي خود مگه مومنين ما همه جا رو خراب نميكنن ايشون هم اگر گير افتاده اشتباه كرده چرا اون دختر براحتي مياد و ميره سفر و خيلي چيزهاي ديگه از كجا معلوم صيغه موقت نبودند . بيخيال به جاي اين نظرها فكر آبروي افرادي باشيم كه باهاشون حال ميكنيم مطمئنم ريگ از خود دختره است .

شما قبلا به این نظر رای داده اید

4

3

بيخيال:

نمک گنديده ديگه حرفي نيست ايران پره از اين گنديده ها من نميدونم واقعا .....

شما قبلا به این نظر رای داده اید

7

0

منصورذکاوتي:

اين خانم دختربالاترين امربه معروف ونهي ازمنکررادرقبال اين مرد هوسباز اجراکرده ومشت همچين ادمهاي شيطان صفت را باز کرده والا اين به اصطلاح اقايک فرد مومن باطهارت قابل ستايش بود اقا همچين ادمهارا چرا به اين رسانه ملي راه ميدهيد (اقاي لاريجاني) ااقاي مجري اگربه خواهر شما ويا دختر شما همچين کلکي بزنند وجدانن قبول ميکني. برو اتهامت را قبول کن.

شما قبلا به این نظر رای داده اید

3

3

ناشناس:

کشتيد ما رو ميميريد اسم طرفو بنويسيد؟

شما قبلا به این نظر رای داده اید

8

0

ساده:

ف ج پست فطرت چقدر ما گول ظاهرشو ميخورديم حالم ازش بهم خورد البته توجامعه اسلامي!!!! ما اکثرظاهرالصلاح ها بهمين اعمال مشغولن اصلا اسلام رو واسه همين ميخوان چون مجوزي واسه کارهاي کثيفشون صادر کرده

شما قبلا به این نظر رای داده اید

12

1

پژمان بازغي :

من راضي تو راضي...........لق ناراضي

شما قبلا به این نظر رای داده اید

3

0

آشنا:

بنده از نزديک با مجري مشاراليه آشنا هستم و از جريان اين مسئله مطلع. موضوع سراسر دروغ و افترا به ايشان است و خانمي که مدتهاست عرصه را بر وي و خانواده محترمش تنگ گرده بيمار رواني است. به هر حال توصيه ام به دوستان اين است که به اين سادگي حرفها را باور نکنيد و در بازار بازي هاي رسانه اي آبروي يک انسان را ملعبه قرار ندهيد

شما قبلا به این نظر رای داده اید

6

5

عليم:

من يکي از رزمندگان دوران جنگ هستم .و اين فرمول را به شما ميدهم .اول از کساني که ظاهر مذهبي دارند بيشتر بترسيد .بعد هميشه و همه جا با نامحرم اخت نشويد .بعد از رعايت اين دو مطلب اول گول نميخوريد بعد اين خيانت ها را به پاي اديان نمينويسيد .

شما قبلا به این نظر رای داده اید

27

1

علي:

چيزي که عوض داره گله نداره. حالا بازم هي بگيد مسائل اخلاقي تو بي بي سي. هرچي حدي داره بس کنيد ديگه از اين مسائل اخلاقي اگه تو کشور ما بيشتر از اروپا و امريکا نباشه کمترم نيست همه هم ميدونيم

شما قبلا به این نظر رای داده اید

33

6

ناشناس:

فرييييييببب؟؟؟؟؟!!!! خو با يه مرد غريبه رفتي توي هتل چه توقعي داشتي؟

شما قبلا به این نظر رای داده اید

46

0

پژمان باقرزاده :

واقعاًخيلي جالبه مگه دست و پاي اين خانوم بسته بودن يا بيهوشش كرده بودن كه الان اين ادعا رو ميكنه .از كجا معلوم كه اين رابطه اول اين خانوم باشه به نظر من مجري سر شناس افتاده در تور اون خانوم جوان شما كه متوجه شدي همايش نيست بر ميگشتي پس اين داستان ساختگي اون دختر هست و نبايد اون مجري محاكمه بشه حتي

شما قبلا به این نظر رای داده اید

29

14

عطري:

چراپس بعدازمدتي دوباره مياد شبکه يک که دراذهان عمومي يعني بيخيال بابا.پارتيش کدوم دم کلفتيه؟

شما قبلا به این نظر رای داده اید

19

4

شيلا:

ببين سر خانمه (که خودش کار غير اخلاقي و زشتي مرتکب شده و به خاطرش مجازات هم ميشه) چي اومده که آبروي خودشو گرفته دستش رفته شکايت کرده. اين ور قضيه رو هم ببينيد.

شما قبلا به این نظر رای داده اید

18

4

مسعود:

سرکارخانوم با اينکه مي دانسته اقا زن دارد حاظر به رابطه با او شده حالا که حال خودش را کرده انتظار داره طرف زنش رو طلاق بده بياد ايشون رو بسونه لابد اگه دادگاه هم رسيدگي نکنه ماجراي شهلا تکرار بشه بره زن اون اقا رو بکشه چرا هميشه آقايان محکوم هستن جايي که خود اين خانوم 7 تا هتل بودن اينکه زنش باشه همراش رفته؟

شما قبلا به این نظر رای داده اید

24

9

نيازي:

حداقل مخفف اسمش رو مينوشتيد !! از سه هزار ميليارد که بدتر نيست

شما قبلا به این نظر رای داده اید

34

0

غدير:

سلام از وقتي که مجريهاي شبکه بي بي سي رو مواخذه مي کرديم سر خودمون درامد

شما قبلا به این نظر رای داده اید

25

5

محسن:

سلام. واقعا خجالت داره تو حکومت اسلامي اين چيزا رو ميشنويم.هرچند که شما اصحاب رسانه هم در گسترش خبر اين اتفاق گناه کمي متوجه نشديد. اما مقصرترين اين موضوع همين خانومويي که الان در نقش شاکي قرار گرفته. ولي باز هم از گناه اين مرد نميتوان چشم پوشيد ولي اينکه اين خانم با گناهي که انجام داده ، الان مدعيه و ادعاي شکايت داره از همه بدتره

شما قبلا به این نظر رای داده اید

10

22

پربیننده ترین اخبار
پربحث ترین اخبار
پخش زنده حرم مطهر