سه‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۰

کارگران ساختمانی و فصلی؛

ثبت نام سهام عدالت از امروز تا 20 اسفند

سهام عدالت

قدس آنلاین: هنگامه طاهری- ثبت نام کارگران ساختمانی وفصلی از امروز آغاز و تا 20 اسفند ماه ادامه می یابد.

معاون اقتصادی سازمان اقتصاد و دارایی استان خراسان رضوی ضمن اعلام خبر فوق به خبرنگار قدس آنلاین گفت : ثبت نامی که در حال حاضر از کارگران ساختمانی و فصلی جهت سهام عدالت صورت می گیرد، از کارگرانی است که قبلا به فراخوان پاسخ داده و مورد شناسایی واقع شده اند.
فتحانی همچنین گفت: فراخوانی که قبلا ارایه شد جهت شناسایی کارگران ساختمانی و فصلی بود و کسانی که مورد شناسایی واقع شدند و کد رهگیری دارند جهت دریافت سهام طی پر کردن فرم مخصوص در برخی دفاتر پیشخوان ثبت نام می شوند .
وی یادآور شد: منتهی کسانی که ثبت نام نشدند باید منتظر مصوبه جدید دولت و گرفتن مجوز از مجلس بمانند و باید بررسی شود که آیا دولت می تواند به تعداد دیگری از کارگران سهام عدالت بدهد؟
وی خاطر نشان کرد : البته اگر کارگران شرکتی باشند سهام ترجیهی دریافت می کنند بدین معنا که چون شرکتشان واگذار می شود فقط درصدی از سهام به کارگران تعلق می گیرد و مابقی متعلق به شرکت است.
او علاوه بر این یادآور شد :مشکلی که اکنون وجود دارد کسانی هستند که کد رهگیری دارند اما نامشان در لیستی که به دستمان رسیده نیست.
وی اظهار داشت که در این زمینه پیگیر هستند تا فهرستی از این دسته کارگران تهیه کرده و به تهران ارسال نمایند .

کارگران خراسانی می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص پیشخوانهایی که فرم ثبت نام ارایه می کنند با شماره 3 تا7538091_0511 تماس بگیرند.
 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.