یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۸

دکتر کیمیاگر استاد پیشکسوت تغذیه درگذشت + زمان تشییع

کیکیا

دکتر سیدمسعود کیمیاگر استاد پیشکسوت تغذیه صبح امروز به دلیل بیماری سرطان در سن ۷۱ سالگی درگذشت.

به گزارش  (ایسنا)، مراسم تشییع پیکر دکتر مسعود کیمیاگر، استاد پیشکسوت علم تغذیه ساعت 8:30 صبح فردا از مقابل دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی تشییع می‌شود.

دکتر کیمیاگر متخصص علوم تغذیه و استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بود.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت نیز در پیامی در گذشت دکتر مسعود کیمیاگر استاد فرهیخته و پیشکسوت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را تسلیت گفت.

بنابر اعلام وب‌دا، در پیام دکتر عباس زارع نژاد آمده است:

« درگذشت استاد ارجمند، دکتر مسعود کیمیاگر ضایعه‌ای ناگوار برای جامعه علمی و دانشگاهی کشور بویژه علوم پزشکی است. آن مرحوم یکی از چهره‌های برجسته و ماندگار عرصه علوم تغذیه محسوب می‌شد که با دانش بالای خویش نقش موثری را در ارتقای علم تغذیه در کشور و نیز تربیت شاگردان فراوان مبذول داشت.

وی همچنین همکاری موثری با رسانه‌ها بویژه رسانه ملی در تببین جایگاه علم تغذیه داشت و خدمات علمی - فرهنگی فراوانی را در این مسیر ارائه کرد.

ضمن تسلیت به خانواده محترم وی، استادان، محققان، دانشجویان و همکاران گرامی ایشان، از خداوند بزرگ برای وی رحمت و رضوان و برای بازماندگان صبر و شکیبایی را مسئلت می‌نمایم.»

برچسب‌ها

نظرات

  • بهار ۱۳۹۴/۰۴/۰۷ - ۱۷:۴۸
    1 0
    من خيلي متأثر شدم ، واقعا به خانواده بزرگوار ايشون تسليت عرض مي كنم ، ما و خانواده هامون از ايشون خيلي مطالب زيادي از تلويزيون ياد گرفتيم ، خيلي حيف شد !!!! اميدوارم روح شون شاد و همنشين با أوليا الهي باشند ، و خداوند به خانواده محترم شون صبر و اجر عنايت فرمايد !!!!!

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.