سه‌شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۹

مدیرعامل بنیاد فرهنگی رضوی:

سال تحصیلی جدید در مدارس امام رضا(ع) آغاز شد‌

مدارس امام رضا(ع)

مدیرعامل بنیاد فرهنگی رضوی گفت: سال تحصیلی جدید در مدارس امام رضا(ع) با حضور ۶۷۰ کلاس اولی آغاز شد.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، محمدتقی فخریان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک این ایام به دوستداران علم و ادب، اظهار داشت: در ابتدای سال تحصیلی 94-95، بیش از 670 دانش آموز پایه اول ابتدایی مدارس امام رضا(ع) با شرکت در جشن شکوفه‌ها روزبه یادماندنی را رقم زنند.

فخریان با تاکید بر اینکه دانش آموزان امروز بزرگترین سرمایه‌های یک کشور هستند که در مسیر توسعه هیچ یک از منابع مادی نمی تواند جای آن را بگیرد، گفت: امسال هم کلاس اولی‌ها در روز 31 شهریور ماه به منظور آشنا شدن هر چه بیشتر با محیط مدرسه وارد مدرسه شدند تا حال و هوای مدرسه را بیشتر بشناسند.

وی با اشاره به اینکه 245 دانش آموز پسر در واحدهای 2 و 8، 185‌دانش آموز دختر در واحد 5 و 240 دختر و پسر در واحد پیش دبستانی امام رضا(ع) سال تحصیلی جدید را آغاز کردند، اظهار امیدواری کرد که امسال نیز همچون سال‌های تحصیلی گذشته سالی پررونق و شکوفایی باشد.

مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی اضافه کرد: امروز کلاس اولی‌ها به همراه والدین خود در جشن شکوفه‌ها حضور در مدرسه را تجربه کردند که برنامه‌های مختلفی به همت مسئولان مدارس برای آشنایی بیشتر دانش آموزان و اولیا با معلمان و مدرسه اجرا ‌شد.

در حاشیه این مراسم قرائت قرآن، شعر و سرود، عبور از دروازه گل و قرآن و سخنرانی برای اولیا اجرا شد.