چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۰

پشنهاد قابل تامل نجف زاده به جای سلفی گرفتن با زیدان!

نجف زاده

خبرنگار قدیمی تلویزیون در مراسم اهدای کتاب جدیدش "غار ترسناک اسکلت ها" به یک مرکز خیریه گفت: امیدوارم این کتاب کودکانه به دست بچه هایی برسد که دنیای بهتری می خواهند.

به گزارش خبرآنلاین، کامران نجف زاده گفت: وقتی مطمئن شدم یک عضو شورای شهر گفته ماموران شهرداری زن متکدی ای را گرفته اند که بچه ای در بغلش سه روز بوده فوت شده و باز با او گدایی می کرده، شوکه شدم.

سفیر ویژه کودکان و سالمندان گفت: این درد کمی نیست که عددها می گویند کودکان خیابانی چهل و پنج برابر سایر افراد جامعه به ایدز مبتلا می شوند. پنج درصد آنها مواد تزریقی استفاده کرده اند و پانزده درصد هم مواد مخدر مصرف می کنند.
نجف زاده در پاسخ به خبرنگاری که پرسید قرار است در تیم منتخب ستارگان برای بازی با پیشکسوتان رئال مادرید به اسپانیا سفر کنید، گفت: آقای یار یار، رییس باشگاه هنرمندان لطف کردند و حتی اسامی هم رد شد اما پیغام دادم من نمی آیم. من نه هنرمندم و نه فوتبالیست. فوتبال با بزرگان جهان لذت دارد ولی طرحی بهتر از آن دارم. ما خبرنگارها یک قرار مشترک در دروازه غار یا هروی بگذاریم و از نزدیک اوضاع کودکان و کارتن خواب های آنجا را ببینیم. این از سلفی گرفتن با زیدان مفیدتر است.

برچسب‌ها

نظرات

 • ایرج ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۴
  41 17
  درود بر شرف پاک و روح بزرک و منش پهلوانانه ات
 • آتش ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۲
  31 16
  دمت گرم
 • آرش ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۶
  47 36
  البته آقای نجف زاده شما می دونید پس از اخراجتان از فرانسه دیگه راهتون نمیدن!!!!!!
 • مهدی ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۵
  0 0
  از اون زمانی میشناسمت که با گزارشهای بدرد نخور و بی سر وته اومدی تو تلویزیون و با خوش خدمتی و مخلص بازی وپارتی بازی و .... خودتو بجایی رسوندی که فرستادنت فرانسه از شما بدم میومد چون مثل بقیه حرفه ای نبودی وخیلی خوشحال شدم که از اونجا مثل ... پرتت کردن بیرون ، حالا هم ادای آدم خوبا رو در نیار که حالمون بهم میخوره
 • محمد ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۶
  0 0
  احسنت
 • محمودرضا اصغرزاده ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۷
  0 0
  واقعا جاي تعجب داره. كسى كه پول ورزش تنيس پسرش وهزينه هاى تجملاتيش ماهى ميليون ها تومنه اين چنين دم از مستضعفين ومستمندان ميزنه به خاطر خدا هم كه شده به شعور ملت توهين نفرماييد
 • علی ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۹
  0 0
  درود به این ادم باهوش با وجدان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.