یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۴

رئیس دانشگاه زابل:

وحدت گروه‌های سیاسی در کشور یک ضرورت است

۰

رئیس دانشگاه زابل گفت: وحدت گروههای سیاسی در کشور یک ضرورت است.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از تسنیم، موسی بهلولی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: ملت شریف ایران کاری کرد کارستان و حماسه‌ای آفرید که جهانیان را به شگفتی واداشت، دوستان انقلاب اسلامی را خرسند و دشمنان را مأیوس وخشمگین نمود.

بهلولی گفت: بی‌گمان هفتم اسفند که نشانی بارز از پایبندی مردم به آرمانهای امام راحل (ره) و پاسخی به ندای مقام معظم رهبری و دلسوزان جمهوری اسلامی بود برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است که برای همیشه در خاطرها می‌ماند.

وی تصریح کرد: اینجانب به منتخبین محترم که توانسته‌اند اعتماد مردم شریف را کسب نمایند تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم این فرصت خدمت غنیمت دانسته و در انجام امور نمایندگی به ویژه در دفاع از حقوق مردم و جبران عقب ماندگیها اهتمام ویژه‌ای ورزند.

بهلولی تاکید کرد: لازم می‌دانم از همه بزرگوارانی که با مجاهدت, خود را در معرض قضاوت افکار عمومی قرار داده و زمینه‌ساز پیدایش این حماسه بزرگ شدند تشکر و قدردانی نماییم.

وی با اشاره به اینکه وحدت گروههای سیاسی در کشور یک ضرورت استافزود: حال که زمان رقابتها پایان یافته و گاه رفاقتها دمیده است ان شاالله همه وهمه با اتحاد و همدلی برای اعتلای ایران اسلامی و تحکیم پایه های جمهوری اسلامی تلاش نمایند.

بهلولی تاکید کرد: برای تحقق وحدت سیاسی در دولتهای ملی تنها نیازمند وحدت در تابعیت هستیم

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.