یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۰

کمیسیون امنیت ملی خواستار برخورد با «عاملان پرداخت‌های نجومی» شد

کمیسیون امنیت ملی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از درخواست این کمیسیون برای برخورد با عاملان پرداخت‌های نجومی خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از  خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سیدحسین نقوی ‌حسینی افزود: در نشست عصر امروزکمیسیون، رئیس مرکز پژوهش های مجلس گزارشی از روند بررسی دریافت های غیر متعارف  ارائه  کرد.
وی تصریح کرد: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بر ضرورت مقابله جدی با این ناهنجاری و پیگیری موضوع تأکید کردند و خواستار برخورد با عاملان پرداخت‌های نجومی شدند.
نقوی‌حسینی اظهار داشت: همچنین اعضای کمیسیون امنیت تأکید کردند که  اولا با متخلفان برخورد قاطع صورت گیرد و سپس دریافت های غیرقانونی به بیت المال برگشته و ساماندهی طوری صورت گیرد که در آینده امکان چنین تخلفاتی به وجود نیاید.
وی افزود: اعضای کمیسیون امنیت ملی با تبریک به سردار باقری، از زحمات و تلاش های سردار فیروزآبادی تقدیر کردند، همچنین در نشست امروز مجتبی ذوالنور به عنوان نماینده این کمیسیون در کمیسیون اصل نود انتخاب شد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: در نشست امروز همچنین نوریان و کواکبیان از طرف کمیسیون برای عضویت در کمیته بررسی انتقال پایتخت؛ برومندی، نجفی، رحیمی و صفاری به عنوان نامزدهای کمیسیون برای عضویت در شورای نظارت بر سفرهای خارجی؛ نانواکناری، جمالی، ذوالنور و رضایی برای عضویت در دبیرخانه دائمی کنفرانس های بین المللی فلسطین؛ کواکبیان برای عضویت در شورای عالی نظارت بر فضای مجازی؛ کواکبیان، نوریان، ذوالنور و رضایی برای شرکت در کمیته اجرا، پیگیری و هماهنگی های لازم جهت حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین با اکثریت آرا انتخاب شدند.
نقوی‌حسینی در پایان گفت: همچنین در ادامه نشست، کمیته های اصلی و فرعی کمیسیون با اعلام عضویت اعضا مورد بحث گذاشته شد و اعضای آن انتخاب شدند، در این جلسه کمیته های سیاست خارجی، دفاع، امنیت به عنوان کمیته های اصلی و کمیته حقوق بشر به عنوان کمیته فرعی تصویب شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.