یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۸

فایل صوتی کتاب «به سوی فهم قرآن» در بخش نابینایان کتابخانه امام علی(ع) یزد تولید شد

فایل صوتی کتاب

قدس آنلاین- یزد : مسئول کتابخانه امام علی(ع)‌یزد به همت کتابداران بخش نابینایان کتابخانه امام علی(ع) یزد فایل صوتی کتاب «به سوی فهم قرآن» در یزد تولید شد.

به گزارش قدس آنلاین از یزد ، غلامرضا ابراهیمی، با اعلام این خبر افزود: کتاب «به سوی فهم قرآن» است که به کوشش دفتر آموزش و توسعه مشارکت‌های مردمی معاونت قرآن و عترت وزارات فرهنگ وارشاد اسلامی و توسط مصطفی عباسی‌مقدم و محمدعلی خسروی تهیه و تنظیم شده است، منبعی برای متقاضیان شرکت در آزمون سراسری قرآن و عترت ارشاد است که در 4 بخش اصلی «ضرورت فهم قرآن»، «ویژگی‌های قرآن»، «مراحل پنجگانه انس با قرآن» و «سیمای سوره صف» تدوین شده است.

وی تصریح کرد: کتابداران بخش نابینایان کتابخانه امام علی(ع) به منظور فراهم شدن امکان حضور و شرکت اعضای روشندل کتابخانه در این مسابقه قرآنی، فایل صوتی این کتاب  را تهیه کرده‌اند که از طریق پایگاه معاونت قرآن وعترت به آدرس http://www.qia.ir قابل دسترسی است.

گفتنی است، نام‌نویسی در پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت وزارت  ارشاد از 20 شهریورماه از طریق سایت معاونت قران و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شده و زمان برگزاری این آزمون نیز بیستم آبان‌ماه 95 اعلام شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.