یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

تمدید مهلت شرکت در جشنواره؛

نشریات دانشجویی به زبان محلی در جشنواره «تیتر ۱۰» رقابت می کنند

نشریه

دبیرخانه دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار در جشنواره «تیتر ۱۰» را تا اول اسفند ۹۵ تمدید کرد و نشریات با زبان‌های محلی می توانند در این جشنواره رقابت کنند.

 به گزارش «قدس آنلاین» به نقل از مفدا، با ادامه تمدید مهلت زمان شرکت در جشنواره «تیتر۱۰» و با توجه به سیاست‌های  دولت مبنی بر حمایت از زبان‌های محلی، نشریات با زبان‌های محلی به عنوان یک رشته مستقل می‌توانند در  دهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی شرکت کنند.

نشریات شرکت‌کننده در این بخش علاوه بر ارزیابی براساس شاخص‌های متداول داوری، باشاخص‌های دیگری همچون وحدت‌گرایی و تأکید بر هویت ملی و  آداب و رسوم محلی،   توسط کارشناس زبان مربوطه داوری می‌شوند.

بر این اساس تمامی نشریاتی که به زبان محلی چاپ می‌شوند می‌توانند در دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی و  در بخش «نشریات برگزیده» شرکت کنند.

دهمین دوره «جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور» در سه بخش اصلی شامل «آثار برگزیده»، «نشریات برگزیده» و «فضای مجازی» و همچنین دو بخش ویژه و نویسندگان برتر در بازه زمانی ۲۶ بهمن تا ۶ اسفند برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر