دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۷

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

شرایط نظامی دنیا ایجاب می کند که پدافند تقویت شود

دیدار

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز چشم همه مظلومان دنیا به نظام و جایگاه قدرت جمهوری اسلامی است  گفت: شرایط نظامی دنیا ایجاب می کند که پدافند تقویت شود.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، آیت الله سید علیرضا عبادی ظهر دوشنبه در دیدار با امیر اسماعیلی فرمانده و رئیس عقیدتی سیاسی پدافند هوایی ارتش در بیرجند اظهار داشت: کسانی که فرصت و وقتشان صرف تامین امنیت مردم کشور می شود، لحظه به لحظه در حال عبادت خدا هستند و این خدمت عظیم و جایگاه پر اهمیتی است.

 وی گفت: اگر برادران مظلوم ما در یمن پیش بینی های لازم را می کردند و این اصل در نظر گرفته می گرفتند، از بار سنگینی که بر دوش آنهاست کاسته می شد.  آنها با دست خالی و در مظلومیت تمام، از جهت پدافند خیلی آسیب ها دیدند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: پایمردی و تحمل ملت یمن سبب شد تا با دست خالی دشمن را به رسوایی بکشانند و علی رغم گرسنگی و فدا شدن زنهاو کودکان، با پایمردی خود حرف اول را می زند و دشمن را در جایی دیگر زمین گیر کرده است.

عبادی اظهار داشت: خداوند همه آنها و صفوف مقاومت در لبنان، سوریه، فلسطین، بحرین و ... را موفق و پیروز بدارد که الان با این همه مظلومیت مقاومت می کنند ولی در پایان دشمن را شکست خواهند داد که آثار آن نمایان شده است.

وی گفت: امروز چشم همه مظلومان دنیا به نظام و جایگاه قدرت جمهوری اسلامی است و انشالله خداوند سربازان نظام جمهوری اسلامی را که خار چشم دشمنان هستند را در کنف حمایت از حضرت مهدی(عج)، حفظ بفرماید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.