پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۰

رئیس اداره عقیدتی سیاسی مرزبانی کشور:

دشمن شیعه افراطی تربیت می‌کند/مقابله با نفوذ تنها با اطاعت از ولی فقیه ممکن است

فتنه

گنبدکاووس- رئیس اداره عقیدتی سیاسی مرزبانی نیروی انتظامی کشور گفت: دشمن در فتنه جدید خود شیعه افراطی تربیت می‌کنند تا بی‌باکانه به مقدسات اهل سنت اهانت کند و به قول فرمایشات مقام معظم رهبری خوبان را به دو قطب تقسیم خواهند کرد.

به گزارش قدس آنلاین، حجت‌الاسلام محمدباقر روحانی‌فر شامگاه چهارشنبه در امامزاده یحیی ابن زید(ع) گنبدکاووس در جلسه ای با موضوع «گفتمان دینی انقلاب اسلامی با رویکرد تبیین راه های نفوذ و رخنه و حمله دشمن در دو جبهه سرد و نرم» با اشاره به فتنه های دشمن در سال های ۷۸ و ۸۸ اظهار کرد:‌ فتنه جدید دشمن که در چند سال آینده بروز و ظهور می کند فتنه ای سنگین تر و چند لایه خواهد بود.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی مرزبانی نیروی انتظامی کشور تصریح کرد: دشمن در این فتنه به شدت از امام تعریف کرده و در حمایت از ولایت فقیه بیرون خواهد آمد.

روحانی‌فر افزود: در فتنه ۷۸، قشری برخورد کردند و در کوی دانشگاه چه فتنه‌ای که برپا نکردند و تا نزدیکی بیت رهبری هم رفتند و در فتنه ۸۸ عده‌ای خاص و خواص عکس امام راحل را پاره کرده و شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه سر دادند.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی مرزبانی نیروی انتظامی کشور اظهار کرد: در فتنه ۹۸ با حمایت از امام وارد صحنه می‌شوند و امام را بیشتر از من و شما حمایت می‌کنند و داغ‌تر از ما ولایت فقیه را قبول دارند و سبب می‌شوند که بین خوبان واقعی و ظاهری تشخیصی نشود.

وی اظهار داشت: این فتنه فتنه چند لایه و بسیار خطرناکی است که در جهت نارضایتی بین مردم به لحاظ اقتصادی به وجود خواهد آمد. افزایش قیمت دلار، باز شدن پای شرکت‌های خارجی در ایران با وجود بیکاری جوانان، عمل نکردن به اقتصاد مقاومتی، نتیجه نفوذ است.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی مرزبانی نیروی انتظامی کشور گفت: آنچه ما را نجات می‌دهد این است که خودمان را به صالحان و نورانیت و معنویت نزدیک کنیم و مانند حضرت ابوالفضل(ع) از ولی، رهبر و مقدسات و شناخت خود اطاعت کنیم تا به اهداف این انقلاب بزرگ برسیم.

وی اظهار کرد: هرگز دشمن از نفوذ به بدنه کاری نظام دست برنمی‌دارد و بر پیکره فرهنگی و دینی جامعه در هر زمان و مکان هجوم می‌آورد زیرا می‌داند که جمهوری اسلامی ایران زمینه ظهور امام زمان (عج) است و می‌خواهد جریان فرهنگی به این سمت و سو حرکت نکند.

روحانی‌فر اظهار داشت: دشمن برای نفوذ، انسان را مادی‌گرا و علاقمند به مادیات می‌کند اما انسان صالح کسی است که در برابر پیشنهادات مادی می‌ایستد و از ولی‌اش اطاعت محض می‌کند، اگر می‌خواهید بدانید چه کسانی صالح هستند ببینید چقدر به ویژگی‌های حضرت ابوالفضل (ع) نزدیک است.

وی افزود: برای مقابله با نفوذ باید اطاعت محض از ولایت فقیه داشته باشیم و بین دین و سیاست پیوند بزنیم و باید سیاست را از بطن دین درآوریم و گره بزنیم و در کارهای سیاسی احساس کنیم که در حال انجام تکالیف دینی هستیم، در این موقع است که مو فق خواهیم شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.