پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۲

جزئیات اکران‌های استانی جشنواره فجر ۳۵ اعلام شد

موسوی

غلامرضا موسوی از اکران بیست فیلم جشنواره سی و پنجم فیلم فجر در سراسر استان های کشور خبر داد.

به گزارش «قدس آنلاین»،  غلامرضا موسوی عضو هیات رئیسه شورای عالی تهیه کنندگان در خصوص اکران فیلم‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در استان‌های کشور، گفت: امسال با کمک و مساعدت دفتر جشنواره معاونت سینمایی قصد داریم ۲۰۰ فیلم از آثار ارائه شده به دبیرخانه را در سی استان کشور در سه سانس اکران کنیم.  

وی افزود: بابک رضایی مسئول اکران فیلم‌ها در استان‌ها را برعهده دارد و طی رایزنی و مذاکراتی که با مدیر و مسئول ادارات ارشاد  کل استان‌ها برای اکران انجام دادند و امسال در سراسر ایران شاهد برگزاری این رویداد بزرگ خواهیم بود.  

موسوی تصریح کرد: اکران فیلم‌ها در شهرستان‌ها از ۱۶ بهمن به مدت ۱۰ روز آغاز خواهد شد که برخی از استان‌ها اقدام به برگزاری اختتامیه و اهدا جوایزی به منتخبان جشنواره خواهند کرد.  

وی در خصوص انتخاب ۲۰ فیلم از کل فیلم‌های بخش مسابقه و بخش چشم انداز اظهار داشت: ۲۰ فیلم از آثار بخش مسابقه و بخش چشم‌انداز را پس از انتخاب از سوی دبیر جشنواره فجر و شورای عالی تهیه کنندگان و موافقت صاحبان و تهیه کنندگان آثار، در استان‌ها اکران خواهیم کرد که این آثار در هر استان متفاوت خواهد بود و فیلم‌ها در هر استان بر حسب جدول نمایش تنظیم شده اکران خواهد شد.  

موسوی در ادامه افزود: تجربه اکران استان‌ها را در سی و دومین جشنواره فیلم فجر را داشتیم و امیدواریم امسال هم بتوانیم نظر مردم را به این امر جلب کنیم تا آن‌ها هم بتوانند به جای سفر به تهران و یا برخی از استان‌های منتخب جشنواره، در استان خودشان به تماشای فیلم‌ها بپردازند.  

عضو هیات رئیسه شورای عالی تهیه کنندگان در ادامه در مورد تجهیزات سالن‌های سینما در استان‌ها بیان کرد: سالن‌های سینما در استان‌ها قابلیت اکران فیلم‌ها را دارند و به طور حتم فضای مناسبی را برای حضور مردم ایجاد خواهند کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.