یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۱

مدیرکل دادگستری گیلان:

نقش فضای مجازی در پرونده‌های طلاق بسیار پر رنگ است

طلاق

رشت - مدیرکل دادگستری گیلان با بیان اینکه امروز بخش عمده‌ای از بداخلاقی‌های اجتماعی در فضای مجازی دیده می‌شود گفت: نقش فضای مجازی در قسمت عمده‌ای از پرونده‌های طلاق و مشکلات خانوادگی پررنگ است.

به گزارش قدس آنلاین؛احمد سیاوش‌پور با اشاره به اینکه گیلان در مقایسه با سایر استان‌ها در وقوع جرم وضعیت مطلوبی دارد اظهار داشت: جرایمی چون سرقت‌های مسلحانه، آدم ربایی، قتل‌های عمد و تجاوز به عنف از جرایم خشن محسوب می‌شود و گیلان وضعیت مناسبی در وقوع این جرایم دارد.

سیاوش‌پور با تاکید بر اینکه در ۹ ماهه گذشته مجموع پرونده‌های وارد شده به دادگستری استان گیلان ۳۲۹ هزار و ۵۵ فقره پرونده بوده است خاطرنشان کرد: از میزان مذکور ۱۰۶ هزار و ۶۲۶ پرونده وارد دادسرای گیلان شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل دادگستری استان گیلان با اشاره به لزوم فرهنگ استفاده از تکنولوژی و فضای مجازی در جامعه بیان کرد: امروز بخش عمده‌ای از بداخلاقی‌های اجتماعی در فضای مجازی دیده می‌شود و این امر در استان گیلان هم مشهود است.

سیاوش‌پور با تاکید بر اینکه در قسمت عمده‌ای از پرونده‌های طلاق و مشکلات خانوادگی، نقش فضای مجازی بسیار پررنگ است گفت: کلاهبرداری در شبکه‌های اینترنتی و فضای مجازی به‌صورت چشمگیری اتفاق می‌افتد و مردم با هوشیاری و آگاهی باید مانع از این پدیده‌ها شوند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.