یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۵

نامه 146 نماینده به روحانی درباره لزوم برخورد با قاچاق کالا

روحانی

146 نماینده مجلس در نامه ای به رئیس جمهور بر ضرورت برخورد با قاچاق کالا تأکید کردند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از فارس، 146 نماینده مجلس در نامه ای به رئیس جمهور بر ضرورت برخورد با قاچاق کالا تأکید کردند.

متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

احتراماً نظر به تأکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در مبارزه با مفاسد اقتصادی به ویژه پدیده قاچاق کالا و ارز و اقدامات اخیر سازمان تعزیرات حکومتی با درایت و مدیریت جناب آقای دکتر جمشیدی در مبارزه قاطع و همه جانبه با این پدیده و قاچاقچیان کالا  و ارز در مبادی ورودی، انبارها و محل های نگهداری داخلی و توزیع و حمل و نقل آنها که با موفقیت توأم گردیده است، به نحوی که باندهای مافیای قاچاق و ایادی آنها احساس ناامنی نموده و رونق بازار و تولید و اعتماد عمومی از این مبارزه قاطع در حال شکل گیری و به سرانجام رسیدن است.

بدیهی است مبارزه با قاچاق کالا و ارز موجب عدم تحصیل منافع عده ای و نهایتاً دشمن قاچاقچیان و همدستان آنها در بیرون و درون دستگاه ها و دولت بوده و ممکن است فشارهای همه جانبه برای توقف این مبارزه و حذف افراد موثر گردد و مستحضر هستید فشارهای مأیوس کننده با پرچمداران مبارزه با فساد و قاچاق عملاً همدستی و همراهی با این مفسدین محسوب می گردد.

لذا استمرار خدمت جناب آقای دکتر جمشیدی و تیم تخصصی همراه ایشان با حمایت دولت و مجلس و سایر مسئولین ذیربط می تواند امکان انجام منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را قاطع، سریع و دقیق فراهم نماید تا امید به دست آمده برای مردم ناشی از مبارزه قانونی و مؤثر ایشان با فساد و قاچاق بتواند موجبات حمایت از تولید داخلی و ایجاد اشتغال و کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم نماید.

لذا برای دلگرمی، احساس اطمینان و اعلام رضایت از عملکرد خوب سازمان تعزیرات حکومتی کشور در طول مدیریت آقای دکتر جمشیدی، اینجانبان، امضا کنندگان ذیل ضمن بیان تقدیر، تقاضا داریم به نحو شایسته و در خور شأن، ایشان و همکارانشان مورد تشویق و تقدیر قرار گیرند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.