چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۱

شجاعی و انصاری‌فرد در پائوک همبازی می‌شوند؟

مسعود شجاعی - کریم انصاری‌فرد

روزنامه گازتا اسپورت یونان از احتمال حضور دو بازیکن ایرانی پانیونیوس در تیم پائوک خبر داده است.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از فارس، ماجرای کریم انصاری‌فرد با باشگاه پائوک یونان ادامه دارد زیرا مدیر برنامه این مهاجم ایرانی کار انتقال انصاری فرد به پائوک را سخت کرده است. او علاوه بر انصاری‌فرد، مسعود شجاعی دیگر بازیکن ایرانی پانیونیوس را می‌خواهد به پائوک منتقل کند.

باشگاه پائوک پیش از این یک پیشنهاد بسیار عالی به انصاری‌فرد داده بود که بنا بر آن کریم قرار بود با قراردادی دو و نیم ساله و حقوق سالیانه 700 هزار یورو به این تیم برود. همه منتظر جواب نهایی بازیکن ایرانی بودند تا انتقالش به پائوک نهایی شود.

اما در این شرایط محمودرضا فاضلی، مدیر برنامه‌های انصاری‌فرد با پیشنهاد خود همه را غافلگیر کرد و از باشگاه پائوک درخواست کرد تا مسعود شجاعی، دیگر بازیکن ایرانی پانیونیوس را با پرداخت مبلغ حقوق سالیانه 250 هزار یورو به همراه انصاری‌فرد جذب کند.

درخواست‌های این مدیر برنامه بازیکنان ایرانی از باشگاه پانیونیوس این باشگاه یونانی را به خشم آورده است و پانیونیوس چندین بار به او تذکر داد تا تکلیف بازیکنانش را مشخص کند.

در شرایط کنونی باید منتظر ماند که واکنش باشگاه پائوک به این پیشنهاد مدیر برنامه انصاری‌فرد چه خواهد بود و این پیشنهاد او را قبول می‌کند یا نه.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.