چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۸

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بم:

بیش از ۱۰۰ دانشجوی جهادگر به اردوهای جهادی زمستان اعزام می شوند

اردوهای جهادی زمستان

کرمان - بیش از ۱۰۰ نفر از دانشجویان جهادگر دانشگاههای شهرستان های بم و فهرج در قالب ۵ گروه جهادی جهت خدمت رسانی به مناطق محروم و روستایی اعزام می شوند.

به گزارش قدس آنلاین، غلامرضا سلیمانی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بم در رابطه با برگزاری اردوهای جهادی گفت: بیش از ۱۰۰ نفر از دانشجویان جهادگر دانشگاههای شهرستان های بم و فهرج در قالب ۵ گروه جهادی جهت خدمت رسانی به مناطق محروم و روستایی اعزام می شوند.

سلیمانی اظهار داشت: اعزام اردوهای جهادی بسیج دانشجویی بم در قالب ۵ گروه جهادی و در بیش از هشت روستا در دی و بهمن ماه سال جاری در مناطق محروم و روستایی شهرستان های بم و فهرج می باشد.

وی افزود: اقدامات لازم در خصوص عرصه یابی اردوهای جهادی صورت گرفته و طی آن جلسات مختلفی هم با مسئولان شهرستان و دانشگاه ها در راستای تبیین نیازهای اساسی و قابلیت های موجود تشکیل شده است.

سلیمانی بیان کرد: دانشجویان جهادگر در عرصه های بهداشت و درمان، عمرانی، اقتصاد مقاومتی، فرهنگی، آموزشی، هنری و ورزشی در روستاهای محروم فعالیت می نمایند.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری کلاس های احکام اسلامی، کلاس روخوانی و روانخوانی قرآن کریم، برگزاری یادواره شهدای روستا، مراسم شبی در محضر قرآن و مسابقات فرهنگی از دیگر فعالیت‌های این گروه‌های جهادی است.

مسئول بسیج دانشجویی بم اردوهای جهادی را بهترین فرصت کادر سازی برای انقلاب و تقویت روحیه خودباوری دانشجویان جهادگر عنوان کرد و افزود: جوان دانشجو در طی اردوی جهادی علاوه بر خدمت رسانی به مردم روستا خود را برای میدانها و عرصه های بزرگتر خدمت به کشور آماده می نمایند.

سلیمانی زمان برگزاری اردوهای جهادی بسیج دانشجویی بم را از ۲۳ دیماه تا ۵ بهمن ماه عنوان کرد وگفت: طی این اردوها از روحانیون و اساتید حوزه علمیه دعوت شده است و در طول شبانه روز علاوه بر فعالیت های جهادی، کلاس های معرفتی، سبک زندگی اسلامی و تفسیر قرآن برای دانشجویان جهادگر برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.